Izdomas pilni rotājumi nodrošina burvīgus Ziemassvētkus | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Izdomas pilni rotājumi nodrošina burvīgus Ziemassvētkus

Jaunumi un paziņojumi

Andris

No rotājumiem līdz vainagiem, virtenēm, svecēm un svečturiem. Pārvērtiet savu mājokli Ziemassvētku brīnumzemē, kas apburs ikvienu, kurš pie jums ciemosies.

Ziemassvētki jau tuvojas. Lai jūs varētu tiem sagatavoties, mēs nesen esam uzrakstījuši rakstu ar padomiem par dāvanām visai ģimenei. Īsto Ziemassvētku garu mājās varēsiet ienest daudz agrāk. Sākoties Adventei. Tieši tāpēc ir daudz Ziemassvētku apgaismojuma veidu. Lampupasaule piedāvā daudz vairāk, un tāpēc šodien mēs aplūkosim citus rotājumu veidus, kas Ziemassvētku laikā nevar nebūt jūsu mājās.


Mājas rotājumi

Ziemassvētku brīvdienās mājas rotājumu piedāvājums ir daudzveidīgs.  Zvaigžņu, sniegavīru, ziemeļbriežu vai pat lukturīšu mīļotāji noteikti atradīs kaut ko sev tīkamu mūsu e-veikalā. Protams, ir arī svečturi, dekoratīvas eglītes, kā arī silītes vai mirdzoši rotājumi. Spīdīgie rotājumi ir izgaismoti ar LED diodēm, kas jūsu mājokli izgaismo ar daudzām krāsām. Jūs varat izvēlēties no bateriju vai elektrotīkla darbināmiem rotājumiem.

PADOMS: Vai vēlaties pārsteigt savus tuviniekus vēl pirms Adventes? Tad ideāls risinājums ir skaistais, mirdzošais adventes kalendārs no zīmola Brilagi, kas veidots kā namiņš. Tas ir izgatavots no dabīgiem materiāliem, tāpēc lieliski iederēsies jebkurā interjerā. Ko jūs paslēpsiet aiz 24 durtiņām? Tas ir tikai jūsu ziņā.


Rotājumi mājas priekšā

Ziemassvētku klasika kā no žurnāla. Kam gan svētku pastaigas laikā nepatiktu izgaismotās māju fasādes? Tie nebūtu Ziemassvētki bez Ziemassvētku āra virtenēm. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk baltas vai krāsainas lampiņas, mirgojošas vai nepārtraukti ieslēgtas, mums ir visas. Un visdažādākajos variantos, sākot no trīs līdz divdesmit metriem.

Varat paļauties arī uz to, ka visas tās ir piemērotas lietošanai ārpus telpām, jo tām ir paaugstināta aizsardzība pret ūdens un cietu daļiņu iekļūšanu. Mūsu piedāvājumā galvenokārt atradīsiet LED lampiņu virtenes, kas izceļas ar zemu elektroenerģijas patēriņu. Daudzas no virtenēm pilnībā iztiks bez elektrības, jo tās darbojas ar baterijām.

PADOMS: LED Ziemassvētku āra aizkars Brilagi ar zvaigznēm ir 3 metrus garš un būs galvenais Ziemassvētku akcents jūsu mājas vai dzīvokļa priekšā. Tajā ir 123 LED diodes, kas izstaro silti baltu krāsu.Vainagi un virtenes

Ziemassvētku vainags pievērsīs Ziemassvētku ciemiņu uzmanību jau pie durvīm. Ar šo būtisko Ziemassvētku rotājumu un mūsu plašo piedāvājumu jūs varēsiet baudīt svētku galdu.

Izgaismotas virtenes atradīs vietu uz durvīm, logiem, jumta dzegām vai margām. Jebkurā gadījumā tie ikvienā garāmgājējā radīs Ziemassvētku noskaņu.

PADOMS: LED āra Ziemassvētku vainagā ir 15 diodes, un tam ir nepieciešamas tikai baterijas, lai tas kļūtu par lielisku jūsu ieejas durvju rotājumu.


Sveces

Slavenajam amerikāņu sveču uzņēmumam Yankee Candle ir vairāk nekā piecdesmit gadu tradīcijas. Jūs varat aromatizēt ikvienu istabas stūrīti ar kādu no vairāk nekā 20 sveču veidiem, ko varat iegādāties mūsu e-veikalā.

PADOMS: aizveriet acis un iedomājieties Ziemassvētku smaržu. Vai jūs arī iztēlojaties maigi pikantu kanēļa aromātu? Tad Yankee Candle CINNAMON STICK nevar nebūt jūsu krājumā. Tā jūs iepriecinās ar līdz pat 30 stundām ilgu degšanas laiku.


Ziemassvētku svečturi  

No mūsu Ziemassvētku svečturu piedāvājuma izvēlēsies ikviens - gan minimālisma piekritējs, gan cilvēks, kas meklē neparastas formas un motīvus. Ziemassvētku svečturu pielietojums ir patiešām daudzveidīgs - tie lieliski iederēsies uz Ziemassvētku galda vai pie loga, un dažus no tiem var izmantot arī ārā.

PADOMS: EGLO svečturis piešķirs Ziemassvētku šarmu jebkurai telpai.  Gatavojieties neskaitāmiem svētku viesu jautājumiem par to, kur esat iegādājies šo jauko dekoru.


Ziemassvētku vakariņas  

Pārliecinieties, ka jums ir visas nepieciešamās lietas Ziemassvētku vakariņu galda klāšanai. Ja konstatējat, ka jums nav visu šo piederumu, vai ja vēlaties papildināt savu kolekciju ar dažiem jauniem piederumiem, iedvesmojieties un iegādājieties jaunus šķīvjus vai galda piederumus.

PADOMS: Vakariņu šķīvis KATI krēmkrāsas un zelta krāsas kombinācijā būs Ziemassvētku vakara galda dizaina elements.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i