Ietaupiet enerģiju ar Philips precēm | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ietaupiet enerģiju ar Philips precēm

Par zīmoliem

Andris

Izvēloties pareizo apgaismojumu un spuldzes, var viegli ietaupīt enerģiju. Šādiem kritērijiem atbilst Philips zīmola preces.

Izvēloties jaunu apgaismojumu vai spuldzes, jāņem vērā arī to efektivitāte. Tas ļauj ievērojami ietaupīt enerģiju. Philips zīmola portfolio ir daudz preču, kas var ietaupīt naudu par elektrības rēķiniem. 

Kā Philips spuldzes ietaupa enerģiju? 

Visām LED lampām Philips ir līdz pat 90 % mazāks enerģijas patēriņš salīdzinājumā ar klasiskajām spuldzēm. Šī ir galvenā atšķirība, un tā ir pateicoties LED tehnoloģijai, kas patērē līdz pat 80% mazāk elektroenerģijas nekā citas spuldzes. Tajā pašā laikā LED spuldze, tāpat kā klasiskā, rada patīkamu, siltu gaismu, kas rada mājīgu atmosfēru jūsu mājās.


Vēl viens svarīgs enerģijas taupīšanas elements ir ilgs spuldžu darbības laiks. Philips LED spuldze var spīdēt līdz pat 15 000 stundām, kas ir 15 reizes ilgāk nekā klasiskās spuldzes. Jūs varat viegli iedomāties, cik daudz atkritumu rada klasiskās spuldzes salīdzinājumā ar LED spuldzēm. Papildus tam, ka jums nebūs bieži jāmaina spuldzes, jūs arī ievērojami palīdzēsiet videi.. 


Papildus enerģijas taupīšanai Philips LED lampām ir vēl divas galvenās priekšrocības. Pirmā no tām ir spuldžu augstā kvalitāte, jo tās ieslēdzas uzreiz, nesilstot. Turklāt dažas no tām ir ar aptumšojamu gaismas spilgtumu, tāpēc tās palīdzēs jums radīt atbilstošu atmosfēru.

Philips spuldžu piedāvājums

Philips LED spuldzes var iegādāties dažādās formās un izmēros. Mēs esam izvēlējušies jums interesantākās no tām. 


SceneSwitch 

Spuldzes un griestu vai sienas lampas SceneSwitch izceļas ar funkciju, kas ļauj izvēlēties vienu no 3 apgaismojuma režīmiem. Atmosfēras maiņa telpā ir pilnībā atkarīga no jums. Nospiežot esošo slēdzi, jūs mainīsiet spilgtu gaismu darba režīmam uz patīkamu apgaismojumu ģimenes vakariņām.  


 

WarmGlow

Ideja par silti baltu gaismu nav pievilcīga tikai ziemas mēnešos. Ar WarmGlow tā būs pieejama vienmēr, kad vien vēlaties atpūsties un relaksēties. Tā iederēsies jebkurā vietā jūsu mājās - no darba stūrīša līdz virtuvei. 


Klasiskas dekoratīvās spuldzes 

Jūs esat klasiskā vai retro stila cienītājs? Vai arī dodat priekšroku minimālistiskam mūsdienīgam dizainam? Jūs izvēlēsieties abos gadījumos, jo dekoratīvās spuldzes Philips tiek ražotas visos šajos variantos. Tās piešķirs jebkurai telpai izcilu izskatu neatkarīgi no tā, vai tās ir ieslēgtas vai izslēgtas.  

 

LED lampas, kas saudzē acis 

Iegādājieties lampu, kas saudzē acis. Philips EyeComfort apgaismojums ir radīts tā, lai nodrošinātu maksimālu acu aizsardzību un komfortu. Ar EyeComfort apgaismojumu jums nav jāuztraucas par kaitīgu mirgošanu vai atspīdumiem, kas var izraisīt galvassāpes. LED avotiem EyeComfort ir ļoti augsts krāsu traucējumu indekss, tāpēc jūs vienmēr redzēsiet savu mājokli tā, kā esat pieraduši to redzēt dienas gaismā.


Īpaši efektīva spuldze

Līdz šim visekonomiskākā Philips zīmola spuldze, kas ir īpaši efektīva. Ja meklējat patiešām ekonomisku un efektīvu spuldzīti, šī ir īstā izvēle. . 

Kāpēc Ultra Efficient ir vēl viens solis uz priekšu salīdzinājumā ar LED spuldzīti? 

  • Tā patērē gandrīz trešdaļu mazāk enerģijas un ietaupa 60 % enerģijas, salīdzinot ar klasiskajām LED spuldzēm.
  • Tas ļauj ietaupīt naudu, jo enerģijas patēriņš ir mazāks.
  • Tās vidējais darbības laiks ir līdz 50 000 stundām (trīs reizes ilgāks nekā klasiskajām LED spuldzēm).
  • Tā ir videi draudzīga (samazina oglekļa dioksīda emisijas nospiedumu un ierobežo materiālu atkritumu daudzumu).


 Philips Hue viedā spuldze

Citas enerģijas taupīšanas iespējas, kas palīdzēs ietaupīt enerģiju, ir viedās spuldzes ar Philips Hue. Papildus tam, ka lampas patērē mazāk enerģijas, kad tās ir aptumšotas, to priekšrocības ir jo īpaši automatizācijā. Pateicoties intuitīvajam viedajam apgaismojumam, jums nekad negadīsies, piemēram, aizmirst izslēgt gaismu, kad atstājat māju. Philips atbalstīs jūs enerģijas taupīšanā. Un tas pats izslēdz apgaismojumu.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i