Atpūtieties karstā vasarā ar Lampupasaule produktiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Atpūtieties karstā vasarā ar Lampupasaule produktiem

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Pasaules apgaismojuma piedāvājumā ir milzīgs produktu skaits, kas atvēsinās jūs karstā vasaras laikā un uzsildīs brīžos, kad ārā kļūst vēsāks.

Sildīšanas, dažkārt pat pārāk karstās brīvdienu dienas mūs aicina peldēties un nodarboties ar citām aktivitātēm, kurām pārējā gada laikā paliek pārāk maz laika. Tomēr pat tā mēs pavada daudz laika darbā vai mājās. Tāpēc mēs esam šeit, lai padarītu jūsu brīžus četrās sienās patīkamākus ar vēsinošu vēsmu, ko nodrošina ventilatori vai kondicionieri no mūsu klāsta.

Klusie griestu ventilatori

Mūsu pārskatu sākam ar klasiskajiem griestu ventilatoriem, kas izceļas ar klusu darbību. Tie jums noderēs mājās ne tikai vasaras sezonas laikā, bet visu gadu, jo ziemas režīmā tos varat izmantot siltā gaisa cirkulācijai no griestiem un auksta gaisa cirkulācijai no grīdas. Turklāt jūs patīkami pārsteigs tas, cik jūs ietaupīsit uz siltuma rēķiniem, pateicoties tiem.

Griestu ventilatori atšķiras arī ar funkcijām, ko tie var veikt. Klasisko ventilatoru mīļotāji novērtēs, piemēram, moderno pieeju no Austrijas zīmola Globo, kas saviem produktiem pievērš uzmanību augstākajam dizainam un pierādītai kvalitātei. Piemēram, griestu ventilators FERRO, kas ir piemērots īpaši telpām līdz 30 kvadrātmetriem. Tas, tāpat kā citi produkti no šīs sadaļas, piedāvā arī lietotājam draudzīgu tālvadības pulti, ar kuru varat mainīt dzesēšanas intensitāti dažu sekunžu laikā.

Arvien populārāki kļūst arī ventilatori ar apgaismojumu. Arī tiem jāpiebilst, ka ar tālvadības pulti varat kontrolēt ne tikai asmeņu rotācijas ātrumu, bet arī apgaismojumu. Mēs piebilstam, ka tie izskatās ļoti skaisti. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties koka tipa asmeņus vai sudraba krāsas, kas izgatavoti no plastmasas.


                                                                

Stāvošie, kolonnas un grīdas ventilatori

Alternatīva griestu ventilatoriem ir tie, kurus varat novietot tieši uz grīdas. To acīmredzamā priekšrocība ir vieglā pārvietojamība tur, kur tas jums ir nepieciešams. Mūsu klāstā varat atrast stāvošo, kolonnas un grīdas tipu. Kā tie atšķiras? Galvenokārt ar izmēru un telpu, kuru tie spēj atdzesēt.

Stāvošie ventilatori no šīm trim sugām parasti ir lielākie. Vasarā tie ir šeit, lai atdzesētu jūsu telpas. Un ziemā? Tad pateicoties atpakaļgaitas funkcijai, varat gaidīt, ka gaisa ap jums tie sasildīs. Pieejami ir plašā krāsu gammā un dizaina apstrādē. Jums tikai jāatrod tas, kas jums patīk.

Stabiļie ventilatori īpaši izceļas ar savu iespaidīgo izskatu, tādēļ tos pirmajā acu uzmetienā grūti atšķirt no mājas dekorācijām. Tam atbilstoši ir arī to krāsu izvēle - balta, melna vai sudraba krāsā.

Un beigās mēs nevaram aizmirst arī grīdas ventilatorus, kas ir pieejami augstumā no 35 līdz 50 centimetriem. Tos varat izmantot istabas atdzesēšanai vai sildīšanai aukstākās dienās.


Galdiņa ventilatori

Īpaši darbam pie datora piemēroti ir galdiņa ventilatori. To klāsts ir ļoti mainīgs, un tos varat iegādāties, piemēram, ar lādētāju un powerbanku, vai USB piederumiem. Liela priekšrocība galdiņa ventilatoriem ir vienkārša vadība un to īpašības. Jūs varat vienkārši tos glabāt skapī, kad tie nav nepieciešami.Sienas un iebūvētie ventilatori

Mēs jau detalizēti esam apsprieduši griestus, grīdu un galdu, bet vēl nebeidzam. Jūs varat atvēsināties arī ar sienas vai tieši iebūvēto ventilatoru palīdzību. Tos sienas varat izmantot gandrīz jebkur jūs vēlaties. Iebūvētie ir piemēroti galvenokārt vannas istabām, bet arī, piemēram, virtuvēm vai tualetēm, proti, visur, kur nepieciešama arī izsūkšanas funkcija. Daži no modeļiem ietver arī citus trikus, piemēram, taimerus vai automātiskas žalūzijas.


Ventilatoru piederumi

Vai jūs jau atradāt mūsu rindkopās to īsto vējaģi sev? Ja jā, noteikti ir labi arī pārdomāt, vai jums nebūs nepieciešams funkcionāls piederums. Izvēlē jūs atradīsit, piemēram, tālvadības pultis un izslēdzējus, pagarinājuma stieņus vai gaismas ventilatoriem.

Klimatizācija

Vai ventilators nav pareizais palīgs? Ja jūs apsverat klimatizācijas iegādi, nav jāizmis, jo mūsu klāstā ir arī tā. Sienas klimatizācija no Bosch patiešām var daudz: Ir pašsaprotama atdzesēšanas un sildīšanas funkcija. Īpaši efektīva ir i-Clean funkcija, kas noņem kaitīgās baktērijas, uzsildot tvaiku līdz 56 °C, tādējādi telpā nonāk tikai tīrs gais. Jūs varat arī iestatīt vēlamo programmu no plašā klāsta. Pilnīgs pārskats par visiem datiem tiek sniegts lietotnē, kurā nav informācijas par āra un iekšējo temperatūru, darba režīmu vai enerģijas patēriņu. To var pielāgot tieši pēc jūsu paša izvēles.

Ja jūsu iedomās nav iebūvēta klimatizācija, tas nav problēma. Mēs piedāvājam arī mobilo ierīci, kuru jūs varat brīvi pārvietot no viena jūsu mājas stūra uz otru. Arī tās iet laikā un ietver vismodernākās tehnoloģijas un sistēmu elementus.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i