EGLO Connect - viedais apgaismojums | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

EGLO Connect - viedais apgaismojums

Konsultāciju centrs
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Tas ir gandrīz neticami, ko mūsdienās spēj paveikt jaunās tehnoloģijas. Ja vēlaties to izmēģināt pats un iegūt "mazo tehnisko brīnumu", jūs to nenožēlosiet. Pateicoties visu jaunā revolucionārā apgaismojuma īpašību un funkciju izmantošanai, jūs uzreiz nokļūsiet unikālā pasaulē, kas ir pilna ar jautrību, efektiem un nepārprotamu atmosfēru, kas atbildīs jūsu pašreizējām aktivitātēm, noskaņojumam vai sajūtām. Jūs varat izveidot pilnīgi oriģinālu mājas vidi, kas jums patiks jebkurā laikā!

Laipni lūdzam viedā apgaismojuma pasaulē! 

Un kāpēc viedais apgaismojums?

Cik reižu esi domājis, ka viesistabas gaismeklis tev kādā brīdī ir pārāk spilgts un tu labprātāk atvieglotu acis ar kādu siltāku nokrāsu, vai tieši otrādi – aptumšota gaisma darbā tev neder? Vai vēlaties piesaistīt apmeklētājus ar iespaidīgu apgaismojumu, kas var, piemēram, mainīt krāsas? Vai jums ir jārada intīma atmosfēra, nesniedzoties pie slēdža vai nemetot kaut ko pa lampu vai citu apgaismojumu, kas pašlaik ir ieslēgts?

 
 
Izmēģiniet jauno viedo apgaismojumu EGLO Connect! Šajā un citā situācijā tas būs tev absolūti ideāls palīgs, caur kuru vienā mirklī radīsi īsto atmosfēru un vēl varēsi izklaidēties!

EGLO Connect, gaismekļi pilnīgi jaunos izmēros 

Ar viedo apgaismojumu mēs nepārprotami atrodamies augstākajā tehnoloģiskajā līmenī, un, tā kā laiks negrib citādi, šis apgaismojums lēnām, bet noteikti sāk ienākt mūsu mājās.


Mūsdienās savienojuma izveide ar tālruņiem, planšetdatoriem vai klēpjdatoriem, izmantojot lietotni, kas jau ir iekļauta ierīcē vai kuru var bez problēmām lejupielādēt, ir pašsaprotama lieta. Tāpat ir ar apgaismojumu. Jums tikai jālejupielādē vajadzīgā aplikācija un tad tikai jāieslēdz Bluetooth (nav nepieciešams ne adapteris, ne Wi-Fi) un modernais gaismeklis ir klāt! Ar Bluetooth sistēmu jūs varat vadīt līdz pat 50 ierīcēm no jebkuras vietas mājā.


Tālvadības pults ir iekļauta sērijās Salobrena-C un Sarsina-C. Citus gaismekļus var vadīt, izmantojot lietotni vai tālvadības pulti, ko var iegādāties papildus


Norādījumi lietotnei Awox:

EGLO Connect sistēmas īpašības

 • Gaismekļus un spuldzes var vadīt, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. 
 • The Awox app var bez maksas lejupielādēt operētājsistēmām Android un iOS
 • 16 miljoni krāsu, izvēlēta baltā temperatūra - RGB funkcija
 • Vienmērīgi aptumšojams.
 • Vadāms izmantojot Bluetooth.
 • 5-gadu garantija integrētajiem LED gaismekļiem.

Apgaismojumu var vadīt arī ar klasisko slēdzi vai tālvadības pulti.

Apgaismojums, kam ir daudz ko piedāvāt! 


Regulējams apgaismojums
 • Izmantojot slēdzi, varat izvēlēties dažādas gaismas krāsas. 
 • Izvēloties neitrālu baltu, vēsi baltu un silti baltu, jūs varat mainīt vidi atbilstoši savam noskaņojumam. 

Atpūtieties un strādājiet
 • Izmantojiet neitrālu baltu apgaismojumu, lai palielinātu savu produktivitāti darbā, vai atpūtieties ar silti baltu apgaismojumu. 
 • Relax & Work tehnoloģija piedāvā divi vienā risinājumu, ko var vadīt ar klasiskajiem gaismekļa slēdžiem.
 • Viens klikšķis nodrošina silti baltu gaismu ar 50% spilgtumu, bet otrs klikšķis nodrošina neitrālu baltu gaismu ar 100% spilgtumu.

