Kā iepazīt viedās sistēmas? Mēs jums palīdzēsim. | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kā iepazīt viedās sistēmas? Mēs jums palīdzēsim.

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mūsdienās ir daudz viedo sistēmu. Bet kuras jums varētu būt vispiemērotākās? Mēs palīdzēsim jums labāk orientēties tajās.

Tās palīdz jums izveidot gudru un mājīgu māju. Tas nav nekas cits kā inteliģenta sistēma, ar kuru jūs vadiet viedos gaismekļus. Bet vai jūs redzat tik daudz dažādu, un jūs tajos daudz neorientējaties? Mēs centīsimies jums palīdzēt.


Alexa

Mēs varam sākt ar sistēmu Amazon Alexa. Šī sistēma ir vecākais digitālais palīgs, kas ir pieejams tirgū kopš 2015. gada. Tāpēc tas ir viens no pionieriem viedajās sistēmās. Kā redzat no nosaukuma, šo virtuālo palīgu neviens nav izstrādājis,  izņemot Amazon. Jūs varat redzēt to divās versijās. Pirmo versiju sauc par Amazon Echo, bet otru mazāku - par Amazon Echo Dot. Lai to izmantotu, nepieciešams savienojums ar viedtālruni. Tam jāatbalsta Android vai iOS. Pēc tam atlasiet Wi-Fi tīklu, kurā Aleksai jāpiesakās, un savienojiet to ar savu kontu. Tad jūs to varat vadīt ar balsi. Jūs varat vadīt spuldzes, gaismekļus, bet arī viedos putekļsūcējus un citas līdzīgas viedierīces. Ierīces var arī apvienot grupās, pateicoties kurām jūs varat vadīt vairākas lietas vienlaikus. Piemēram, vairāk spuldžu un kaut ko citu. Diemžēl dažiem tā ir arī negatīvā puse. Tā darbojas tikai angļu valodā.


HomeKit

Vēl viena viedā sistēma ir  Apple HomeKit. Jums ir nepieciešams tikai Apple iPhone, iPod vai iPod Touch, kur jums ir iOS operētājsistēma. Ja jums tas ir, jūs varat vadīt visas ierīces no viedtālruņa. Tās galvenais uzdevums ir visus viedās mājas piederumus identificēt vienā skaidrā lietotnē un tādējādi lietotājiem atvieglot visas mājas vadību. Galvenais un lielākais plus ir tas, ka tas ļauj jums vadīt dažādu ražotāju ierīces tikai ar vienu lietotni. Katrai ierīcei atsevišķi nav nepieciešams instalēt vairāk nekā vienu. Šeit varat atlasīt noteiktas ainas vai profilus. Piemēram, iestatiet filmu režīmu vai to, ko var vadīt bērni, vai izvēlieties dažādus automātiskos iestatījumus rītam, pēcpusdienai vai vakaram un daudz ko citu. Mūsu e-veikalā jūs varat atrast daudz viedo spuldžu vai gaismekļus, kuriem ir šī sistēma.


ZigBee

Šī inteliģentā sistēma arī savieno dažādu ražotāju ierīces. Tajā pašā laikā tā saglabā to savietojamību un ērto darbību. Varat apvienot dažādus produktus un tos pārvaldīt un vadīt, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai datoru. Šeit atkal ir nepieciešama viena centrālā vienība. Uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Tātad, ja esat vismaz nedaudz tehnisks lietpratējs, varat pats tikt galā. Jums būs minimāls enerģijas patēriņš. Arī sākotnējās izmaksas ir zemas. To var vadīt netikai no mājām, bet arī attālināti, kad esat prom. Turklāt lielu skaitu produktu var vadīt, izmantojot ZigBee sistēmu. Pateicoties tam, jūs varat vadīt termostatu, sensorus, dažādas citas ierīces vai gaismekļus un spuldzes, kuras jūs varat iegādāties tieši pie mums.


