Grilējiet gardi. Ar gaumi un kvalitatīvu aprīkojumu | Lampupasaule

Bezmaksas piegāde no 70 EUR

60-päevane tagastuspoliitika

Ekspertide nõuanded

+371 67660665

Pieslēgšanās / Reģistrācija

0

0,00

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.

Iepērcieties par 70,00 vairāk un saņemiet BEZMAKSAS PIEGĀDI.

Grilējiet gardi. Ar gaumi un kvalitatīvu aprīkojumu

Andris

Lasīšanas laiks 3 min
Jaunumi un paziņojumi

Mēs ieviešam pasaulē relaksētus vakarus un garšīgus ēdienus, kas gatavoti uz kvalitatīva aprīkojuma.

Mums ir prieks vienmēr sniegt jums kaut ko jaunu. Un arī mūsu jaunumu ieviešanu varam noteikt tā, lai tie atbilstu gadalaikam. Līdzās pavasara sakopšanai marts ir arī mēnesis, kurā patīkami iekārtot āra terasi vai balkonu. Un droši vien piekritīsiet, ka bez grila terase nebūtu terase vai balkons nebūtu balkons. Tātad, ja jūsu grils jau ir vecs vai līdz šim jums nav starpnieku, kas izceltu jūsu kulinārijas prasmes, mēs jums palīdzēsim to mainīt. 

Vēlos grilu. Bet kādu?

Elektriskais, galda, kontaktu, rakletes, ogļu, ugunskura. Mums ir visi. Iespējams, ka mūsu produktu sarakstā jau esat atradis tādu, kādu sirds kāro. Ja neesat pārliecināts, šīs rindiņas ir paredzētas jums..


Elektriskie - stāvoši un galda palīgi 

Elektriskais grils. Klasisks, bet uzticams. Ja tuvumā ir kontaktligzda, tas nevar būt vieglāk. Elektriskajam grilam ir arī priekšrocība, ka to var izmantot gan ārā, gan iekštelpās. Tātad ar to bez kompromisiem var pagatavot sulīgu gaļu no janvāra sākuma līdz decembra beigām. Jums arī jāapsver, cik daudz vietas varat atvēlēt savam grilam. Mūsu e-veikalā iespējams izvēlēties gan klasiskos stāvgrilus, gan arī galda grilus. Pat starp tiem jūs atradīsiet tos, kuriem ir ne mazāk ambīcijas, kā kļūt par stilīgu jūsu virtuves dekoru. Mēs pieminēsim bambusa grilu no Sencor. Un mēs nevaram aizmirst par kontaktgriliem, kas vienmēr ir jūsu rīcībā virtuvē. Nedis zīmols to padara ļoti labi. Un šī paša zīmola specializācija ir arī raclette grili, uz kuriem bez gaļas vai dārzeņiem var pagatavot arī gardas pankūkas uz vienas no divām nepiedegošajām pannām.

Āra grili – ogļu un ugunskura entuziastiem 

Ja esat īsts ogļu grilu cienītājs, mēs jums neliksim vilties. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet tikai lieliskus piedāvājumus. Jāpiemin jaukais Fieldmann grils elegantā, melnā dizainā. Par dziedāšanai un spēlēšanu uz ģitāras nekas nav labāks kā pārnēsājams ugunskurs ar grilu un pārsegu pret oglēm, kuras vēlētos aizlidot.


Piederumi grilēšanai un rūpīgai apkopei

Ērti piederumi ir ne mazāk svarīgi kā pats grils. Pareizi izvēlētie piederumi padarīs jūs par sava amata meistaru. Mēs iesakām, piemēram, Fieldmann nerūsējoša tērauda komplektu, kurā ietilpst lāpstiņa, dakša, nazis, knaibles un ota. Un, lai jūsu grils izskatītos kā jauns arī pēc daudziem gadiem, jums ir jāparūpējas par tā regulāru apkopi, vēlams uzreiz pēc grilēšanas ballītes. Birste grila tīrīšanai būs jūsu palīgs. 

5 pēdējie padomi pareizai grilēšanai 

1)   Grilējiet tikai svaigu gaļu un nopirktu no pārdevējiem, kuriem varat uzticēties.

2)  Vienmēr pirms ēdiena novietošanas uz grila pagaidiet, līdz grils ir karsts.

3)   Garšvielas pievienojiet beigās. Uzgaidiet ar sālīšanu, jo garšvielas var sausināt ēdienu pirms grilēšanas.

4) Pagatavojiet savu marinādi. Izmantojiet tikai svaigas sastāvdaļas un izveidojiet sev raksturīgo grilēšanas stilu.

5) Grilēšana galvenokārt ir jautra. Izklaidējiet cilvēkus, kurus mīlat, un izbaudiet relaksējošu vakaru viņu kompānijā. Neuztraucieties, ja nejauši piededziniet kādu dārzeni.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu