Zīmola enerģiju taupošas spuldzes E27 | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Enerģiju taupošas spuldzes E27 mazākiem ikmēneša tēriņiem

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Plaši izmantojamās e27 LED spuldzes, kuras palīdzēs ietaupīt

Globālais elektroenerģijas cenu kāpums radījis situāciju, ka daudzas mājsaimniecības un darba vietas apsver dažādas elektroenerģijas taupīšanas stratēģijas. Par laimi ar mūsdienu tehnoloģiskajām iespējām elektrības taupīšana nenozīmē atteikšanos no dzīvojamajās un darba telpās tik svarīgā ikdienas iekšējā vai ārējā apgaismojuma. Mūsu klimatiskajā zonā un mainīgajos diennakts gaismas apstākļos atteikšanās no apgaismes līdzekļiem var ietekmēt emocionālo labsajūtu, darba spējas un produktivitāti un kopumā pasliktināt dzīves kvalitāti. Tādēļ neiesakām attiekties no gaismas objektu lietošanas. Ietaupīt varat ļoti vienkārši – izvēloties spuldzes, kuras patērē maz elektroenerģijas.


Ja jums ir tuva enerģijas taupīšana, varat izvēlēties ekonomiskās un enerģiju maz patērējošās spuldzes e27 1W. Specifiskais kods e27 apzīmē spuldžu patronas tipu jeb cokolu, un izvēloties saviem gaismas objektiem spuldzes, tas viennozīmīgi ir jāņem vērā. Šīs spuldzes ir pieejamas dažādās gaismas jaudās. Spuldze e27 40W būs piemērota pieklusinātām kopējam telpas apgaismojumam, bet spuldze e27 60W jau nodrošinās lielāku gaismas jaudu. Mūsu piedāvājumā ir dažādu ražotāju preces, tai skaitā phillips genie produkti.

Ja lietojat enerģiju taupošas spuldzes E 27 vai LED spuldzes, tad varat atļauties izgaismotu mājokli vai biroju, tai pašā laikā lieki nesatraucoties par ikmēneša elektroenerģijas rēķiniem. 


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i