LED spuldzes E27 no aktīva spožuma līdz mierīgai noskaņai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Vairāk Mazāk

LED spuldzes E27

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Apakškategorija: LED spuldzes E27 - Nākamā apakškategorija

Kategorijas apraksts

LED spuldzes jauda tieši tādā intensitātē, kāda nepieciešama

Vēl nesen, kad dimmējama LED spuldze bija neaizsniedzama, dārga un ekskluzīva prece, vienīgā un daudzu izmantotā iespēja telpās regulēt gaismas intensitāti bija izvēlēties lustras vai lampas ar vairākām spuldzēm. Šādā gadījumā gaismas intensitāti varēja mainīt ar atšķirīgu ieslēgto gaismekļu skaitu. Vairākas iedegtas spuldzes nozīmēja vairāk gaismas, bet mazāk iedegtas radīja mierīgāku, atmosfēriskāku apgaismojumu.

Mūsdienās vairs nav jāsamierinās ar konstantu, nemainīgu gaismas spožumu un toni, kā arī nav jāpaļaujas uz vairākām spuldzēm un to atšķirīgiem ieslēgšanas režīmiem. Dimmējamas LED spuldzes ļaus vienkārši un ērti noregulēt gaismas intensitāti tieši tādā līmenī, kāds jums ir nepieciešams. LED spuldzes ir ne tikai ērtas, bet arī ekonomiskas, jo patērē maz elektroenerģijas, kā arī kalpo daudz ilgāku laiku kā parastās spuldzes.


LED spuldzes būs piemērotas visa veida mājokļiem, birojiem, darba telpām. Piemēram, dimmējama spuldze būs lieliska virtuves spuldze, jo ļaus vienu un to pašu spuldzi noregulēt gan aktīvam darbam maltītes gatavošanai, gan piemērot mierīgai vakariņu noskaņai.

Izvēloties lustrām un lampām LED spuldzes, svarīga ir spuldzes jauda. Pārbaudiet savu gaismas avotu tehnisko specifikāciju un iegādājieties tikai tādas jaudas spuldzes, kādas ir vajadzīgas. Šobrīd ir pieejamas visa veida spuldzes, tai skaitā LED spuldzes prožektoriem.Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i