Sienas gaismekļi ar pults vadību | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Sienas gaismekļi ar tālvadības pulti

Vendor 2
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Ērtas ar pulti vadāmas un kontrolējamas dienas lampas

Mūsdienu tehnoloģijas apgaismojumam dod virkni līdz šim nebijušu iespēju. Sienas lampas vairs nav vienkāršs gaismas objekts, kurš ir statisks un nemainīgs. Šobrīd sienas lampas ar slēdzi, ar kuru var mainīt gaismas spilgtumu, toņu gammu, kā arī krāsas, ir iespēja vienu un to pašu lampu padarīt par multifunkcionālu iekšējās un ārējās telpas elementu.

Neapstājaties pie parastiem, klasiskiem apgaismes risinājumiem. Izvēlaties ekonomiskus risinājumus ko piedāvā LED sienas gaismekļi un ne tikai samaziniet ikdienas elektroenerģijas patēriņu, bet arī padariet ikdienu ērtāku un patīkamāku.

Ja izmantosiet tālvadības pulšu vadības iespējas, āra apgaismojums kļūs viegli maināms un regulējams pat tad, ja tas atrodas grūti pieejamā augstumā vai novietojumā. Ja mājoklim vai biroja ēkai ir āra apgaismojums ar sensoru, tad tas var automātiski ieslēgties diennakts tumšajā laikā. Šādā gadījumā Jums nebūs jāseko līdzi laikapstākļu vai gadalaiku ietekmētajam ikdienas gaismas daudzumam, bet āra lampas pašas ieslēgsies tad, kad tas ir vajadzīgs.


Viedie risinājumi būs ērts papildinājums dārzā. Dārza lampas, kuras darbojas ar saules paneļiem, būs autonomi strādājoši apgaismes līdzekļi. To darbināšanai nebūs jāizmanto kaitinošie vadu mudžekļi. Vienkārši novietojiet izvēlēto āra lampu ar saules paneli sev vajadzīgajā vietā un mūsdienu tehnoloģijas izdarīs pārējo.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i