Piekaramo griestu gaismekļi 230V rada lielākas telpas sajūtu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Vairāk Mazāk

Iegremdējami gaismekļi 230 V

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Griestos iebūvējamās lampas padara telpu plašāku 

Iebūvējamās lampas griestos ir labs risinājums mājokļos ar pazeminātiem griestiem vai iekaramiem griestiem. Šādas lampas nebūs lieki apgaismes ķermeņi, kuri nevajadzīgi aizņemt telpu, un optiski vēl vairāk pazemina jau tā zemos griestus. Lampa 230V būs īpaši piemērota piekaramo griestu gaismekļiem.

Lai radītu savā mājoklī īpaši neatkārtojamu noskaņu, kāda nav ne pie viena cita, izkārtojiet griestos iebūvējamās lampas sev vēlamajā veidā. Jūs varat 230V lampas izkārtot īpašos rakstos vai ornamentos. Populārās latviešu rakstu zīmes kā auseklītis vai jumis var būt interesants un neatkārtojams veids, kā izvietot iebūvējamos gaismekļus. Varbūt esat zvaigžņoto nakts mīļotājs un vēlaties skatīties kāda zvaigznāja formā, neizejot no savas istabas? Izkārtojiet iegremdētos gaismekļus savu iemīļotāko zvaigznāju formā. Gaismekļus varat izkārtot, sekojot telpas iekārtojumam.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet LED 230V apgaismes ķermeņus, kā arī citas lampas. Īpaši populāra ir phillips lampa, kuru iegādājas daudzi lietotāji. Tā ir izpelnījusies uzticību, jo ir ērti lietojama un to lietotāji izvēlas iegādāties atkārtoti.


Tā kā griestos iebūvējamās lampas rada vienmērīgu izgaismojumu visā telpā, virs, kuras gaismekļi ir izvietoti, mājīgākas un intīmākas noskaņas radīšanai izvēlieties dekoratīvas galda lampas. Tie papildus izcels atsevišķus interjera elementus un piešķir Jūsu mājoklim unikālu noskaņu.

Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i