Plūdu gaismekļi ar sensoru izgaismotai āra telpai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Prožektori ar kustības sensoru

  • Pārdotākais
  • Nedēļas labakie piedāvājumi
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Ērtas sensorlampas visa veida āra telpas apgaismošanai

Lampas ar sensoru ir kļuvušas par neatņemamu āra telpu apgaismošanas paņēmienu. Lampa ar sensoru var izgaismot gan pagalmu, dārzu un piemājas teritoriju, gan iekštelpas – kāpņutelpas un koridorus, garāžas, gaiteņus un citas tehniskās telpas. Šobrīd pieejamas ir kļuvušas arī saules bateriju lampas, kuras rada revolūciju āra apgaismojumā.

Šobrīd nopērkamās sensoru lampas ļauj izvēlēties plašu apgaismojuma zonu, regulēt apgaismojuma ilgumu, tām ir pieejami dažādi gaismas režīmi, kā arī tām ir pēc nepieciešamības piemērojami elektroenerģijas risinājumi. Varat izvēlēties starp lampām ar klasisku elektroenerģijas pieslēgumu ar vadu. Ja lampa ar kustību sensoru jānovieto vietā bez iespējas pieslēgties elektroenerģijai, plašas izvēles iespējas ir apgaismojumam ar baterijām.

Āra lampas ar saules baterijām ir jauns pavērsiens āra telpu apgaismošanā. Tām nav nepieciešams ne klasiskais elektroenerģija pieslēgums un vadi, ne baterijas. Lampas ar saules baterijām varat izvietot jebkur, kur tas ir nepieciešams – dārzā, pagalmā, pie ēku sienām vai terasēs.

Īpaši ekonomisks un videi draudzīgs risinājums būs LED lampas ar saules baterijām. Ja lampas aprīkosiet ar dažāda tipa sensoriem, to lietošana būs vēl ērtāka. Jums nebūs jāsatraucas par elektroenerģijas cenu svārstībām vai gaismas ieslēgšanu diennakts tumšajā laikā, jo lampa darbosies ar saules enerģiju un ieslēgsies automātiski.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i