Spoži un efektīvi piekaramo griestu gaismekļi 12V | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Iegremdējami gaismekļi 12V

Vendor 3
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Piekaramo griestu lampas gludiem griestu risinājumiem

Piekārtie griesti ir labs risinājums mājokļiem, kuros valda moderns askētisms un minimālisms. Šādos gadījumos var nederēt klasiskas griestu lustras un jāizmanto apgaismojums, kas ir iebūvēts tieši griestos. Šāda tipa griestiem varat izmantot LED 12V gaismekļus.

Izvēloties piekaramo griestu lampas, izvēles iespējas ir plašas. Iegremdējamiem gaismas objektiem formas ir ļoti dažādas – no apaļām līdz kantainām. Atšķiras to iegremdēšanas pakāpes. Lampas var būt pilnībā iedziļinātas, bet var arī iziet ārpus griestu plaknes. Abos gadījumos gaismas objektu ir cieši piekļauti griestu virsmai, kas ir īpaši izdevīgu telpās ar zemiem griestiem. Vienmēr pārbaudiet vai lampām nepieciešami 12V LED vai LED 12 DC gaismekļi, vai arī kādi citi apgaismes līdzekļi.

Ja piekaramie griesti ir arī jūsu vannas istabās, varat izvēlēties īpašas lampas vannas istabai. Piedāvājumā ir ūdensnecaurlaidīgas vannas istabas lampas kā arī lampas baseiniem. Vannas istabas lampa var būt arī ar aptumšojuma elementiem.


Piekaramie griestu gaismekļi pieejami dažādās krāsās un tekstūrās. Varat izvēlēties gaišus vai tumšus gaismekļus, spīdīgus vai hromētus materiālus. Saskaņojiet krāsas un materiālus ar pārējiem iekštelpu apgaismes līdzekļiem vai iegādājieties tos kopā kā vienotu komplektu. Pievērsiet uzmanību gaismekļu lampām un vai tām ir nepieciešami LED 12 vai kādi citi gaismas elementi.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i