Ietaupiet elektrību un naudu ar LED apgaismojumu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ietaupiet elektrību un naudu ar LED apgaismojumu

Jaunumi un paziņojumi

Andris

LED apgaismojuma izmaksas ir augstākas, taču ir arī vairāki veidi, kā ietaupīt enerģiju un naudu.

LED apgaismojumam, salīdzinot ar klasisko apgaismojumu, ir raksturīga enerģijas taupīšana, kas balstās uz tā mazāku patēriņu, kā arī ilgāku darbības laiku. Tomēr, izvēloties piemērotu LED apgaismojumu, var ietaupīt vēl vairāk enerģijas.

LED apgaismojuma lielākās priekšrocības 

Ja mēs vēlamies runāt par LED apgaismojuma priekšrocībām, mēs nevaram sākt ar neko citu kā tikai ar zemu enerģijas patēriņu. Salīdzinot ar klasisko spuldzi, enerģijas ietaupījums sasniedz līdz pat 80 %. Arī halogēna spuldzes, kas ir līdz pat trīs reizes dārgākas, nevar salīdzināt ar LED spuldzēm. 


Papildus enerģijas ietaupījumam tās priekšrocība salīdzinājumā ar abiem iepriekš minētajiem veidiem ir arī darbības ilgums, kas tos pārspēj, jo tas sasniedz līdz pat 25 000 stundām. Paskaidrojums ir LED tehnoloģija. LED spuldzītē nav gaismas izdeguma. Tā tiek ģenerēta, caurlaižot elektronus caur diviem pusvadītāju materiāliem, kas būtiski veicina tehnoloģisko ietaupījumu un atbalsta šī gaismas avota ilgāku darbības laiku.


LED apgaismojuma zemais patēriņš un ilgais darbības laiks arī finansiāli attaisnosies, jo abas šīs priekšrocības laika gaitā kompensē tā lielākās izmaksas.


Kā ietaupīt vēl vairāk - sensoru un viedais LED apgaismojums 

LED apgaismojums var ietaupīt vēl vairāk enerģijas un naudas, ja izvēlaties pareizo veidu.  


Šāds piemērs var būt sensoru LED apgaismojumsTiem parasti ir tāda pati ieejas jauda kā tiem bez sensora (tātad arī enerģijas patēriņš ir līdzīgs), bet to lielā priekšrocība ir tā, ka ar tiem mēs izvairīsimies no situācijām, kad aizmirstam izslēgt gaismu. Tātad tā lieki nespīdēs - un tādā gadījumā mēs faktiski ietaupām enerģiju.

 

Vēl viena apgaismojuma ar sensoriem priekšrocība ir lietotāja ērtības. Gaisma ieslēdzas, kad sensors konstatē kustību. Gaisma tiek ieslēgta uz kādu laiku, un, pamanot, ka persona ir atstājusi avota sasniedzamību, tā atkal tiek izslēgta. Tādējādi nav nepieciešams meklēt gaismas slēdzi, un tas ir īpaši noderīgi tumšā naktī vai tad, kad rokās ir somas.


Citas enerģijas taupīšanas iespējas, kas palīdzēs ietaupīt enerģiju, ir viedās spuldzes. Tas ir tāpēc, ka tās padomās par jums piemērotiem iestatījumiem. Papildus tam, ka spēsiet aptumšot un vadīt gaismas intensitāti ar mazāku enerģijas patēriņu, priekšrocības ir jo īpaši automatizācijā. Pateicoties intuitīvajam viedajam apgaismojumam, jums nekad vairs nenotiks tā, ka, piemēram, aizmirstat izslēgt gaismu, kad atstājat māju, jo tās var izslēgties pašas.. 

Vēl viens solis uz priekšu - īpaši efektīvas spuldzes

Ja meklējat jaunākās tendences gan tehnoloģiju, gan enerģijas taupīšanas jomā, varat izvēlēties īpaši efektīvu apgaismojuma veidu. Tajos tiek izmantotas jaunās tehnoloģijas, lai samazinātu oglekļa dioksīda emisijas, samazinātu materiālu izšķērdēšanu un samazinātu enerģijas patēriņu. Tas ir tikai trešdaļa no citām LED spuldzēm. Tomēr tām ir arī ilgāks darbības laiks.


Kāpēc īpaši efektīvs solis uz priekšu?

  • Vismodernākās tehnoloģijas
  • Tā patērē gandrīz trešdaļu mazāk enerģijas un ietaupa 60% enerģijas, salīdzinot ar klasiskajām LED spuldzēm
  • Pateicoties mazākam patēriņam, ļauj ietaupīt naudu
  • Vidējais darbības laiks sasniedz līdz 50 000 stundām (vairāk nekā trīs reizes pārsniedz klasisko LED spuldžu darbības laiku).
  • Videi draudzīgs risinājums


Par ko jādomā, izvēloties LED apgaismojumug 

Izvēloties pareizo LED apgaismojumu, noteikti atcerieties par vēlamo funkcionalitāti un atrašanās vietu mājās. Mums jāzina, vai plānots iegādāties iekšējo vai ārējo apgaismojumu. Ārpus elpām ir sava specifika: liela nozīme ir IP aizsardzības pakāpes vērtībai, kas ir aizsardzība pret ārējo ietekmi (īpaši laikapstākļiem). Tomēr arī iekšējiem avotiem var būt nepieciešama augstāka IP aizsardzības pakāpe. Tas attiecas, piemēram, uz vannas istabu apgaismojumu = lampām, kas atrodas ūdens tuvumā. Visiem apgaismojuma veidiem, kā arī spuldzēm ļoti svarīgi raksturlielumi ir arī gaismas spilgtums (intensitāte) un gaismas krāsa (hromatiskums), jo tie nosaka atmosfēru telpā. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir pieminēt dizaina un kopējā gaismas uzstādījuma nozīmi mājas vidē.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i