Tālvadības pultis viedai un gudrai mājas ierīču vadīšanai | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Gaismekļu tālvadības pultis

  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Universālā pults un citas gudrās ierīces ērtākai ikdienas dzīvei

Mūsdienu viedās tehnoloģijas ir radījušas nebijušas iespējas pārvaldīt elektroniskās ierīces ērtā un vienkāršā veidā. Viedā pults ir milzu solis uz priekšu jūsu labsajūtas, ērtuma un ikdienas norišu vienkāršošanas virzienā. Tagad jums nav nepieciešamas neskaitāmas pultis ar kurām pārvaldīt ikdienas mājsaimniecības ierīces. Tagad tālvadības pults var būt viena visām apgaismes ierīcēm, kādas vien ir jūsu rīcībā.

Ja jums mājās ir dažādi apgaismes līdzekļi ar aptumšošanas iespēju, RGB slēdzi, reostata slēdzi vai kādu citu īpašu apgaismojuma funkciju, jums varētu noderēt universālā pults. Šajā gadījumā pārbaudiet vai ierīces atbalsta vienas un tās pašas aplikācijas un kontroles sistēmas. Ja izvēlēsieties apgaismes objektus un to gaismekļus gudri un rūpīgi, varēsiet tos saslēgt vienotā sistēmā un visiem izmantot vienu un to pašu tālvadības pulti.


Viedais slēdzis īpaši patiks tiem lietotājiem, kuri nevēlas mājoklī vai birojā redzēt liekus vadus. Šis slēdzis ir ar tālvadības funkciju. Atkarībā no ražotāja un slēdža tehnisko specifikāciju, tam nav nepieciešama atsevišķa elektrības padeve, jo tas tiek darināts ar slēdža nospiešanas kustību. Viedais kontrolieris patiks tiem, kuriem jau ir vairākas viedās apgaismojuma sistēmas. Saslēdzot viedo kontrolieri ar telefonu, varat pārvaldīt un regulēt apgaismes ierīces no sava viedtālruņa.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i