Ko var dot sensoru gaismekļi? | Lampupasaule
Salīdzināt
Pieteikties
Izveidot kontu
Levý banner
Pravý banner

Zvaniet mums,mēs esam šeit priekš Jums

+371 67660665 (Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ko var dot sensoru gaismekļi?

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Jums vairs nav jāuztraucas, meklējot slēdzi tumsā. Jums vienkārši jāpērk sensoru gaismas, un problēma tiks atrisināta.

Visdrīzākais nav neviena, kuram dažkārt nebūtu problēmu atrast tumsā slēdzi, lai ieslēgtu gaismas. Pievienojiet tam pilnas rokas lietām, kuras mēs nēsājam, piemēram, no dārza no bārbekjū, un laika gaitā jūs varat sākt to domāt arvien vairāk. Tomēr katru problēmu var atrisināt.

Āra gaismas ar sensoru

Varbūt jums ir terase, pagalms vai dažāda veida āra sēdvietas. Varbūt jūs vienkārši vēlaties, lai ap jūsu māju būtu labi apgaismota āra telpa. Jebkurā gadījumā šeit noteikti ir sava vieta vairākiem gaismas veidiem. Kvalitatīva gaisma, piemēram, floodlight, kas jums būs spilgts, kad jums būs nepieciešams veikt kādu darbu vai līdzīgu darbu outdoor light dārzā ir pašsaprotama lieta. Arī dekoratīvajām gaismām nevajadzētu pietrūkt. Bet gaismekļi ar sensoru var būt patiešām noderīga. Izmantojot tos, jums vairs nav nepārtraukti jāsniedzas pēc slēdža. Tas iedegsies pats no sevis. Viņiem ir nepieciešams tikai iebūvēts sensors vai detektors.Kustības sensoriem ir daudz veidu. Daži āra kustības sensori darbojas ar PIR detektoru, kas reaģē uz infrasarkano starojumu, kas nāk no cilvēka ķermeņa. To uztverot, tas iedegsies. Tiem ir arī krēslas slēdži, kas, no otras puses, reaģē uz apkārtējās gaismas intensitāti un atkarībā no pašreizējās vajadzības sensora gaismeklis ieslēdzas vai izslēdzas.Mūsu piedāvājumā jūs atradīsit divu veidu āra gaismas ar sensoru. First are the LED āra gaismas ar sensoru. Šie gaismekļi automātiski ieslēdzas katru reizi, kad konstatē kustību. Katru reizi, kad jums ir pilnas rokas ar lietām, kas jums jāņem mājās vai vienkārši jāpārvieto tās citur, jums nebūs jāmeklē gaismas slēdzis. un riskēt, ka viss nokrīt zemē un, iespējams, kaut ko salauž. Kā norāda nosaukums, tas ir LED apgaismojuma variants. Tāpēc jums ir nepieciešams elektriskais savienojums, taču tie ir ļoti ekonomiski. 

Otrais veids ir āra saules gaismekļi ar kustības sensoru. Tas atkal iedegsies, ja kāds ir tuvumā vai kāds staigā apkārt. Priekšrocība ir tā, ka tā piesaista elektrību no saules, tāpēc operācijai neko netērējat.Abu veidu sensoru lukturi ir arī videi draudzīgi. Tie ir izgatavoti tā, lai izturētu visas klimata sekas. Sniegs, vējš, lietus vai stipra saule. Neviena no tām vairs nav problēma. Kas attiecas uz dizainu, jūs varat izvēlēties arī no daudzām formām un dažādiem toņiem. Tos vai nu var izmantot galvenokārt apgaismojumam, vai arī jūs varat izmantot dekoratīvākus, kas arī izpildīs jūsu estētisko funkciju. Varat arī izvēlēties LED sensoru vai saules sensoru ķēdes un citus dekoratīvus apgaismojuma veidus.

Indoor sensor lights

Āra sensoru gaismekļi ir lieliska izvēle jūsu ārpusei. Bet jūs varat tos izmantot arī savas mājas iekšienē, ir daudz vietu, kur slēdzi meklēt naktī ir neērti un kaitinoši. Piemēram, gaiteņos vai kāpnēs . Piemēram, ja dodaties uz tualeti un neesat atrisinājis slēdzi garā koridora abās pusēs, tas ir ļoti nepraktiski.  Sensora gaismekļi palīdzēs jums ar to. Tas atkal iedegas, tiklīdz jūs to apiet, un, ierodoties tualetē vai virtuvē, tas atkal izslēdzas. Tas atkal ir ļoti ekonomisks variants, jo jūs nespīdat nevajadzīgi ilgi un tas ir arī ļoti ērti. Vājāks gaismeklis ar sensoru kontaktligzdai var izmantot arī bērnu istabā. Kad dodaties pārbaudīt savus mazos, ieslēdzas vājākās gaismas, un jūs viņus nepamodināt, un, tiklīdz jūs dodaties prom, tie paši izslēdzas. Sensoru gaismekļiem, gan āra, gan iekštelpu, ir neskaitāmas priekšrocības. Vienkārši mēģiniet tos iegūt, un jūs pats to uzzināsiet.

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

+371 67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Īpašie piedāvājumi un jaunumi tieši uz Jūsu e-pastu

Sekojiet ziņām savā e-pastā

Pārtraukt pierakstu uz jaunumiem

Copyright © 1990 – 2021 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i