Iegūstiet daudz priekšrocību, vienkārši reģistrējoties mūsu e-veikalā | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Iegūstiet daudz priekšrocību, vienkārši reģistrējoties mūsu e-veikalā

Par pirkumu

Andris

Lai reģistrētos mūsu e-veikalā, ir nepieciešamas tikai dažas sekundes, lai saņemtu priekšrocības. Papildus pārskatu par saviem pasūtījumiem jūs iegūsiet arī informāciju par visiem svarīgākajiem jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem.

Vienkārša un ātra reģistrācija mūsu e-veikalā. Tas patiešām ir tā vērts, jo jums būs daudz priekšrocību. Aplūkosim tos nākamajos punktos.  

Reģistrācijas soļi

Veidojot jaunu kontu, varat izvēlēties vienu no četriem veidiem, tostarp reģistrēties, izmantojot Facebook, Google, Seznam vai e-pastu. Izmantojot pirmos trīs variantus, jums tikai jāpiesakās šajās platformās, un viss ir izdarīts. Reģistrējoties, izmantojot e-pastu, jums tikai jāizvēlas parole. Pieslēgšanās jau reģistrētam kontam pēc tam notiek tieši tāpat.

Mans konts

Izmantojot kategoriju Mans konts, varat dažu sekunžu laikā mainīt personīgos datus vai konta paroli. Varat arī izmantot sadaļu Labot personas datus vai Paroles maiņa, ja nepieciešams rediģēt informāciju tikai vienā no šiem variantiem.

Pasūtījumu vēsture  

No reģistrācijas līdz šodienai. Sadaļā Pasūtījumu vēsture atradīsiet visu pasūtījumu sarakstu, tostarp rēķinus. Turklāt jūs varat viegli filtrēt pasūtījumus pēc to veikšanas datuma, numura vai to pašreizējā statusa - no apmaksāta līdz izpildītam..  

Pēdējās iegādātās preces

Šajā kategorijā atradīsiet mūsu e-veikalā iegādātās preces, kas sakārtotas pēc iegādes datuma.  

Iecienītākās preces 

Vai mūsu e-veikalā atradāt preces, kas jums patīk, un apsverat iespēju tās iegādāties? Vienkārši saglabājiet tās, noklikšķinot uz sirsniņas simbola konkrētā preces cilnē. Tad tas parādīsies jūsu iecienītāko preču sarakstā. Savā profilā sadaļā Iecienītākās preces atradīsiet pilnu savu iecienītāko preču sarakstu.

Lejupielādei

Šajā sadaļā ir pieejamas lietotāja rokasgrāmatas vai drošības instrukcijas par atsevišķi izvēlētām precēm. Visas rokasgrāmatas un svarīgus dokumentus atradīsiet pārskatāmi sakārtotus vienuviet.

Izdevīgas cenas un jaunumi

Pateicoties reģistrācijai mūsu e-veikalā, jūs neko nepalaidīsiet garām. Jūs varat sagaidīt piedāvājumus ar izvēlētajām precēm par izdevīgākām cenām. Reģistrējoties jaunumu saņemšanai, jūs arī nodrošināsiet, ka regulāri saņemsiet no mums jaunumus, kuros mēs jūs informēsim par jaunumiem mūsu e-veikalā un citiem īpašiem piedāvājumiem.

Nav ko gaidīt, jūs esat tikai dažu sekunžu attālumā no daudzām priekšrocībām.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i