Ko var sniegt sensoru gaismekļi? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Ko var sniegt sensoru gaismekļi?

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Jums vairs nav jāuztraucas, meklējot slēdzi tumsā. Jums vienkārši jāiegādājas sensoru gaismekļi un šī problēma tiks atrisināta.

Visdrīzākais nav neviena, kuram dažkārt nebūtu bijusi problēma atrast tumsā slēdzi, lai ieslēgtu gaismekļus. Pievienojiet tam vēl pilnas rokas ar lietām, kuras mēs nesam, piemēram, no dārza, no grilla un laika gaitā jūs varat sāk par to domāt arvien vairāk. Tomēr katru problēmu var atrisināt.

Āra gaismekļi ar sensoru

Varbūt jums ir terase, pagalms vai dažāda veida āra sēdvietas. Varbūt jūs vienkārši vēlaties, lai ap jūsu māju būtu labi apgaismota āra telpa. Jebkurā gadījumā šeit noteikti ir īstā vieta vairākiem gaismekļu veidiem. Kvalitatīvi gaismekļi, piemēram, prožektori, kas būs spilgti, kad jums būs nepieciešams veikt kādus darbus vai līdzīga veida āra gaismekļi dārzā, ir pašsaprotama lieta. Arī dekoratīvajiem gaismekļiem nevajadzētu pietrūkt. Bet gaismekļi ar sensoru var būt patiešām noderīgi. Izmantojot tos, jums vairs nav nepārtraukti jāsniedzas pēc slēdža. Tie ieslēgsies paši no sevis. Tiem ir nepieciešams tikai iebūvēts sensors vai detektors.
Kustības sensoriem ir daudz veidu. Daži āra kustības sensori darbojas ar PIR detektoru, kas reaģē uz infrasarkano starojumu, kas nāk no cilvēka ķermeņa. To uztverot, tas iedegsies. Tiem ir arī krēslas slēdži, kas, no otras puses, reaģē uz apkārtējās gaismas intensitāti un atkarībā no pašreizējās vajadzības sensora gaismeklis ieslēdzas vai izslēdzas.
Mūsu piedāvājumā jūs atradīsiet divu veidu āra gaismekļus ar sensoru. Pirmie ir LED dārza gaismekļi ar sensoru. Šie gaismekļi automātiski ieslēdzas katru reizi, kad konstatē kustību. Katru reizi, kad jums ir pilnas rokas ar lietām, kas jums jānes mājās vai vienkārši jāpārvieto tās citur, jums nebūs jāmeklē gaismas slēdzis un jāriskē, ka viss nokritīs zemē un, iespējams, kaut ko saplīsīs. Kā norāda nosaukums, tas ir LED apgaismojuma variants. Tāpēc jums ir nepieciešams elektriskais savienojums, taču tie ir ļoti ekonomiski. 

Otrais veids ir āra saules enerģijas gaismekļi ar kustības sensoru. Tie atkal iedegsies, ja kāds ir tuvumā vai kāds staigās apkārt. Priekšrocība ir tā, ka tie piesaista elektrību no saules, tāpēc to darbība neko nemaksā.
Abu veidu sensoru gaismekļi ir arī  videi draudzīgi.  Tie ir izgatavoti tā, lai izturētu visas klimata sekas. Sniegs, vējš, lietus vai stipra saule. Nekas no tā visa nesagadās problēmas. Kas attiecas uz dizainu, jūs varat izvēlēties arī no daudzām formām un dažādiem toņiem. Tos vai nu var izmantot galvenokārt apgaismojumam, vai arī jūs varat izmantot dekoratīvākus, kas arī izpildīs estētisko funkciju. Varat arī izvēlēties LED sensoru vai saules enerģijas sensoru virtenes un citus dekoratīvus apgaismojuma veidus.

Iekštelpu sensoru gaismekļi

Āra sensoru gaismekļi ir lieliska izvēle jūsu ārpusei. Bet jūs varat tos izmantot arī savas mājas iekšienē, ir daudz vietu, kur slēdzi meklēt naktī ir neērti un pat kaitinoši. Piemēram,  gaiteņos vai kāpnēs. Piemēram, ja dodaties uz tualeti un nav slēdži  koridora abās pusēs, tas ir ļoti nepraktiski.  Sensora gaismekļi palīdzēs jums ar to. Tas  iedegsies, tiklīdz jūs iesiet, un, ierodoties tualetē vai virtuvē, tas atkal izslēgsies. Tas  ir ļoti ekonomisks variants, jo tas nespīd nevajadzīgi ilgi un tas ir arī ļoti ērti. Vājāku gaismekli ar sensoru kontaktligzdai var izmantot arī bērnu istabā. Kad dodaties apskatīt savus mazos, ieslēdzas vājākas gaismas, un jūs viņus nepamodināt, un, tiklīdz jūs dodaties prom, tie paši izslēdzas. 
Sensoru gaismekļiem, gan āra, gan iekštelpu, ir neskaitāmas priekšrocības. Vienkārši pamēģiniet tos iegādāties, un jūs pats to uzzināsiet.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i