Izcila SpaceSense funkcija, jauna lietotne un WiZ preces | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Izcila SpaceSense funkcija, jauna lietotne un WiZ preces

Par zīmoliem

Andris

Ar savu SpaceSense funkciju WiZ ievieš revolucionāru inovāciju mājsaimniecības apgaismojuma jomā. Tāpat tā iepazīstina ar jauno WiZ V2 lietotni, kā arī jaunākajām precēm.

Vēl lielāks komforts lietotājam. Tas ir viena teikuma kopsavilkums par WiZ viedā apgaismojuma jauno lietotni, funkcijām un precēm. Pateicoties tiem, jūsu mājoklis būs ērtāks un jautrāks. 

SpaceSense - izrāviena inovācija mājsaimniecības apgaismojuma jomā

Unikālās SpaceSense funkcijas pamatā ir revolucionārā patentētā Wi-Fi tīkla noteikšanas tehnoloģija, kas mājas automatizāciju paceļ jaunā līmenī. Telpā esošie Wi-Fi signāli tiek izmantoti, lai noteiktu kustību. Tās konstatē nelielus traucējumus Wi-Fi signāliem, kad kāds atrodas attiecīgajā vietā. Šīs nelielās signāla stipruma svārstības sistēma reģistrē, un WiZ apgaismojums konstatē, vai telpā pārvietojas cilvēks vai objekts. Noteikšana darbojas visos virzienos, un salīdzinājumā ar tradicionālo kustības sensoru tai nav nepieciešama tieša redzamība uzstādīšanas laikā, sensori vai baterijas. Jums arī nav jāuztraucas par jūsu privātuma pārkāpšanu. SpaceSense neuztver precīzu cilvēku atrašanās vietu, kā arī neatpazīst sejas. Savāktie dati netiek pārsūtīti uz internetu vai mākoņpakalpojumiem. 


SpaceSense katru dienu atvieglos jūsu dzīvi. Ierīce automātiski ieslēgs gaismu telpā, tiklīdz jūs tajā ienāksiet, un izslēgs to, kad atstāsiet telpu. Pateicoties individuālajiem iestatījumiem, sistēma ir vēl plašāka. Piemēram, jūs varat neļaut mājdzīvniekiem ieslēgt un izslēgt gaismu, kad tie pārvietojas pa istabu. Lai to izdarītu, katrā telpā vienkārši uzstādiet vismaz divas gaismas un savienojiet tās ar WiZ V2 lietotni. 


Jauna lietotne WiZ V2

 Pirmo reizi kopš WiZ darbības uzsākšanas 2016. gadā WiZ ir pārveidojusi savu lietotni, kas ir visas ekosistēmas kodols, apvienojot un atspoguļojot visas tās funkcijas. Lai to izmantotu, ir nepieciešama instalēšana, jo tā nav sākotnējās versijas atjauninājums, bet gan jaunums. Tajā ir daudz jaunu funkciju, tostarp minētā SpaceSense. Tās lielākās priekšrocības ir vēl labāka un vienkāršāka vadība. Jums ir nepieciešami tikai daži klikšķi, lai veiktu darbības atbilstoši savām vajadzībām. 


Vēl viens uzlabojums lietotnes izkārtojumā ir tās pārskatāmāks izskats un vienmērīgāka mijiedarbība. Sākumlapā ir pieejams visu telpu pārskats, lai redzētu, vai apgaismojums ir ieslēgts, tā spilgtuma līmeni un pašlaik izmantotos režīmus. Vienkārši pārvietojot pirkstu ap telpas ikonu, varat pielāgot noskaņojumu, regulēt spilgtumu vai skatīt ierīču grupas lietotnē. Tas viss ir intuitīvi un ātri.

Jaunas preces WiZ

Uzņēmums Signify nepārtraukti paplašina savu preču klāstu ar jauniem gaismekļu un lampu veidiem, ar kuriem jūs varat iekārtot savu mājokli tieši pēc savas gaumes.


Pārnēsājams lampa Pole ir lieliska izvēle, ja vēlaties izgaismot visu telpu ar neskaitāmām krāsu kombinācijām. Šī augstā stāvlampa radīs vēlamo atmosfēru, izmantojot gaismas efektus, kas tiek atstaroti uz telpas sienām. Tās statīvs ir arī noņemams. Jūs varat novietot lampu jebkur, kur vēlaties. 


Jaunums no galda un stāvlampu WiZ saimes ir Bar Linear Light. Tā ir šaura gaismas sliede, kas izstaro daudz krāsu. Pateicoties tās izmēriem, tā ir piemērota mazākām telpām.


Ja meklējat pārdomātu veidu, kā padarīt mājokļa telpas gaišākas, jums ir pieejami paneļu griesti ar plānu un elegantu dizainu, kas iederas jebkurā interjerā. 


WiZ preces var izmantot arī ārpus telpām. Āra virtenes gaisma izgaismos jūsu dārzu vai balkonu ar 16 miljoniem krāsu, un ne tikai svētku laikā. Lampa ir pilnībā ūdensizturīga un viegli iztur laikapstākļu ietekmi. Tā piedāvā pilnu baltas un krāsainas gaismas paleti, tāpēc varat to izmantot, lai izdaiļotu āra un iekštelpas jebkurā gadalaikā. 


Jaunākais apgaismojuma piederums ir viedā poga, kas ļauj pārvaldīt apgaismojumu tikai ar vienu klikšķi. Šī pārnēsājamā poga nosūta komandas bezvadu režīmā tieši uz gaismām, tāpēc tā darbosies arī ar nefunkcionējošu Wi-Fi savienojumu. To var piestiprināt pie sienas vai piestiprināt pie jebkuras metāla virsmas (piemēram, ledusskapja), jo tās aizmugurējā daļā ir magnēts. 


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i