LED grīdas lampas dažādiem interjeriem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

LED grīdas lampas

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Grīdas lampas ar ekonomiskiem LED risinājumiem

Grīdas lampas šobrīd ir kļuvušas par teju katra interjera sastāvdaļu neatkarīgi no to īpašnieku gaumes. Stāvlampu klāstā īpašu vietu ieņem LED grīdas lampas. Tās ir īpaši ērti lietojamas, jo tām mēdz būs plaša papildus funkciju izvēle. Tā ir arī ekonomiskas, jo grīdas lampas LED risinājumi tērē mazāk elektroenerģijas kā parastie apgaismes līdzekļi. Grīdas lampas ir arī funkcionālas, jo tām mēdz būt aptumšojuma elementi, tālvadības pultis, kā arī tās var būt viegli transformējamas lietotājam ērtā veidā.

Grīdas lampas lieliski papildina kopējo apgaismes sistēmu un jau esošus griestu gaismekļus. Izvēlieties stāvlampas novietošanai pie dīvāniem vai atpūtas krēsliem. Ja izvēlaties grīdas lampas birojiem vai darba telpām, tās šiem citādi oficiālajiem interjeriem piešķirs neformālu noskaņu un padarīs mājīgu jebkuru ofisa atpūtas zonu.


Grīdas lampas pirkt vēlams tad, kad Jums ir zināms kopējais telpas iekārtojums. Grīdas lampas ir dažādos stilos un īpaši daudz tās ir modernā stilā. Modernas grīdas lampas ir īpaši universālas, jo var iekļauties jebkurā, pat vintage stila interjerā, kurā jau ir antīki apgaismes elementi. Ja Jūsu interjers ir gaišs un telpas ir saulainas, vai tieši otrādi – tumšos toņos un tam nepieciešamas papildus apgaismojums un dizaina akcents, grīdas lampa baltā krāsā vienmēr būs izcila izvēle.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i