LEDVANCE SMART+ WiFi, līdz pat 250 ierīcēm vienā lietotnē | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

LEDVANCE SMART+ WiFi, līdz pat 250 ierīcēm vienā lietotnē

Konsultāciju centrs
Odpověděl:
AndrisAndris

Atbilde:

LEDVANCE SMART+ WiFi lietotnē ir viss nepieciešamais, lai ērti pārvaldītu savu LEDVANCE SMART+ viedo apgaismojumu.

Par lietotni

LEDVANCE SMART+ WiFi lietotne piedāvā vairāk. Pateicoties tai, jūs varēsiet vadīt visas mājās esošās lampas tikai ar savu mobilo tālruni un izmantot visas tā funkcijas. Un tās lietošana un uzstādīšana ir ļoti vienkārša. Smart+ WiFi lietotnes pamatīpašības ir šādas:

 • Tā ir bezmaksas un viegli pieejama
 • Tā ietver iespēju pieslēgt līdz pat 250 ierīcēm un vienlaikus pārvaldīt līdz pat 50 no tām.
 • Īss reakcijas laiks
 • Varat to vadīt, izmantojot balss palīgus
 • Lietotnē pievienotās lampas var kopīgot ar vairākiem lietotājiem.

LEDVANCE SMART+ apgaismojuma savietojamība un vadība

Lai pilnībā izmantotu LEDVANCE SMART+ WiFi funkcijas, jums ir nepieciešamas tikai trīs lietas

 • Gaismas avots (lampa) Ledvance
 • Klasisks WiFi savienojums ar 2,4GHz frekvenci
 • Ledvance Smart+ WiFi lietotne


Ledvance Smart+ WiFi nav nepieciešamas nekādas īpašas ierīces (vārti), jūs vienkārši pievienosiet Ledvance apgaismojumu savam esošajam WiFi tīklam. Pašu apgaismojuma vadību var veikt vairākos veidos:


Lietotne

Visas funkcijas var izmantot, izmantojot LEDVANCE SMART+ WiFi lietotni (mobilajā tālrunī vai planšetdatorā) vai citas saderīgas viedo māju lietotnes, tostarp Google Home vai Amazon Alexa. Tas ļaus jums automatizēt vēl vairāk, jo apgaismojums varēs darboties kopā ar citām viedierīcēm jūsu mājās. Jūs varat spēlēties ar iestatījumiem tieši no savas dzīvojamās istabas vai arī no cita kontinenta. Viss, kas jums nepieciešams, ir piekļuve internetam.


Balss vadība 

Ja lampas integrēsiet viedajā mājoklī, izmantojot Google Home vai Amazon Alexa, jums būs iespēja tās vadīt, izmantojot balss komandas. Tās var veikt, izmantojot tālruni, planšetdatoru vai skaļruni, kas ir daļa no viedās mājas. Šādu skaļruņu piemēri ir Google Nest vai Amazon Echo.. 


 

Tālvadības pults vadība

Varat izmantot arī LEDVANCE WiFi vadības ierīci, ar kuru varat pārslēgt funkcijas atbilstoši savām vajadzībām.


Slēdzis 

Protams, visas LEDVANCE lampas var vadīt tieši ar slēdzi telpā. Izslēdzot lampu, tā atceras pēdējo iestatījumu no lietotnes.

LEDVANCE SMART+ WiFi funkcijas

Ar Ledvance Smart+ WiFi lietotni var darīt patiešām daudz un pilnībā izmantot visas tās iespējas. 

 1. Mājsaimniecības un lietotāji.  Piešķirot apgaismojumu mājsaimniecībām, varat to iestatīt katrai mājsaimniecībai atsevišķi. Pievienojiet dalībniekus, kuri paši var vadīt izvēlētās mājsaimniecības ainas. Vai jūs izīrējat vasarnīcu? Jūs varat viegli kopīgot piekļuvi viesiem un pēc viņu uzturēšanās beigām atkal tos noņemt..
 2. Gaismas aptumšošana, temperatūra un gaismas krāsaJūs varat izvēlēties jebkuru gaismas intensitāti, un arī temperatūras un gaismas krāsas iestatīšana ir vienkārša. Vai jūsu acis ir nogurušas pēc nogurdinoša darba? Dažu sekunžu laikā varat tās atslābināt, mainot krāsu un intensitāti.  
 3. Gaismas ainu veidošanaPapildus iepriekš izveidotajām ainām varat arī izveidot savas. Jūs iestatīsiet balto gaismu, lai bērni varētu spēlēties un pildīt mājasdarbus, un izmantosiet siltu apkārtējo gaismu, lai mierīgi ieturētu ģimenes vakariņas. 
 4. Uzlabota automatizācijaLīdz vissīkākajai detaļai iestatiet, kam jānotiek konkrētā laikā un vietā. Vai esat pieradis katru vakaru desmitos pirms gulētiešanas lasīt grāmatu? Varat iepriekš iestatīt apgaismojumu tieši atbilstoši saviem ieradumiem. 
 5. Automātiska ieslēgšanās un izslēgšanās. Nosakiet, kurā dienā un kurā laikā gaisma ieslēdzas vai izslēdzas, vai izvēlieties laika intervālu, cik ilgi tai jābūt izslēgtai vai ieslēgtai.
 6. Gaismas grupu veidošana. Izveidojiet un nosauciet gaismu grupas, kuras varat vadīt atsevišķi vai pa telpām. Ar vienu klikšķi varat ieslēgt visas lampas, piemēram, vannas istabā. 
 7. Modināšanas un miega režīms. Pakāpeniska gaismas intensitātes palielināšana no rīta palīdzēs jums viegli pamosties, bet tās samazināšana palīdzēs jums aizmigt.
 8. Apgaismojums atbilstoši laikapstākļiemPateicoties savienojumam ar laikapstākļu datiem, lietotne zina, vai ārā snieg vai ir saulains laiks. Atbilstoši tam tā izvēlēsies piemērotu apgaismojumu.
 9. Režīms, kas atbalsta cilvēka bioritmu. Izmantojot lietotni, gaismas pielāgojas atsevišķiem jūsu dienas posmiem.


Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i