TUYA

Šīs lietotnes vadība ir iespējama  izmantojot vienu lietotni. Šeit jūs varat pārslēgties uz  vēlamo valodu, kuru parasti lietojat tālrunī. Pateicoties tam, jūs varat vadit ne tikai žalūzijas, slēģus un citas ierīces, bet jūs varat arī attālināti vadīt temperatūru, kāda jums ir vai kuru vēlaties mājās, atgriežoties no darba, kā arī gaismekļus un spuldzes. Daudzus no tiem, kurus var vadīt, izmantojot Tuya sistēmu, atradīsiet mūsu e-veikalā. Pateicoties šai sistēmai, jūs vienmēr vadīsiet ierīces un produktus. Tādējādi ir viegli pārbaudīt, vai neesat aizmirsis izslēgt veļas mašīnu. 


HUE

Smart system Philips HUE, pateicoties tam jūs varēsiet radīt patīkamu atmosfēru mājās vai automatizēt savu apgaismojumu. Jūs varat sākt ar Bluetooth vai Bridge, Bridge var pievienot vēlāk. Tomēr to var vadīt, tikai izmantojot Bluetooth, šī tīkla darbības rādiusā. Tomēr, ja vēlaties to pilnībā vadīt bez ierobežojumiem, labāk būs iegādāties arī Bridge, kas ir šīs sistēmas centrālā vadības ierīce. Ar to jūs varat vadīt visu viedo apgaismojumu ērti no sava dīvāna vai attālināti. Izmantojot mūsu piedāvājumā esošo HUE sistēmu, jūs varat izvēlēties vienkrāsainas aptumšojamas spuldzes, spuldzes ar iespēju mainīt gaismas krāsu un intensitāti, kā arī RGB LED joslas vai dažāda veida viedos gaismekļus. Jūs varat iestatīt vairākas gaismas ainas vai dažādus režīmus.


Eglo connect

Atkal nosaukums norāda, ka šī inteliģentā sistēma ir Eglo ražotaja, kura klāstā jūs atradīsiet daudz viedo un daudzus citus gaismekļus mūsu e-veikalā. Gaismekļus un spuldzes, ar Eglo connect sistēmas iespēju var vadīt ar tālvadības pulti, kas parasti ir gaismekļa sastāvdaļa, vai ar viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību. Lai to izdarītu, jums būs nepieciešama atbilstoša lietotne, kuru var lejupielādēt bez maksas. To var arī vadītt, izmantojot Bluetooth. Jūs varat izvēlēties ne tikai dažādus baltas krāsas toņus, bet arī dažādu gaismas intensitāti vai dažādas krāsas.


Nedis® SmartLife

Zīmola lietotne Nedis. Ar lietojumprogrammas vai balss palīdzību jūs varat vadīt savus  viedos gaismekļus vai citus produktus ērti no visas mājas vai attālināti. Pateicoties šai sistēmai, jūs varat arī pagatavot kafiju no mājām, ieslēgt vai izslēgt bez piecelšanās pie gaismas slēdža. Varat arī iestatīt dažādu ierīču ieslēgšanu vai izslēgšanu tūlīt pēc ierašanās mājās, t.i., ar noteiktu laiku. Turklāt mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet ne tikai viedos gaismekļus Nedis, bet arī citus Nedis produktus jūsu gudrai un mājīgai mājai.


STEINEL SmartRemote

 Steinel piedāvā arī vadīt, izmantojot tālvadības pulti vai viedtālruni. Pateicoties tam, jūs varat arī vadītt šos gaismekļus attālināti. Visas tālvadības pultis tagad aizstās viena SmartRemote. Ja lejupielādēsit nepieciešamo lietotni, SmartRemote kļūs par jūsu universālo tālvadības pulti. Šī viedā tālvadības pults RC1 aizstāj ar RC10. Jums nav visu laiku kabatās jānēsā vairākas vadības ierīces, pietiks ar vienu. Izmantojot šo lietotni, varat vadīt vairākus gaismekļus. Varat arī izveidot dažādas grupas, kuras vienlaikus tiks ieslēgtas vai izslēgtas. 


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i