Kas jums jāzina par kustības sensoru lampām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Kas jums jāzina par kustības sensoru lampām

Garāža un pagrabs
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

Sensoru lampas, lampas ar sensoru, lampas ar kustības detektoru... Neatkarīgi no tā, kā jūs tās saucat, tās vienmēr pilda vienu un to pašu funkciju - automātiski ieslēdzas, kad konstatē kustību.

Iespējams, ikviens no mums kādreiz ir aizmirsis izslēgt gaismu, pirms iziet no istabas. Labākajā gadījumā gaisma ir degusi tikai desmit minūtes, kamēr esam nesuši pārtikas produktus no automašīnas uz virtuvi. Sliktākajā gadījumā mēs atgriežamies mājās no darba un atklājam, ka bez iemesla esam atstājuši apgaismojumu ieslēgtu visu dienu. Neatkarīgi no tā, cik ilgi gaisma ir tērējusi enerģiju, tas ir pietiekami, lai jūs sadusmotos. Galu galā elektrība nav par velti.


 

Tieši šādu situāciju dēļ tika izgudrots sensoru apgaismojums. Ja nezināt, par ko mēs runājam, ļaujiet mums ātri paskaidrot. Iedomājieties, ka jūs ienākat telpā, un gaisma ieslēdzas automātiski. Jūs varat brīvi darīt, kas jums nepieciešams, un, kad atstājat telpu, apgaismojums atkal automātiski izslēdzas. Jūs interesē, kā tas notiek? Sensoru lampās ir iebūvēts kustības detektors, kas ieslēdz lampu, kad tiek konstatēta kustība. Kad telpā vairs nav kustības, lampas pēc īsa brīža izslēdzas.


 


Kādēļ šīs lampas ir tik praktiskas? Kā jūs jau droši vien saprotat, tās atvieglo pārvietošanos starp telpām, jo nav nepieciešams izmantot sienas slēdzi. Sienas un stūra turētāji ļauj uzstādīt lampu un pielāgot tās virzienu atbilstoši vajadzībām. Sensoru lampas ir lieliska izvēle pagrabam vai garāžai, lai tumsā nebūtu jāmeklē sienas slēdzis. Vēl viena no priekšrocībām ir elektroenerģijas rēķina ietaupījums. Tās ir labvēlīgas jūsu maciņam ne tikai tāpēc, ka automātiski izslēdzas, bet arī tāpēc, ka tajās izmantota enerģiju taupoša LED tehnoloģija.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i