Vienkārši un krāšņi rāmji iegremdējamo gaismu ievietošana | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Piekarami griestu rāmji

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Piekaramie griesti un to rāmji dažādiem iegremdējamiem gaismekļiem

Arvien vairāk mājokļu iekārtotāji seko darba telpu un biroju iekārtošanas principiem un izvēlas piekaramos griestus vai griestus ar griestu plāksnēm. Šādi piekārti griesti atvieglo telpas remontu gadījumos, ja telpas oriģinālie griesti ir neglīti un nav vēlmes tos labot, vai arī griesti ir pārāk augsti un ir nepieciešams tos padarīt zemākus. Šāda izvēle kopējo remontu var paradīt izdevīgāku, jo piekaramie griesti cenas ziņā ir ļoti izdevīgi.

Nevajag domāt, ka piekaramie griesti ierobežo gaismas objektu un lampu izvēli. Pat ja jūsu izvēle ir iegremdēta lampa, tas nenozīmē, ka tai ir jābūt vienkāršai vai vizuāli garlaicīgai. Mūsdienās ir iespējas izvēlēties tādu lampu rāmi, kas padarīs iegremdēto gaismas objektu ne tikai funkcionālu, bet arī vizuāli skaistu – tieši tādu, kāds jums ir vajadzīgs.


Izvēles iespējas ir dažādas. Varat izvēlēties apaļu vai kantainu rāmi ar gludām, vienkāršām malām. Lampu rāmis var būt arī ar platām malām, izvirzījumiem uz āru, kā arī kādā jūsu interjeru papildinošā krāsā. Ir iespējas izvēlēties dažādus materiālus – sākot ar plastmasu, beidzot ar dažādi apstrādātiem metāliem un pat koku. Pieskaņots LED rāmis jūsu gaismeklim piešķirs papildus estētiskās vērtības un kļūs par apgaismes sistēmas odziņu jeb akcentu.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i