Regulējams balts apgaismojums
 • Izmantojot tālvadības pulti vai integrēto skārienfunkciju, varat izvēlēties vēsi, neitrāi vai silti baltu krāsu temperatūru.
 • Pateicoties daudzām funkcijām, tostarp integrētam taimerim, nakts gaismai vai atmiņas funkcijai, mūsu regulējamais baltais apgaismojums piedāvā papildu komfortu un vadāmību pār jūsu vidi.

4 un 5 pakāpju aptumšošana
 • 4 pakāpju gaismas aptumšošanu var aptumšot tieši ar sienas slēdzi četros iepriekš iestatītos posmos.
 • 5 pakāpju aptumšojamas lampas piedāvā arī apkārtējā apgaismojuma režīmu.

EGLO krāsas
 • Vadiet apgaismojumu, izmantojot komplektā iekļauto tālvadības pulti.
 • Šī sistēma ir aprīkota ar aptumšošanas funkciju, silti baltu gaismu un plašu krāsu klāstu, lai jūs varētu pielāgot savu dzīves telpu savam noskaņojumam vai atsevišķam gadījumam.
 • Jūs varat izvēlēties kādu no četrām programmām, kas paspilgtinās jūsu ikdienu.


Aptumšojamas LED spuldzes papildus pakāpeniskas aptumšošanas funkcijai (0 – 100%) ietver arī RGB krāsu modeli, kas ir sarkanās, zaļās un zilās saīsinājumi. Sajaucot šīs krāsas kopā, papildus plašajam baltās krāsas klāstam (līdz 50 000 toņiem) var iegūt arī 16 miljonus dažādu citu krāsu kombināciju. Hromatiskuma temperatūra vai gaismas krāsa svārstās no 2700 - 6500 K (no silti dzeltenas līdz sniega baltam), un gaismas plūsma, ti, gaismas avota intensitāte, šīm spuldzēm svārstās no aptuveni 800 - 1300 lūmeniem (jo vairāk lūmenu, jo labāks spilgtums).Ja vēlaties apmainīt savas spuldzes pret EGLO Connect sērijas spuldzēm, jums ar to nebūs nekādu problēmu, jo tās tiek ražotas ar visizplatītākajām E27 ligzdām. Attiecībā uz to kalpošanas laiku ir norādīts vismaz 25 000 stundu apgaismojuma.Mūsu e-veikalā papildus iespējams iegādāties griestu gaismekļu komplektus ar tālvadības pultīm.

Tālvadības pults vai viedtālrunis? 

Tālvadības pults papildus standarta telpas apgaismojumam tādās krāsās, pie kurām esat pieradis (dzeltens/balts), ir iepriekš iestatītas funkcijas, piemēram, krāsu maiņa, krāsu gradienta izvēle, gaismas intensitāte vai iecienītāko krāsu scenāriju atsaukšana.

 

Bet, ja vēlaties izmantot vairāk apgaismojuma efektu un jums ir viedtālrunis ar nepieciešamo lietotni, papildus iepriekš minētajām funkcijām varat iestatīt daudzus baltās krāsas toņus, izvēlēties modinātāju/taimeri, lai ieslēgtu/izslēgtu apgaismojumu. Jūsu norādītajā laikā vai pat izmantojiet funkciju Disco, lai mainītu gaismas ainas izvēlētās mūzikas vai filmas ritmā no tālruņa.


 
Tas ir nenovērtējami, ja varat izvēlēties piemērotu apgaismojumu dažādām aktivitātēm vai radīt pareizo atmosfēru neatkarīgi no tā, vai strādājat, lasāt, gatavojat, izklaidējaties ar draugiem vai atpūšaties. Modernie un universālie Eglo Connect gaismekļi ne tikai to ļaus, bet arī ienesīs jūsu dzīvē oriģinālu un atjautīgu apgaismojumu, izklaidi, bet galvenokārt jaunu un patīkamu pieredzi.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i