Kā atkāpties no līguma | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā atkāpties no līguma

Par pirkumu

Andris

Preces atgriešana vai aizstāšanas forma likumīgā 60 dienu laikā.

Ja veicāt pirkumu personīgai lietošanai (t.i., pasūtījumā neaizpildījāt savu ID vai PVN ID), kā klientam (patērētājam) jums ir tiesības atgriezt preces, nenorādot iemeslu 60 dienu laikā. Ko darīt šādā gadījumā?
 
  • Lejupielādējiet šo PRECES ATGRIEŠANAS FORMU. Izdrukājiet un aizpildiet to (vai otrādi).
  • Pievienojiet aizpildīto veidlapu iepakojumam, kurā jūs atdodat preces. Precēm jābūt nelietotām, oriģinālajā iesaiņojumā, nebojātām un piemērotām turpmākai pārdošanai. Iepakojumā jābūt visiem oriģinālajiem piederumiem.
  • Nosūtiet mums paku: Omniva LV (sorting center) - Packeta International, ID 93648047, Dzirnieku iela 24, Marupe, Marupes novads, LV-2167, Latvia. Atgriešanas adrese nepieņem saules paneļus un preces uz paletes. Sazinieties ar klientu atbalsta dienestu, kurš atrisinās atgriešanu, ar kurjera palīdzību. Lūdzu, nesūtiet to kā ierakstītu pastu!
 
Ja jūs neizpildīsit iepriekšminētās prasības, iespēja atgriezt produktus, iespējams, netiks piemērota.
 

Ja pirkumu veicāt kā individuāls komersants vai juridiska persona (pasūtījumā aizpildījāt ID), jūs vairs neuzskatīts par patērētāju, tāpēc saskaņā ar Civilkodeksa 1829 pantu jums nav tiesību atgriezt preci 14 dienu laikā pēc piegādes.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i