Sylvania | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Sylvania

  • Pārdotākais
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Sylvania

Ražotājs SYLVANIA, kas tagad atrodas Budapeštā, Ungārijā, tika izveidots 20. gadsimta sākumā, Amerikas pilsētā Bostonā. Uzņēmums ir Feilo Sylvania Group vadošais zīmols, kas pieder Shanghai Feilo Acoustics. Gaismekļus vairāk nekā 100 gadus ražo Beļģijā, Vācijā, Francijā un Apvienotajā Karalistē. Balstoties uz vairāk nekā gadsimtu ilgo pieredzi ar lampām un gaismekļiem, tas ir pasaulē vadošais patērētāju, profesionālo un arhitektūras apgaismojuma risinājumu nodrošinātājs. Uzņēmums projektē, ražo un uzstāda apgaismojuma risinājumus, kā arī inovatīvus individuālos procesus no tehnoloģiskā viedokļa.


Šī ražotāja priekšrocība ir zināšanas par energoefektīviem risinājumiem, kas savienoti ar LED un IoT, kas ilgtermiņā var ietaupīt naudu. LED lampas un spuldzes no SYLVANIA līdz nepazīšanai mainīs Jūsu interjeru un izgaismos Jūsu ceļu uz biznesu. Pēdējo desmitgažu laikā, uzņēmums ir izmantojis savas zināšanas un pieredzi simtiem prasīgu apgaismojuma projektu, sākot no uzņēmumiem līdz satriecošām pilsētas ainavām. Uzņēmums atbilst stingrākajiem starptautiskajiem kvalitātes vadības standartiem ISO 9001. Uzņēmumam ir akreditētas mērīšanas laboratorijas, kas ļauj rūpīgi kontrolēt visus procesus un nodrošināt augstus izcilības standartus. Produkti un risinājumi tiek izmantoti plašā lietojumu klāstā, tostarp loģistikā un rūpniecībā, birojos, mazumtirdzniecībā, viesmīlībā, muzejos un galerijās, izglītībā, kā arī dzīvojamās un patērētāju ēkās.


Nozīmīgākie klienti ir: Dizaina muzejs, Hilton viesnīca Budapeštā, Volvo, Pod, Euler Hermes Real Estate, Bouscat pašvaldība, Luxaviation Group, Loyn & Co, Bahreinas teātris, Nanpu tilts, Londonas mūris, Pairi Daiza pils un daudz kas cits.


Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i