Griestu pieliekami gaismekļi dažādām telpām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Pieliekama griestu lampa

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: Pieliekama griestu lampa - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

Funkcionālas lampas griestiem dažādās formās un materiālos

Mājokļa apgaismojuma pamatu lielākoties veido gaismas ķermeņi griestiem. Aprīkoti ar vai bez LED gaismekļiem, dažādās formās un dizainos, izgatavoti no visa veida materiāliem, tie ir populārākie gaismas objekti gan guļamistabās, gan dzīvojamajā istabā, virtuvē un citās telpās.

Griestu apgaismojums mūsdienās vairs nav tikai vienkāršs gaismas avots. Lampas ir arī dizaina objekti, kurus saskaņot kopējā stilistiskā ansamblī ar citiem interjera priekšmetiem. Ja mājoklis ir iekārots ar ekstravagantu piesitienu, Jums nav jāizvēlas tradicionāla apaļa lampa. Varat izvēlēties kantainus vai dizaineru radītus gaismekļus.

Mūsdienām atbilstoši ir izvēlēties griestu LED lampas. Tās būs ne tikai ekonomiskas, bet arī pārsteidzoši funkcionālas. Ja tās ir aprīkotas ar vadības pulti, to gaismas režīmu mainīšana būs ne tikai ērta, bet arī aizraujoša gaismas spēle.

Izvēle starp dažādos režīmos strādājošām lampā var būt svarīga, ja meklējat griestu lampas bērnu istabai. Mazos griesta lampas lietotājus var aizraut iespēja mainīt tā krāsas no vienkārši gaišas uz baltu vai silti baltu, kā arī ar reostata slēdzi mainīt gaismas intensitāti. Apaļa LED lampa bērnistabā var kļūt par īstu piedzīvojumu, ja tai ir RGB funkcija. Ar to var mainīt gaismas krāsas teju visās iespējamās nokrāsās, padarot to par daudzkrāsainu rotaļu objektu.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i