Dekoratīvas spuldzes | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Dekoratīvas spuldzes

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Kopējo gaismekļa iespaidu rada ne tikai tā ārpuse, bet arī iekšā paslēptais. Stilīga, antīka spuldze ir labākā atbilde uz jautājumu, kuru ceļu izvēlēties.

Edisons būtu priecīgs, vintage spuldzes nav tikai spuldzes

 Svarīgs ir ne tikai ārējais skaistums, bet arī iekšējais skaistums. Tas attiecas ne tikai uz cilvēkiem un grāmatām. Jūs varat pacelt dizaineru lampas, lustras vai jebkura cita veida apgaismojuma eleganci un stilu citā līmenī, izvēloties labu spuldzi. Pilnība rada veselumu. Neatkarīgi no tā, vai tas bija Edisons vai kāds cits, kurš izgudroja pirmo spuldzi 19. gadsimtā, viņš brīnītos (un mēs uzskatām, ka viņš būtu priecīgs), kā tās izskats ir mainījies pēdējo desmitgažu laikā. Antīkas spuldzes papildina stāstu ne tikai par visu apgaismojumu, bet arī par telpu. Atsevišķi antīku spuldžu veidi atšķiras pēc izmēra, krāsas un formas. Bet jūs varat arī izvēlēties no dažādām krāsām un izkārtojumiem spuldzes iekšpusē esošajiem pavedieniem.


No klasiskas līdz aptumšojamai, no silti baltas līdz vēsi baltai

Izvēloties piemērotas antīkas spuldzes, atcerieties, ka jūs nemeklējat kompromisu starp funkcionalitāti un dizainu. Jums vajadzētu vēlēties abus. Piemērota dizaina izvēle ir atkarīga no telpas, kurā spuldze atradīsies, no kopējā izskata. Mūsu klasiskās un vislabāk pārdotās antīkās spuldzes ietver LED spuldzes LEDSTAR, kas izceļas ar caurspīdīgu dizainu. Īpaši jābūt rotaļīgam, izvēloties iekšējo kvēldiegu izskatu vai spuldzes formu. Likmes uz noteiktību šajā gadījumā noteikti nav nepareiza izvēle. Nebaidieties izrotāt savu telpu ar populārākām SMOKY VINTAGE spuldzēm. Tās ne tikai izskatās lieliski, bet arī ir izstrādātas tā, lai tās būtu drošas jūsu acīm. Runājot par funkcionalitāti, mēs nevaram aizmirst par mūsu aptumšojamo spuldžu piedāvājumu. Skatoties televizoru, jūs samaziniet gaismas intensitāti, bet lasot grāmatu – palielinat. Tāpat pievērsiet uzmanību gaismekļa krāsas izvēlei, kas ir piemērota jūsu interjeram. Ja jums patīk klusinātas krāsas, izvēlieties siltu baltu. Savukārt, ja vēlaties padarīt telpu gaišāku, ķerieties pie dienas baltā vai visintensīvākā vēsi baltā.


Kādam patīk krāsains stikls

Jūs varat tos iegādāties saviem bērniem vai sev. Tikai tāpēc, ka jums tās patīk. Mēs runājam par krāsainām LED spuldzēm. Piedāvājums neaprobežojas ar "tikai" plašu krāsu klāstu, bet mūsu e-veikalā varat atrast arī īpašas preces, piemēram, Ziemassvētku spuldzes.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i