Immax ievieš jaunu viedās apgaismojuma vadības standartu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Immax ievieš jaunu viedās apgaismojuma vadības standartu

Jaunumi Lampupasaule

Andris

BEACON funkcija ļauj ar vienu tālvadības pulti pārvaldīt viedo apgaismojumu mājoklī. Jums nav nepieciešams izmantot mobilo lietotni, lai vadītu atsevišķās ierīcēs.

Immax viedo mājas ierīču ražotājs piedāvā vairāk nekā 100 veidu dizaina viedo apgaismojumu, kas sazinās, izmantojot Wi-Fi, un tam ir arī TUYA mikroshēma. Pateicoties tam, to var savienot ar citu zīmolu precēm ar tādu pašu aprīkojumu. Visa darbība tiek veikta, izmantojot Immax NEO PRO lietotni.

BEACON funkcija maina spēles gaitu


Jaunā BEACON tehnoloģija ir liela priekšrocība visiem vienas mājsaimniecības lietotājiem. Vadība, izmantojot tālvadības pulti, ir vienkāršāka un ātrāka. Būtiski pieminēt, ka viss notiek ar nosacījumu, ka ierīcei ir TUYA mikroshēma ar BEACON funkciju.


Bezvadu vadība sazinās, izmantojot Bluetooth protokolu, un veido tā saukto tīklveida tīkla funkciju, kurā signāls tiek pārraidīts starp atsevišķām ierīcēm. Pateicoties tam, var sasniegt lielus attālumus. Iedomājieties, ka stāvat dzīvojamā istabā un ar vienu tālvadības pults klikšķi izgaismojat visu mājokli.


Tālvadības pulti var iestatīt lietotnē Immax NEO PRO. Varat ne tikai izvēlēties noteikto lampu pamata ieslēgšanu un izslēgšanu, bet arī izveidot preču grupas automatizāciju.

Saderība visā tīklā


Immax šo funkciju jau ir ieviesis jaunajās dizaina viedā apgaismojuma kolekcijās. Piedāvājumā atradīsiet piekaramos, griestu un galda lampas. BEACON funkcija ir iekļauta arī viedajās RGB spuldzēs Immax NEO LITE.


Immax lampas ir pazīstamas ar savu maksimālo savietojamību ar dažādām sistēmām. Piemēram, iOS, Android, balss palīgiem Amazon Alexa, Apple Siri īsceļiem un Google Assistant. Pateicoties TUYA mikroshēmai, tās ir pilnībā saderīgas arī ar LIDL zīmola precēm un citām.


PADOMS: Izmēģiniet BEACON funkciju savās mājās. Mums jāizceļ Immax NEO LITE ASTA lampa no jaunās kolekcijas. Mūs sajūsmināja tās dizains un 125 cm izmērs.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i