Dienasgaismas caurules T8 spožam ikdienas apgaismojumam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Dienasgaismas caurules T8

Vendor 3
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Dienas gaismas spuldzes ikdienas apgaismojuma lampām

Ierasts, ka dienasgaismas lampas plaši tiek izmantotas darba zonās, sabiedriskās telpās, koplietošanas telpās un koridoros. Tā parasti tiek izmantotas kā piemērotas darba gaismas, jo nodrošina vienmērīgu, spožu un ierastajai, dabiskajai dienas gaismai tuvu apgaismojumu. Ja jūsu mājoklī, darba vietā vai koplietošanas telpā atrodas šāda tipa lampa, tad ik pa laikam var būt vajadzīga to nomaiņa.


Dienasgaismas spuldzes maiņa ir nedaudz sarežģītāka par parasto patronas spuldžu nomaiņu. Pirms to veicat, izpētiet lampu tehnisko specifikāciju un veicat lampu maiņu tikai tad, ja zināt, kā to pareizi darīt. Kā jebkuras lampas maiņas gadījumā pārbaudiet, vai maiņas lampa atbilst lampas specifikai, patronām vai kontaktligzdām, garumam un jaudai.


LED dienas gaismas lampas nodrošinās jūs ne tikai ar spožu, darba vajadzībām atbilstošu apgaismojumu, bet arī būs enerģiju taupošas. LED t8 ir viens no populārākajiem dienas gaismas lampu spuldžu veidiem. LED tehnoloģijas padara tās ļoti ekonomiskas un ilgtspējīgas. T8 lampu izmēri mēdz būt dažādi, tomēr ir vairāki populārākie un izmantotākie lampu garumi. Daudz lampās tiek lietotas 120 cm garuma spuldzes un ja meklējat spuldzei šādai lampai, tad, iespējams, jums nepieciešama LED t8 120cm lampa. Ja nepieciešamas cita tipa dienas gaismas spuldze, pārskatiet piedāvājumu citās mūsu interneta veikala sadaļās.Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i