LED galda lampas ar dažādām papildus funkcijām jūsu ērtībai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Galda LED lampas

Vendor 9
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

LED galda lampas, kuras pilda vēl daudz citas funkcijas

Galda lampa ar LED gaismām mūsdienās vairs nav tikai lampa darbam, mācībām vai atpūtai. Aizmirstiet vienkāršas dekoratīvās galda lampas, jo ar viedajiem risinājumiem lampa ir kļuvusi par daudz ko vairāk. Tagad tām var mainīt gaismas intensitāti, toņus un krāsas. Lampās iestrādātās papildus tehnoloģijas var lādēt jūsu viedtālruni gan ar USB vadu, gan bezvada lādētājiem. Tās var arī ietvert bērnu gaismas projektoru, kurš aptumšotā telpā griestus un sienas padarīs par ekrānu unikālam gaismas šovam.

Galda lampa ar LED gaismām ir daudzfunkcionāla elektroniskā ierīce visa veida telpām. Ja esat iemīļojuši tālvadības lampas vai skārienjūtīgos slēdžus, izvēlaties tos arī galda lampām. RGB LED slēdzis ļaus vienkāršas galda lampas gaismekļa krāsu mainīt atbilstoši jūsu noskaņojumam.


Ja izmantojat galda lampas bērnu istabai, izvēlaties tās ar papildus nakts debesu projektora iespējām. Bērnu galda lampas pieejamas gan ar zīmējumiem un rakstiem, gan dzīvnieku, multfilmu varoņu un dabas objektu formās. 

Galda lampa birojam būs palīgs ikdienas darbos gan ar datoru un dokumentiem, gan pierakstiem un plāniem. Ja esat iemīļojuši phillips hue ražojumus, palieciet pie iecienītā zīmola. Phillips galda lampa tādā gadījumā būs jūsu izvēle. Phillips LED lampas būs izdevīgs risinājums ekonomisku lietu meklētājiem.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i