Modernas vannas istabas lampas Ledvance: Kā izvēlēties pareizo kombināciju? | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Modernas vannas istabas lampas Ledvance: Kā izvēlēties pareizo kombināciju?

Interjera apgaismojums

Andris

Vannas istabas apgaismojums bieži vien ir nepietiekami novērtēts, bet ļoti svarīgs mūsu mājokļa elements. Papildus praktiskumam un ērtībai ir svarīgi domāt arī par drošību. Uzziniet, kā apvienot klasiskās un viedās LED lampas, lai radītu perfektu atmosfēru.

Vannas istaba ir ļoti īpaša mājas daļa, kad runa ir par apgaismojumu. Jārēķinās ar mitrumu un ūdens šļakatām, turklāt bieži vien tā ir telpa bez logiem, kur nepieciešams pietiekams apgaismojums, piemēram, skūšanās vai grima uzklāšanai, bet tajā pašā laikā blāvs apgaismojums, kas veicina atpūtu un neapžilbina nakts vidū. Pareizi kombinējot Ledvance LED apgaismojumu, jūs katrā situācijā iegūsiet optimālu gaismas daudzumu.


Kā izvēlēties vannas istabas apgaismojumu 

Jūs iekārtojat jaunu vannas istabu un domājat, kādu apgaismojumu izvēlēties? Ideāls risinājums ir vairāku veidu gaismas avotu kombinācija. Jums vienmēr būs pietiekami daudz gaismas neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams veikt perfektu grima uzklāšanu vai skūšanos, atpūsties patīkamā vannā vai vienkārši izmantot vannas istabu nakts vidū.


Perfektam vannas istabas apgaismojumam jāsastāv vismaz no trim līmeņiem: 

  • Pamata apgaismojums, kas nosaka visu vannas istabas atmosfēru
  • Spilgta gaisma, kas piemērota ikdienas rituāliem, piemēram, grima uzklāšanai vai skūšanai.
  • Dekoratīvais apgaismojums, lai izceltu dažas vannas istabas daļas vai elementus.


Tā kā vannas istabā ir liels mitrums un pastāv ūdens šļakatu risks, ļoti svarīga ir apgaismojuma IP aizsardzības pakāpe, jo tā nosaka apgaismojuma izturību pret šķidruma iekļūšanu. Atkarībā no drošības zonas varat izvēlēties apgaismojumu ar aizsardzības pakāpi:

  • IP44 (izturība pret ūdens šļakatām) - vispārējais apgaismojums vannas istabās
  • IP65 (noturība pret ūdens strūklu) - netiešais apgaismojums ap dušu un vannu.
  •  IP67 (noturība pret ūdens iekļūšanu pat īslaicīgas iegremdēšanas laikā) - tiešais apgaismojums dušā vai vannā.


Pamata apgaismojums vannas istabā

Svarīgākais apgaismojuma veids vannas istabā ir galvenais gaismas avots, kas jebkurā laikā nodrošina pietiekamu apgaismojumu. Tās lielākoties ir griestu lampas, iebūvētie starmeši vai sienas lampas.


Hromatiskā temperatūra 2700 vai 3000 K ir piemērota vannas istabas galvenajam apgaismojumam. Zemāka vērtība (silti balta) veicina relaksāciju un nodrošina, ka gaisma nav pārāk intensīva naktī, no otras puses, jūs novērtēsiet neitrāli baltu gaismu no rīta, kad gatavojaties.


Ļoti populāri ir arī starmeši, jo tie vienmērīgi izkliedē gaismu visā telpā.  Lielisks risinājums ir griestu lampa ar regulējamu temperatūru, izmantojot sienas slēdzi.


Padoms: Jo īpaši vannas istabās bez logiem ir ideāli izvēlēties gaišu krāsu, kas pēc iespējas pārliecinošāk imitē dabisko dienas gaismu.


Viedās vannas istabas apgaismojums

Ledvance apgaismojums ar SMART+ tehnoloģiju ļauj mainīt spilgtumu vai krāsu temperatūru, vienkārši izmantojot tālruņa lietotni vai balss palīgus, piemēram, Alexa un Google Assistant. Ar aptumšojamo vannas istabas apgaismojumu SMART+ varat izvēlēties no plaša krāsu temperatūras diapazona no 3000 līdz 6500 K.


Klājot grimu, skūšanos vai veidojot frizūru, ir ideāli, ja gaisma ir vērsta uz jums no dažādiem leņķiem, lai nodrošinātu, ka tā ir vienmērīgi izvietota. Tāpēc mēs iesakām griestu apgaismojumam pievienot spoguļa apgaismojumu. LED aptumšojama vannas istabas sienas lampa SMART+, kas novietots abās spoguļa pusēs, nodrošina, ka, gatavojoties, jūs nepalaistu garām nevienu detaļu.


LEDVANCE SMART+ vannas istabas apgaismojums: piemērots apgaismojums jebkurai situācijai


Dekoratīvs vannas istabas apgaismojums

Ar apgaismojuma palīdzību vannas istabu var viegli pārvērst par privātu spa. Jums ir nepieciešama tikai LED josla, un jūs varat baudīt krāsu terapiju savās mājās. Piemēram, aptumšojama josla SMART+ FLEX ļauj jums izvēlēties līdz pat 16 miljoniem krāsu. Tādējādi jūs varat izvēlēties, piemēram, nomierinošu zaļu, stimulējošu sarkanu vai jautru dzeltenu, kā arī neuzkrītošu baltu krāsu, ar kuru jūs varat izgaismot kādu interesantu vannas istabas elementu.

Lai piešķirtu telpai īpašu akcentu, varat iegādāties vannas istabas piederumus ar iebūvētu LED apgaismojumu. Mūsu piedāvājumā var atrast, piemēram, sienas pakaramo, dvieļu turētāju vai plauktu ar apgaismojumu.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i