Kā izvēlēties garāžas apgaismojumu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā izvēlēties garāžas apgaismojumu

Garāža un pagrabs
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Sienas lampas ir lielisks risinājums garāžai. Neaizmirstiet par vietu garāžas priekšā. Apskatiet kādu āra apgaismojumu, vēlams, ar kustību sensoriem.

Iegādājoties lampas mājai, prioritāte ir izvēlēties gaismekļus virtuvei, viesistabai vai vannas istabai. Taču tas nenozīmē, ka varat aizmirst par lampām garāžai. Vai ir kāds, kam patīk, ja viņa automašīna ir sabojāta? Jums ir nepieciešams pietiekami daudz gaismas, lai redzētu, kur novietojat automašīnu.

Labākais risinājums ir dienasgaismas apgaismojums

Mūsdienās lielākā daļa garāžu durvju ir zem griestiem, tāpēc sienas lampas ir labākais apgaismojuma risinājums šai telpai. Mēs iesakām tos izmantot arī garāžās bez bīdāmām durvīm. Kad automašīna iebrauc garāžā, griestu lampas galvenokārt izgaismo automašīnas augšdaļu un atstāj telpu ap automašīnu tumsā. Jūs nevarēsiet pienācīgi saskatīt arī bagāžnieku. Kad runa ir par garāžu, sienas lampas ir viens no svarīgākajiem risinājumiem. Protams, jums vienmēr ir svarīgi, kā izskatās jūsu lampas, taču uzmanība galvenokārt jāpievērš to funkcionalitātei. Galu galā garāža nav guļamistaba vai dzīvojamā istaba, tāpēc nav nepieciešams sekot līdzi jaunākajām dizaina tendencēm.

Pirmkārt, ņemot vērā telpas raksturu, apgaismojumam vajadzētu būt ar augstāku IP rādītāju (vairāk par IP klasifikāciju uzziniet, noklikšķinot šeit). IP rādītājam jābūt vismaz 44, kas nozīmē, ka lampas ir pasargātas no ūdens šļakatām visos virzienos, kā arī no svešķermeņu, kuru diametrs ir 1 mm vai lielāks, iekļūšanas. Lampām, kas ir arī putekļu drošas, meklējiet IP rādītāju, kas sākas ar ciparu 5 vai 6. Cilvēki bieži strādā garāžā un pārnēsā smagus priekšmetus, tāpēc ir noderīgi, ja lampām ir kāds aizsargs. 
Mūsu pieredze liecina, ka dienasgaismas apgaismojums ir vispiemērotākais risinājums garāžai. Tās izkliedē daudz gaismas visā telpā, un tām ir zems enerģijas patēriņš. Mēs iesakām iegādāties dienasgaismas apgaismojumu ar elektronisko balastu, kas nodrošina tūlītēju gaismas ieslēgšanos un novērš sākotnējo nepatīkamo mirgošanu. Šādā veidā jums nebūs jāgaida, līdz apgaismojums iedegsies pilnībā, un jūs varēsiet uzreiz iebraukt.


Pat ja jums ir neliela garāža, mēs neiesakām iegādāties tikai vienu lampu. Ja jums ir lielāka garāža, kurā ir arī darbnīca, jums noteikti vajadzētu iegādāties vairākus gaismas avotus. Runājot par darbnīcas apgaismojumu, neaizmirstiet iegādāties apgaismojumu savam darba galdam. Arī šajā gadījumā varat izmantot dienasgaismas lampu un novietot to tā, lai tā neradītu ēnu uz jūsu darba vietu. Īpaši detalizētam darbam ir labi izmantot galda lampu kā papildu gaismas avotu.


Praktiskas lampas ar sensoriem

Garāžas apgaismojuma iegāde nozīmē ne tikai iekštelpu apgaismojumu, bet arī āra apgaismojumu garāžas priekšā. Mūsu interneta veikals piedāvā plašu āra lampu klāstu, tostarp gan griestu, gan sienas lampas. Tas ir atkarīgs no jūsu gaumes un telpas lieluma, kurai nepieciešams apgaismojums. Vēl viens faktors ir tas, vai jums ir piebraucamā ceļa apgaismojums, kas izgaismo piebraucamo ceļu.

Laba izvēle garāžas priekšā esošās platības izgaismošanai ir apgaismojums ar sensoru. Šīm lampām ir iebūvēts kustību sensors, kas automātiski ieslēdz gaismu, kad vien tas konstatē kustību to darbības zonā. Tā kā tas ir patiesi praktiski, pēc kāda laika tās pašas izslēdzas. Tādējādi apgaismojums ir ieslēgts tikai tad, kad tas ir nepieciešams, un jūs ietaupāt uz enerģijas rēķina. Lampas ar sensoriem ir noderīgas arī garāžas interjeram. Tādējādi jums vairs nekad nebūs jāuztraucas, vai esat aizmirsis izslēgt gaismu.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i