Koka un rotanga galda lampas no dabīgiem materiāliem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Koka un rotanga galda lampas un mazas lampas

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Lampas lasīšanai no koka un rotanga pinuma

Dienas gaismas lampa šobrīd modernajā koka un rotangas pinuma tehniskā būs skaists papildinājums katram interjeram. Rotanga pinums un koka materialitāte šīs lampas lasīšanai no parasta, funkcionāla priekšmeta padara par nozīmīgu un acu skatu piesaistošu elementu. Šāda dizaina lampas ar savu dabisko koka materialitāti ir piemērotas gan mājīgas lauku viensētas, gan lauku šarmu izbaudīt gribošu pilsētnieku dzīvokļiem.

Ja Jūsu interjerā jau ir koka vai rotanga pinuma mēbeles vai priekšmeti, šāda pat stila dienasgaismas lampas palīdzēs veidot vienotu, pārdomātu interjera tēlu. Šādā veidā Jūsu mājokļa apgaismojuma dizains iegūs kopīgu noskaņu. Ja galda lampas ir nopērkamas daudz kur, tad mūsu veikals piedāvā īpaši daudz izvēles iespējas. Mēs piedāvājam kombinēt sienas lampas lasīšanai ar līdzīga stila lustrām vai atbilstošiem sienas gaismekļiem.

Tomēr ne visus saista detaļu vienotība. Dažbrīd gribas savienot dažādus laiku dizainus un stilus. Tādā gadījumā varat rotanga galda lampas izmantot vienas pašas atšķirīga stila interjerā kā akcentus, kuri piesaista uzmanību ar neparastumu.


Daudziem nepieciešamas nakts lampas bērnu istabai, kuras mazajiem lampas lietotājiem būtu uzticams pavadonis sapņu ceļojumos. Ja šādai lampai ir LED krāsainās lampas, tās patiks gan vecākiem, gan bērniem.Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i