Sagatavojies vasaras kempingam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Sagatavojies vasaras kempingam

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Pavasaris ir klāt, vasara ir aiz stūra. Laiks kempingiem, ugunskuriem un citiem piedzīvojumiem ir klāt. Neaizmirstiet sevi pienācīgi aprīkot.

Pienācis vasaras jautrības laiks. Kopā ar to nāk grilēšana, desiņu gatavošana virs ugunskura un visbeidzot - kempings. Tas ne tikai ļoti patīk pieaugušajiem, bet arī mūsu mazajiem.


Kempinga aprīkojums

Ja esat nolēmis, ka atvaļinājuma vietā pie jūras jūs dosieties lielākos piedzīvojumos kempinga mājā uz riteņiem vai ar telti, šis ir vislabākais laiks, lai tam pareizi sagatavotos. Šāds kempings nav tā pat vien. Tā kā tā nav viesnīca vai līdzīga veida naktsmītne, kur viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā, ir nepieciešams iesaiņot tualetes piederumus, dvieļus un traukus, gadījumā, ja paši gatavosiet ēdienu. Pirmkārt, nevajadzētu aizmirst par dažādiem pārnēsāmajiem  gaismekļiem.

Var gadīties, ka jūs kaut ko nēsīsiet tumsā, vai arī jums kaut kas būs jālabo, un tas nevarēs gaidīt līdz rītam. Tam var noderēt dažādi galvas lukturi. Tas tiks piestiprināts pie galvas, un spīdēs visur, kur jums būs nepieciešams, un jums nebūs vajadzīgas rokas, lai to turētu.

Citas lietas, kas jums varētu šķist noderīgas, ir lukturīši un lampas. Ceļš uz tualeti, bieži vien, ir gandrīz neiespējams bez lukturīša. Tumšs ir visur un bez gaismas ceļā uz dušu vai jebkur citur, iespējams, nevarēsiet orientēties. Jūs varat izvēlēties no dažāda lieluma un veida. Sākot ar maziem, beidzot ar patiesi lieliem un spēcīgiem lukturiem.
Lampas var būt noderīgas arī pasēdēšanai ārpusē. Jūs varat novietot lampu uz galda un ērti sēdēt ap to kopā ar draugiem, vai arī ir veidi, kurus var piekārināt. Atmosfēru var uzlabot arī parafīna lampa.Jūsu mazajiem

Kā mēs jau šodien minējām, dažāda veida lampas vai lukturi ir ļoti svarīgi, pat būtiska kempinga sastāvdaļa. Bet kā ar mūsu mazajiem? Neatkarīgi no tā, vai viņi vieni dodas uz vasaras nometni vai dodas kopā ar jums, viņi noteikti vēlēsies, lai viņiem būtu savs mazais lukturītis, kas būs tikai viņiem. Kāda galvas lampa noteikti viņus iepriecinātu. Turklāt lieliska izvēle ir mazāka izmēra lukturītis, kas lieliski iederēsies viņu rokās. Turklāt aizmiegot, jūsu bērni varēs novērtēt arī dažādus bērnu projektorus vai pārvietojamas bērnu lampas, pateicoties kuriem viņi nebaidīsies. Ir ļoti daudz mazu lampiņu, kuras pēc kāda laika pat izslēdzas.  


Neaizmirstiet avotus

Ja jums ir pietiekami daudz piemērotu, pārnēsājamu gaismekļu, ir jādomā arī par to, kas jums nepieciešams, lai tie pareizi spīdētu. Jā, tās ir - baterijas. Jums vajadzēs baterijas dažādos izmēros, dažādiem gaismekļiem. Dažiem jums būs nepieciešamas mazas, mikroalcalīna baterijas, bet citiem - lielākas. Vienmēr iegādājieties tās vairāk, lai jums būtu pietiekami daudz krājumi, ja jums tās beigsies. Jūs varat iegādāties vienreiz lietojamas vai uzlādējamas baterijas, priekš kurām jūs varat arī iegādāties lādētāju mūsu veikalā. Daži lukturi ir paredzēti arī uzlādēšanai, tāpēc tiem, neaizmirstiet paņemt lādētāju.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i