Gatavojieties vasarai ar griestu ventilatoriem! | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Gatavojieties vasarai ar griestu ventilatoriem!

Interjera apgaismojums

Andris

Vasara ir te pat aiz stūra un līdz ar to arī augsta temperatūra, kas tai sekos. Esiet pirms laika un gatavojieties karstām vasaras dienām savās mājās.

Jūs to stāsti sev katru gadu, kad pienās neciešami karstuma viļņi, no kuriem jūs nevarat paslēpties: "Nākamgad mēs beidzot tiksim pie ventilatora." Tomēr, gads paiet, un jums tā joprojām nav. Šobrīd jūs pat varat par to nedomāt, jo karstās dienas vēl nav pienākušas. Tomēr pārliecinieties, ka, tiklīdz tās ieradīsies, jūs novērtēsiet jūsu sagatavošanos. Un kā vislabāk sagatavoties gaidāmajiem karstuma viļņiem? Kā būtu ar griestu ventilatoru?
null 

Tas atdziesē vasarā, ziemā sasilda

Tiklīdz atnāks tik karstas dienas, kā pēdējos gados, jūs priecāsieties, ka jūsu mājās ir ventilators. Protams, labākais ventilācijas veids ir loga atvēršana, kas arī ielaidīs svaigu gaisu jūsu mājās, un ļauj labāk elpot. Diemžēl karstākajās dienās, logu atvēršana pasliktinās situāciju. Atverot logus uz ilgāku laiku, jūs ieplūdīsit vairāk siltuma, nekā tas bija iepriekš. Tādā veidā gaiss būs neelpojams , kas ir nepatīkamāk, piemēram, naktī, kad vēlaties gulēt, bet karstuma dēļ nevarat. Ventilators var paglābt jūs no tā visa. Plūstošais gaiss jauki atdzesēs jūsu māju un jūs ar nepacietību gaidīsit iešanu iekšā brāzmaini. Tomēr jūsu māja nav vienīgā vieta, kur var būt ventilators. Tādās vietās kā biroji, sanāksmju telpas vai restorāni, kur siltums uzkrājas vēl vairāk, griestu ventilators  atradīs pielietojumu.
null
Varbūt esat pie sevis domājis, ka tiksiet pie griestu ventilatora, bet tad jūs domājāt par to, ko jūs darītu ar to ziemā, kad nevēlaties, lai kaut kas paņemtu siltumu no jūsu mājām. Tad mums ir lieliskas ziņas. Ziemā var būt ventilatori var darboties pilnīgi otrādi. Tiklīdz jūsieslēgsiet ventilatora reverso pārnesum, tas atgriezīs silto gaisu griestos un tādā veidā palīdz sasildīt telpu.  Vēl viena priekšrocība ir viņu vadība, ko var izdarīt vai nu manuāli tieši uz ventilatora, vai arī ar tālvadības pulti. Tādā veidā jūs varat to ieslēgt vai izslēgt no jūsu ērtā dīvāna, kad jums liekas, ka istaba ir pietiekami atdzisusi.
null                      null

Ventilatori ar gaismu vai bez tās

Varbūt jūs joprojām neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu iegādāties griestu ventilatoru vai nē. Tomēr, ja jūsu istabas diemžēl nav piepūšamas, un ventilatoru nevar novietot blakus lustrai vai griestu gaismeklim? Vai arī jūs domājāt, ka jums vairāk nepieciešama jauna lustra, jo jūsu vecā lēnām mirst? Ar griestu ventilatoru, tagad jūs varat nogalināt divus putnus ar vienu akmeni. Mūsu piedāvājuma klāstā jūs varat atrast daudz griestu ventilatorus ar gaismekļiem,kas jums kalpos gan ziemā, gan vasarā, turklāt tie labi spīdēs. Bez tam, jūs varat izvēlēties no dažādiem interesantiem veidiem, kas uzlabos jūsu māju un pievienos jūsu mājai garšvielu.
 
Gluži pretēji, ja nevēlaties nomainīt lustru un jūsu telpas ir pietiekami lielas, varat arī iegādāties tikai ventilatoru bez gaismekļa, un katrai funkcijai ir īpaša ierīce. Tas ir - lustra vai cits griestu gaismeklis apgaismojumam un dzesēšanai vai sasildīšanai, ventilators. Un, ja jūs nevēlaties katrā istabā piestiprināt ventilatoru pie griestiem, ir arī virkne grīdas ventilatoru, kuru jūs varat ievietot jebkur, kur vien vēlaties.
null            nullnull
Tāpēc, lūdzu, neaizmirstiet, ka pat tad, ja laika apstākļi nav mums labvēlīgi, tie nebūs mūžīgi. Karstās dienas šeit būs īsā laikā, un tāpēc nevajadzētu aizmirst par to savlaicīgi sagatavoties un iegūt dažus no mūsu ventilatoriem.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i