LED Ziemassvētku apgaismojums gan ārtelpām, gan iekštelpām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

LED apgaismojums

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Ziemassvētku lampiņas svētku noskaņas radīšanai

Ziemassvētku rotājums ir neiztrūkstošs gadumijas dekorējums teju jebkurā mājoklī. Mazā elektroenerģijas patēriņa un plašo papildus funkciju dēļ īpaši ērti izmantot LED dekorācijas. Kā jebkurš gaismas dekors tas radīs svētku sajūtu Jūsu mājās un darba vietā.

Ziemassvētku lampiņas dalās divās lielās grupās – āra rotājumi un iekštelpu dekorējumi. Krāšņa un bagātīga āra virtene ne tikai radīs svinīgu svētku noskaņu, bet arī gada tumšākajā laikā izgaismos Jūsu mājokļa apkārtni. Īpašu noskaņu Jūsu mājoklim palīdzēs radīt LED virtenes āra lietošanai. Tās priecēs ne tikai Jūs, bet arī kaimiņus un garāmgājējus. Āra lampiņu virtenes var būt aprīkotas ar dažādiem kustību detektoriem un krēslas sensoriem, automātiski ieslēdzot vai izslēdzot gaismas objektu pie kustības vai noteikta gaismas daudzuma. Egļu rotājumi ir īpaši populāri iekštelpās. Tie ir gan tradicionālo lampiņu, gan krāsainu bumbu, lāsteku formā. Plašā klāstā ir pieejami citi iekštelpu dekori. Pieskaņojiet tiem āra virtenes vienota dekorāciju stila iegūšanai.


Eglītes rotājumi tiek arī pārdoti arī ar mainām baterijām, tādēļ tie ir ērti lietojami un novietojami jebkurā vietā pēc Jūsu izvēles. Izgreznojot savu apkārtni, neapstājaties tikai pie dekoru izmantošanu tikai Ziemassvētkos. Eglīšu lampiņas var tikt izmantotas visa gada garumā kā krāsains un atraktīvs bērnu istabu apgaismojums. Izgreznojot savu apkārtni, neapstājaties tikai pie dekoru izmantošanu tikai Ziemassvētkos. Eglīšu lampiņas var tikt izmantotas visa gada garumā kā krāsains un atraktīvs bērnu istabu apgaismojums.

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i