Gatavojieties vasaras kempingam | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Gatavojieties vasaras kempingam

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Pavasaris ir klāt, vasara ir ap stūri. Laiks kempingiem, ugunskuriem un citiem piedzīvojumiem ir klāt. Neaizmirstiet sevi pienācīgi aprīkot.

Pienācis vasaras jautrības laiks. Kopā ar to nāk grilēšana, desu vārīšana virs ugunskura un visbeidzot - kempings. Tas, protams, patīk ļoti pieaugušajiem, bet arī mūsu mazajiem.


Kempinga aprīkojums

Ja esat nolēmis, ka atvaļinājuma vietā pie jūras jūs dosities lielākos piedzīvojumos kempings mājā uz riteņiem vai teltī ir vislabākais laiks, lai tam pareizi sagatavotos. Šāda kempings nav tikai tas. Tā kā šī nav viesnīca vai līdzīga veida naktsmītne, kur viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā, ir nepieciešams iesaiņot  tualetes piederumi, dvieļi un trauki, gadījumā, ja paši gatavosiet ēdienu. Pirmkārt, nevajadzētu aizmirst, ir dažādas portatīvās gaismekļiem.

Var gadīties, ka jūs kaut ko nēsāsiet tumsā, vai arī jums kaut kas būs jālabo, un tas negaidīs līdz rītam. Par to dažādas galvas lampas var noderēt. Tās tiks piestiprinātas pie galvas, un spīdēs visur, kur jums būs nepieciešams, un jums nebūs vajadzīgas rokas, lai tās turētu.

Citas lietas, kas jums varētu šķist noderīgas, ir lukturīši un lampas. Ceļš uz tualeti bieži ir gandrīz neiespējams bez lukturīša. Tumš ir visur un bez gaismas ceļā uz dušu vai jebkur citur, iespējams, nevarēsit orientēties. Jūs varat izvēlēties no dažādiem dažāda lieluma un veida. Sākot ar mazajiem, beidzot ar patiesi lielajiem un spēcīgajiem lukturiem.Lampas var būt noderīgas arī sēdvietām ārpusē. Jūs varat novietot lampu uz galda un ērti sēdiet ap to kopā ar draugiem, vai arī ir veidi, kurus var pakārt. Atmosfēru var uzlabot arī parafīna lampa.


Jūsu mazākajam

Kā mēs jau šodien minējām, dažāda veida lampas vai lukturi ir ļoti svarīga, pat būtiska kempinga sastāvdaļa. Bet kā ar mūsu mazākajiem? Neatkarīgi no tā, vai viņi vienatnē dodas uz vasaras nometni vai dodas nometnē kopā ar jums, viņi noteikti vēlēsies, lai viņiem būtu sava maz gaismas , kas kalpos tikai viņiem. Kāda galvas lampa noteikti viņus iepriecinātu. Turklāt lieliska izvēle ir mazāka izmēra lukturītis, kas lieliski iederēsies viņu galvas lampās. Turklāt aizmiegot, jūsu bērni varēs novērtēt arī dažādus bērnu projektorus vai pārvietojamas bērnu lampas, pateicoties kuriem viņi nebaidīsies. Ir ļoti daudz ļoti mazu lampu, kuras pēc kāda laika pat izslēdzas.  

Neaizmirstiet avotus

Ja jums ir pietiekami daudz piemērotu, pārnēsājamu gaismekļu, ir jādomā arī par to, kas jums nepieciešams, lai tie pareizi spīdētu. Jā, tā ir - baterijas. Jums vajadzēs baterijas dažādos izmēros, dažādiem gaismekļiem. Dažiem jums būs nepieciešamas mazas, mikroalcalīna baterijas, bet citiem - lielākas. Vienmēr iegūstiet vairāk no tiem, lai jums būtu pietiekami daudz krājumu, ja jums to pietrūkst. Jūs varat saņemt vienreizējās vai uzlādējamas baterijas, par kurām jūs varat arī iegādāties lādētāju mūsu veikalā. Daži lukturi ir paredzēti arī uzlādēšanai, tāpēc tiem, kas neaizmirst, iesaiņot lādētāju.


Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i