Industriālā lampa, modernas mājas apdare | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Industriālā lampa, modernas mājas apdare

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Industriālais stils no pagājušā gadsimta rūpnīcu telpām caur publiskajām telpām ir nonācis līdz pat mūsu mājām. Šī stila iedvesmotās lampas papildina tā burvību.

Mūsu iepriekšējā rakstā varēja uzzināt visu būtiskāko par boho stilu un lampām, kas to pārstāv. Šajā rakstā mēs tuvāk aplūkosim industriālo stilu, kas kļūst arvien populārāks. No pirmā acu uzmetiena minimālisma stils atspoguļo tā industriālo izcelsmi. Jūs varat kombinēt tā elementus atbilstoši savām vēlmēm. Un jūs būsiet apbalvoti ar stilīgu un unikālu dzīves telpu.
Kā atpazīt industriālo stilu?

Šī stila elementi sākotnēji ir balstīti uz industriālām ēkām un atspoguļo veco rūpnīcu atmosfēru un arhitektūru. Tā aizsākumi sabiedriskajās telpās un uzņēmējdarbības vidē meklējami tūkstošgades mijā, līdz laika gaitā tas ir ienācis arī mūsu mājās. Tās dominējošā iezīme ir mēbeles, kas atsaucas uz lielo zāļu telpām, kā arī izdomas bagātas lampas un unikāli dekori. Visos trijos gadījumos tie uzticami atgādina par vietām, no kurām tie nāk.

Unikālas lampas

LampuPasaule ir īstā vieta, ja vēlaties savam industriālajam interjeram piešķirt pareizo šarmu.

Daudzums un atrašanās vieta 

Industriālo stilu galvenokārt izmanto dzīvojamās telpās. Tas ir tāpēc, ka tā ir viena no lielākajām mājokļa telpām, kurā ir visvairāk vietas tās dominējošajiem elementiem. Jūs varat sākt iekārtošanu no griestiem. Centrālā piekaramā lampa ir pietiekami izteiksmīga, lai pati par sevi radītu mājās industriālā stila elementu. Tomēr tas var nebūt vienīgais, jūs atradīsiet arī daudz stāvlampu un galda lampu, ko iedvesmojusi industriālo zāļu atmosfēra.

Materiāli

Akmens, betons, metāls. Tā ir šī stila materiālu svētā trīsvienība. Šie materiāli paši par sevi var šķist forši, tāpēc ir svarīgi tos papildināt ar dabas motīviem. Tie labi sader kombinācijā ar koku. Īpaši tas attiecas uz guļamistabu, kur vienkārši gribas justies patīkami un omulīgi.

Krāsas

Saules gaisma iekļūst caur lieliem logiem, kas raksturīgi lielām rūpnīcām, tas ir labākais veids, kā iekštelpas padarīt gaišākas ar krāsām. Ja jūsu mājās nav šādu logu, varat palīdzēt ar apgaismojumu. Tipiska izvēle ir lampas melnā vai pelēkā dizainā vai lampas izmantotā metāla dabiskajās krāsās.

 

Apgaismojuma tonis

Patīkama apgaismojuma pamatā ir tiešā un netiešā apgaismojuma kombinācija. Tas nodrošinās, ka darba vai atpūtas laikā nesāpēs acis. Padomājiet par abiem apgaismojuma toņiem - no vēsā apgaismojuma parastām dienas aktivitātēm līdz patīkamai siltai gaismai atpūtas brīžiem.

Centrālais apgaismojums

Eglo zīmola virsapmetuma lustra BASKET lieliski pārstāv koka un metāla kombināciju.

Vēl viens eksponāts arī ir no zīmola Eglo. Priddy lampu sērija lieliski iederēsies jūsu mājoklī un gandrīz jebkurā telpā. Jūs varat izvēlēties divu veidu piekaramās lampas viesistabai vai virs ēdamgalda. Papildus melnajam dizainam jūs varat izvēlēties arī citas krāsas.

Ļoti stilīgs industriāls izstrādājums ir arī HAKON lustra ar ķēdi, kas pēc izskata atgādina autoservisus kā pagājušā gadsimta vidus retro bildēs.

Grīdas stāvlampas

MONA grīdas stāvlampa jums atgādinās Holivudas filmu studijas. Šis greznais lampas veids piesaistīs ikviena ciemiņa uzmanību.


 

Galda lampas

Minimālistisks dizains, koka pamatne un metāla korpuss. Tā ir Rabalux zīmola Rufin lampas raksturīga iezīme. Rabalux zīmola metāla lampa ar klipša stiprinājumu ir pēdējais gabaliņš mūsu industriālo padomu puzlē. Pateicoties klipša stiprinājumam, jūs varat to izmantot uz galda vai arī viegli pārvietot atkarībā no noskaņojuma un vajadzībām.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i