Jaunumi jūsu mājām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Jaunumi jūsu mājām

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mūsu e-veikalā atradīsiet ne tikai kvalitatīvas gaismekļus. Mēs pastāvīgi paplašinām piedāvājuma klāstu jums un jūsu mājsaimniecībai!

Ikdienas dzīvē jums noteikti ir nepieciešamas vairākas lietas. Dažas jums jau ir, bet varbūt jums vēl dažas trūkst, vai arī esošās jau būtu jāatjauno. Daudzas no tām varat iegādāties tieši pie mums, un iespējams, jūs par to pat nezinājāt.


Matu fēns ne tikai katrai sievietei

Katrs no jums zina, ka nevar iztikt bez kvalitatīva matu fēna. Iziet ārā ar slapjiem matiem – it īpaši ziemā vai iet ar tiem gulēt ir ļoti nepraktiski. Mūsu piedāvājums zīmola Sencor matu fēniem jūs iepriecinās. Jūs varat izvēlēties no dažādiem veidiem. Jūs atradīsiet dažādu krāsu un formu fēnus. Liela priekšrocība ir, piemēram, ergonomiskas formas rokturis, kuru var arī nolocīt, lai tas nodrošinātu ērtu uzglabāšanu arī tad, ja nepieciešams iepakot ceļojumā. Vēl viena priekšrocība ir garš vads, pateicoties kuram jūs varat ērti izžāvēt matus pat tālāk no elektrības kontaktligzdas. Jūs pat varat izvēlēties matu fēnu ar jonu tehnoloģiju, kas nodrošina gludus matus bez pūkošanās. Pateicoties pastāvīgajai temperatūrai, fēns nebojā matus. Jūs būsiet apmierināts arī tāpēc, ka varat izvēlēties no vairākiem ātruma un temperatūras līmeņiem vai sašaurinātu sprauslas uzgali labākai ieveidošanai.

 

Kalkulatori ātriem aprēķiniem 

Kurš gan reizēm neaizmirst vienkāršos aprēķinus, kurus apguvāt pamatskolā? Tas, ka mums dažkārt ir sarežģīti kaut ko saskaitīt, ir vienkārši izplatīta situācija, ko zina visi. Tāpēc dažkārt ir jāizmanto kalkulators, kas ātri palīdzēs veikt šādu saskaitīšanu un atņemšanu. Turklāt tas parasti ir obligāts skolās skolēniem un studentiem. Mūsu e-veikalā tagad ar vienu klikšķi varat iegādāties šādus palīgus Casio zīmola kalkulatoru veidā. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet ne tikai klasiskus kalkulatorus, bet arī kalkulatorus ar daudz funkcijām un daudzrindu LCD ekrānu. Studenti noteikti novērtēs kvadrātsaknes aprēķināšanas iespējas vai skaitļu iespējas ar iekavām. Turklāt tiem ir daudz prasīgākas matemātiskās funkcijas, kuras nevar atrisināt klasiskais kalkulators. Varat arī izvēlēties dažādas krāsas. Kalkulatori galvenokārt darbojas ar baterijām. Tomēr katram kalkulatoram ir norādīta strāvas padeves metode.

 

Stādu audzēšana ar LEDVANCE kvalitātes lampām

Jūs noteikti atradīsiet daudz dažādu augu un to audzēšanas cienītāju. Ar dienasgaismu bieži vien nepietiek, lai jūsu botāniskais stūrītis attīstītos un viss augtu un ziedētu, kā vajadzētu. Dažreiz tam ir vajadzīga neliela palīdzība. Tāpēc mēs piedāvājam interjera LED lampas no LEDVANCE zīmola, kas atbalsta fotosintēzi augos. Jūs varat pielāgot gaismekļa augšdaļas augstumu atbilstoši katra auga vajadzībām. Pateicoties taimeram, šeit lieliski tiek atdarināts dienas un nakts gaismas cikls. Liela priekšrocība ir arī sensors, kas signalizē par ūdens trūkumu. Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet ne tikai lampas ar aptumšotāju, bet arī ar interesantu dizainu vai vienkāršu stilu. Vienkārši izvēlieties savu.


Biroja un spēļu krēsli 

 Sēdēšana pie datora dažreiz var būt sāpīga un neērta, ja jums nav piemērota krēsla. Tāpēc jums ir jāizvēlas labi. Visi mūsu piedāvājumā esošie biroja krēsli un atzveltnes krēsli ir izgatavoti no labākajiem materiāliem. Pateicoties tam, jūs vai jūsu bērni ērti sēdēsiet pat pēc vairākām stundām. Pateicoties mikroporām, tiem ir arī ideāla ventilācija. Varat arī atdzīvināt savu spēļu vai darba vietu, izvēloties krēslu ar RGB aizmugurgaismu. Izmantojot tālvadības pulti, varat pielāgot fona apgaismojuma krāsu savam pašreizējam noskaņojumam. Augstuma un atzveltnes regulēšana ir pašsaprotama lieta. Kvalitatīvie riteņi nodrošinās ērtu pārvietošanos, kur vien tas ir nepieciešams.Taču mūsu e-veikalā atradīsiet vēl daudz preces savai mājai. Turklāt mēs nepārtraukti paplašinām klāstu, lai vienuviet varētu atrast tik daudz preču, cik nepieciešams savai ikdienai. Tātad, ja jums ir nepieciešams kaut kas jūsu mājsaimniecībai, vienkārši apskatiet mūsu kategoriju Māja, kur atradīsiet visu nepieciešamo.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i