Esiet gatavi pavasarim ar jaunumiem darba telpai un dārzam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Esiet gatavi pavasarim ar jaunumiem darba telpai un dārzam

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Iepazīstiet mūsu divas jaunās produktu kategorijas un padariet savu māju un dārzu vēl skaistāku.

Neatkarīgi no tā, vai jums patīk rakt zemi vai urbt kokā, skatoties pa logu un ieskatoties kalendārā, jūs droši vien domājat, ka tuvojas pavasaris. Un jūs nekļūdaties. Jūs noteikti piekritīsiet, ka darbs ir labāks un jautrāks ar jauniem instrumentiem, apgaismojumu vai piederumiem darba telpai vai dārzam. Apskatīsim mūsu divu jauno kategoriju produktus, kas padarīs jūsu darbu vieglāku un patīkamāku.

Perfekti darbi top perfekti sagatavotās darba telpās

Un, sekojot virsrakstam, prasmīgām rokām der tikai kvalitatīvi instrumenti.

Mūsu e-veikalā jūs varat izvēlēties starp klasiskiem, kur jums būs nepieciešams jūsu spēks un prasmes. Vai arī varat izmantot elektriskos palīgus.

Pēc garās ziemas noteikti mājās būs jāpievelk dažas skrūves. Ar to jums palīdzēs viens no mūsu bestselleriem, piecpadsmit dažādu izmēru precīzu skrūvgriežu komplekts, kam ir rokturi ar grozāmu augšdaļu. Tātad jūs nepalaidīsiet garām ne milimetru.

Bet dažreiz ir jāpaļaujas uz tehnoloģijām. Mūsu elektrisko instrumentu piedāvājumā ir daudz lietu, kas jums ir nepieciešamas jūsu darba telpā. Būtu nepareizi teikt, ka pašdarbnieki ir tikai vīrieši. Sievietēm, kuras ir pašdarbnieces, mēs iesakām pirms pavasara, grozā ievietot stilīgu karstās līmes pistoli rozā dizainā.

Lai strādājot labāk redzētu un tajā pašā laikā justos droši, strādājot ar instrumentiem, neaizmirstiet padomāt par to, kāds apgaismojums ir jāiegādājas, pirms ārā kļūst silts. Un apskatiet mūsu plašo piederumu klāstu, kurā ietilpst izolācijas lentes vai darba cimdi.


Zaļā zāle būs jūsu prieks

Mūsu vidū ir tādi, kuru kaktuss ir izžuvis. Tāpēc mēs vēl vairāk apbrīnojam visus tos, kuri savos dārzos var radīt krāšņu ziedu, dārzeņu un sulīgu augļu ainavu.

Rīta salnas drīz beigsies un vadību pārņems saule. Un līdz ar to, dārzs prasīs jūsu laiku un rūpes. Neaizmirstiet par sagatavošanos, tāpēc pirms zemes uzrakšanas pārbaudiet, kuri instrumenti būs jāiegādājas vai jānomaina pret jauniem.

Mūsu kategorijā Stādīšana var redzēt, ka jūs varat gudri audzēt augus. Ar viedajām tehnoloģijām, kuras var savienot ar mobilajām lietotnēm, varat atgriezt savu dārzu 20. gadsimta 20. gados.

Jūsu dārzam nav jāzaudē sava pievilcība, pat ja ir nakts. Zvaigžņotu romantiku tajā var ienest ar dekoratīvām parafīna vai dārza lampām.


Trīs padomi pavasara darba vietai:  

1)   Plānojiet visu gadu. Putnu būrītis vai pavisam jauna lapene? Pirms pirmo reizi zāģējat koka dēļus pavasarī, izveidojiet plānu, ko jūs vēlētos darīt gada laikā. Un, ja jūs kaut ko nevarat izdarīt? Tas nekas, darbs darbnīcā lielākoties sagādā prieku.

2)  Noslīpēt, mazgāt, izlīdzināt. Nomainiet nolietotos instrumentus pret jauniem, notīriet netīros, kā arī iztīriet darbnīcu. Tam visam jābūt kārtībā.

3)  Darbs un izklaide. Vai jums labāk patīk rokmūzika vai klausīties audiogrāmatas? Ja neiedarbināt motorzāģi, izbaudiet darbu darbnīcā, klausoties kaut ko jauku.


Trīs padomi jūsu pavasara dārzam:

1)    Neaizmirstiet par pavasara talku. Jūs, iespējams, nevēlaties to darīt, taču rūpīga tīrīšana pēc grūtas ziemas ir pirmais solis, kas atvieglos jūsu dārzu un prātu. Grābiet sausās lapas un aerējiet zālienu. Nākamajos mēnešos jūsu dārzs jūs apbalvos ar savu skaistumu

2)    Apgrieziet to, kas jāapgriež. Martā ir pienācis laiks apgriezt jāņogu vai vīnogulāju zarus, kā arī citus krūmus, kas jums patīk. Neaizmirsti nogriezt zemenes vai avenes, ja to neizdarījāt rudenī.

3)    Sēj zālienu. Pirmās pavasara nedēļas ir ideāls laiks, lai sētu zāli tukšajās un retajās zāliena vietās. Nav labākas sajūtas kā dzirdēt ciemiņu uzslavas, ka jūsu zāliens ar savu precīzo pļaušanu atgādina angļu zālienu.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i