Elastīgie saules paneļi - tendence fotoelementu pasaulē | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Elastīgie saules paneļi - tendence fotoelementu pasaulē

Elastīgie saules paneļi - tendence fotoelementu pasaulē
Par zīmoliem

Vai esat domājis par saules paneļu iegādi, bet problēma ir to lielais svars vai jumta forma? Mums ir jums risinājums. Mūsu e-veikalā ienāk jaunais tehnoloģiju uzņēmums Sunman Energy. Iepazīstiet ar mums īpaši vieglo elastīgo saules paneļu pasauli.

Saules paneļu nākotne tuvojas 

Tehnoloģiju uzņēmums Sunman Energy ir pasaules līderis īpaši viegli pielāgojamu paneļu izstrādē un ražošanā. Viņi ir pārvērtuši ilggadēju pieredzi un tālredzīgas idejas realitātē, radot nākotni saules enerģijas produktu tirgū. Precīzas kompozītmateriālu izpētes un izstrādes rezultātā, izmantojot eArc tehnoloģiju, ir radīts arī pasaulē pirmais bez stikla, viegls un elastīgs saules panelis.

Revolucionārā eArc tehnoloģija

eArc tehnoloģija ļauj fotoelementu ražošanā pilnībā iztikt bez stikla un paver ārkārtīgi plašas saules paneļu izvietošanas iespējas. Pateicoties to nelielajam svaram, tos var uzstādīt uz objektiem ar vāju vai zemu stāvokli, kā arī uz neparastas formas ēkām.

Sunman uzņēmuma eArc fotoelementu paneļu nelielais svars balstās uz pārbaudītām tehnoloģijām (kristāliskā silīcija elementi) un inovatīvu patentētu pārklājuma sistēmu. Polimēru kompozīti tiek izmantoti, lai aizstātu stiklu paneļa priekšējā pārklājuma slānī. Tas ļauj ievērojami samazināt paneļa svaru - līdz pat 70%, salīdzinot ar klasisko paneļa tipu. Turklāt tas ir līdz pat 95 % plānāks, jo tā platums nepārsniedz pat divus milimetrus. Sunman paneļu liela priekšrocība ir arī materiāla ārkārtējā izturība, īpaši pret augstām temperatūrām un klimatiskajiem apstākļiem.


Neliela jumta slodzes izturība nerada problēmas

Ja, meklējot saules paneļus, esat saskāries ar problēmu, kas saistīta ar jūsu jumta zemo slodzes izturību vai fotoelementu uzstādīšanai paredzētās vietas neparasto formu, lūdzu, ieklausieties. Tieši šiem gadījumiem saules paneļi ar eArc tehnoloģiju ir ideāls risinājums. Tas, ka šis ir revolucionārs jaunums, atklājas arī pēc skaitļiem. Aprēķini liecina, ka līdz pat 40% komerciālo un rūpniecisko ēku jumtu trūkst minimālā slodzes izturība, lai noturētu klasiskos stikla moduļus. Tos var uzstādīt tikai tajos gadījumos, kad ēku minimālā slodzes izturība ir 15 kg/m2. Agrāk, ja ēkām bija mazāks šis rādītājs, vienīgais risinājums bija papildu konstrukciju nostiprināšana, kas ir ievērojams finansiāls un būvniecības slogs. Taču ar Sunman paneļiem var iztikt ar nepieciešamo slodzes nestspēju, kas ir aptuveni 5 kg/m2.

Pateicoties to parametriem, pielāgojamie saules paneļi ir ideāls risinājums, jo īpaši:

  • Jumti ar mazu slodzes izturību
  • Vasarnīcas vai mājas ar nestandarta jumtu 
  • Neparastu formu objekti
  • Pārvietojamie objekti (treileri, laivas, vieglās un kravas automašīnas u. c.).

Ātra uzstādīšana

Ar to priekšrocības nebeidzas. Svarīga eArc paneļu priekšrocība ir līdz pat 40% ātrāka uzstādīšana salīdzinājumā ar klasiskajiem paneļiem. Tas tiek veikts līmēšanas veidā, izmantojot īpašas līmes, montāžas spilventiņus un citus piederumus. Tādējādi nav nepieciešama sarežģīta skrūvju vai montāžas materiālu iestrādāšana. Šādu uzstādīšanu var veikt uz vairuma veidu jumtiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir izgatavoti no lokšņu metāla, asfalta vai stikla virsmām, vai PVC loksnēm. Var veikt arī vertikālu montāžu.

Mūsu e-veikala piedāvājums 

Mūsu e-veikalā varat izvēlēties no diviem Sunman saules paneļu variantiem: 

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i