Enerģiju taupošas spuldzes GU10 specifiskiem gaismekļiem | Lampupasaule
Pieteikties
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Enerģiju taupošās spuldzes GU10

  • Pārdotākais

Kategorijas apraksts

Spuldzes ar neparastu cokolu gu10

Mūsdienu apgaismes līdzekļi tiek ražoti dažādās formās, dizainos un materiālos. Tikpat dažādi ir šo lampu gaismekļu tehniskie parametri. Ja jūsu griestu, sienas vai galda lampai ir nepieciešama gu10 7W, tad tas nozīmē, ja jums jāmeklē lampa ar specifisko gu10 tipa cokolu jeb tautā sauktu arī par spuldzes patronu.

LED tehnoloģijas ir radījušas iespēju izmantot spuldzes, kuru patiesā jauda un spožums ir lielāks par patērēto elektroenerģiju. Spuldze gu10LED noteikti būs daudz izdevīgāka elektroenerģijas patēriņā kā šāda pat cokola parastā spuldze.

Ir dažādi spuldžu ražotāji, un tie visi parasti piedāvā plaša spektra spuldžu izvēlei. Iecienītais un lietotāju pārbaudītais zīmols Phillips piedāvā gan parastās phillips gu10 spuldzes, gan LED risinājumu phillips gu10 LED spuldzes. Ja meklēta cita ražotāja preces, varbūt jūs interesēs hue gu10 spuldze.


Pirms iegādājaties vienu vai otru spuldzi, rūpīgi izpēties sava gaismekļa tehnisko specifikāciju. Ja ir saglabājies preces iepakojums vai instrukcija, tad tajā noteikti atradīsiet noderīgas norādes, kādas spuldzes ir jāizvēlas. Pievērsiet uzmanību ne tikai spuldžu cokoliem jeb patronām, bet arī to jaudai. Ja tehniskā specifikācija paredz, piemēram, 230V spuldzi, meklējiet tieši šādu spuldzi. Atcerieties, ka gaismas avotu ilglaicība ir cieši saistīta ar to pareizu lietošanu.

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i