Ilgas darbības apgaismojums no LUXERA zīmola | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ilgas darbības apgaismojums no LUXERA zīmola

Par zīmoliem

Andris

Labākie materiāli, mūsdienīgs dizains un augstākās klases kvalitāte. Ja meklējat labāko, LUXERA zīmola gaismekļi jums to piedāvās.

Par ražotāju 

 

LUXERA zīmolam ir senas tradīcijas. Šis uzņēmums tika dibināts 1994. gadā Slovākijā. Šī uzņēmuma panākumi sniedzas starptautiskā mērogā. Tas ir balstīts uz daudzu gadu pieredzi gan gaismekļu sākotnējā fāzē - izstrādē, gan pēc tam ražošanā un gala pārdošanā. Viņus nepārtraukti interesē klientu vajadzības, kuras pēc tam ļoti labi apmierina. Katrs klients šeit atradīs tieši to, ko meklē. Tas nozīmē modernu, stilīgu, bet arī klasisku un funkcionālu apgaismojumu. Taču tie piedāvā arī kompleksus komplektus gan iekštelpu, gan eksterjera apgaismojumam. Viņu piedāvājumā atradīsiet arī ekoloģiskus gaismas avotus, kas mūsdienās ir ļoti pieprasīti. Lielais pluss ir to plašais piedāvājuma klāsts, bet vēl - gaismekļiem ir ļoti pieņemamas cenas, ko novērtēs ikviens klients.

Gaismekļi no LUXERA zīmola

LUXERA ražotāja klāsts galvenokārt ir vērsts uz modernu un dizaineru stilu. Tāpēc tas lielākoties iederas mūsdienu interjerā. To lieliskais un pirmšķirīgais izskats ir saistīts arī ar ražošanā izmantotajiem materiāliem. Tās ir dažādas glancēta un matēta hroma, stikla, kristāla stikla vai, piemēram, tekstilizstrādājumu kombinācijas. Viņu specialitāte ir lustras. Tāpēc telpā tās no pirmā acu uzmetiena izceļas visvairāk. Tur jūs atradīsiet ļoti skaistus dizaineru produktus. Protams, lustras nav vienīgās piedāvātās preces. Tie piedāvā arī cita veida interjera gaismekļus. Tie ir griestu gaismekļi, kristāla gaismekļi, starmeši un daudz kas cits. Papildus plašajam interjera apgaismojuma klāstam jūs atradīsiet arī āra apgaismojumu. Āra starmetis vai sienas gaismeklis var nodrošināt kvalitatīvu apgaismojumu pat ārpus telpām. Tomēr jūs atradīsiet arī enerģiju taupošas āra LED gaismekļus un LED āra lampas.


PREZENT

Šim zīmolam ir ļoti senas tradīcijas Slovākijā un Centrāleiropā. Viņu gaismekļus var redzēt pie daudziem tuviem biznesa partneriem un arī lielajos lielveikalos. Tie piedāvā ne tikai modernu, bet arī klasisku apgaismojumu. Tātad jūs varat izvēlēties no plaša klasisko un dizaineru un moderno lustru, griestu vai sienas gaismekļu klāsta, kā arī daudziem dažādiem stilīgiem starmešiem. Jūs atradīsiet arī āra gaismekļus, kas izgaismos jūsu dārzu un mājas ārpusi. Papildus ļoti plašajam piedāvājumam ir vēl viena lieliska priekšrocība. Fakts ir tāds, ka šīs pirmās klases kvalitātes preces ir pieejamas par vislabākajām cenām. Tās patiks gan klasiskā stila cienītājiem, gan dizaina un modernā stila cienītājiem.


EMITHOR

Zem šī nosaukuma slēpjas jauns un ļoti dinamisks zīmols. To mērķis ir nodrošināt klientus ar funkcionālu un izturīgu apgaismojumu, vienlaikus saglabājot gaumīgumu un estētiku. Uzsvars tiek likts uz vienkāršām un tīrām līnijām. Tātad viņiem ir visvairāk atbalstītāju jaunākajā patērētāju paaudzē. Tas ir piemērots mājsaimniecībām, un to bieži izmanto arhitekti savos projektos. Tie koncentrējas uz lielas slodzes un griestu gaismekļiem. Viņiem ir arī ļoti augsta kvalitāte salīdzinājumā ar konkurentiem. Preces vienmēr ir ļoti tehniski pārdomātas. Tāpēc tie piedāvā patiesi precīzas un augstas klases kvalitātes kompleksos gaismekļus gala patērētājam.Tātad, ja vēlaties augstākās klases kvalitāti par saprātīgu cenu, jūs esat īstajā vietā.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i