Immax viedās mājas piederumi un papildus ierīces | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Piederumi

Kategorie Immax NEO
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Immax viedā mājokļa ierīces, sirēna, sensori un citi noderīgi piederumi

Viedie mājokļa risinājumi ir revolūcija ikdienas aprīkojumā. Tagad izmantojot Immax piederumus, kuri darbojas globālajā Tuya platformā, varat ērti pārvaldīt mājokļa nepieciešamākās lietas, pat neesot mājās. Ja saslēgsiet tos ar citiem Immax produktiem, kā gaismekļiem, iegūsiet caur viedtālruni pārvaldāmu mājokļa sistēmu.

Ja esat kaislīgi dārznieki, noderēs ūdens laistīšanas sistēmas. Tās ne tikai iespējams ieslēgt ar aplikācijas palīdzību, bet tās arī mēra augsnes mitruma līmeni, nodrošinot, ka ūdens padeve automātiskajai laistīšanai ir tieši tik daudz vai maz kā vajadzīgs. Dažādie sensori palīdzēs nodrošināt un padarīt ērtākas ikdienas norises. Ja baidāties no garnadžiem, jūsu sirdsmieru nodrošinās trauksmes sirēna. Tā pieejama dažādos modeļos un dažādos enerģijas padeves veidos – gan ar baterijām, gan ar elektroenerģijas pieslēguma vadu.


Termostats ir izmantojamas tad, ja vēlaties regulēt mājokļa apkures sistēmu. Termostats apkurei palīdzēs būt efektīgākai un arī lētākai, jo ar to iespējams regulēt radiatoru siltumu. Īpaši ērts ir bezvadu termostats, jo to ir iespējams vadīt attālināti. Ja jums interesē termostats, tad cena tam būs atkarīga no ierīces papildus pārvaldes veidiem un funkcijām. Immax piedāvā dažāda veida viedos risinājumus un pirms to iegādes pārbaudiet, ka tos ir iespējams saslēgt vienotā viedajā sistēmā.


Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i