Padariet savas mājas omulīgākas ar Rabalux lampām | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Padariet savas mājas omulīgākas ar Rabalux lampām

Par zīmoliem

Andris

Katrs mājas stūrītis var būt mājīgs. Rabalux lampas palīdzēs jums to paveikt.

Rabalux ir apgaismojuma zīmols ar gandrīz trīsdesmit gadu pieredzi, kas darbojas divpadsmit Eiropas valstīs. To portfolio atradīsiet modernas lampas, kas patiks pat klasiskā stila cienītājiem. Rabalux ir apgaismojuma risinājums visām jūsu mājas telpām. Katra telpa ir specifiska, un par to ir jādomā, izvēloties piemērotu apgaismojumu. 

Dzīvojamā istaba

Iegādājoties lampas dzīvojamai istabai, padomājiet par visām darbībām, ko darīsiet šajā telpā. Dzīvojamās istabas apgaismojumam jāspēj intensīvi spīdēt, kas nozīmē vērtību līdz aptuveni 3 300 K (piemēram, galda spēļu spēlēšanai vai lasīšanai), bet citos gadījumos piemērotāks ir neuzkrītošs apgaismojums (skatoties filmas un atpūšoties). Dzīvojamās istabas pamata apgaismojums ir griestu lampa (lustra). To izmantosiet, veicot darbības, kurām nepieciešams spēcīgs centrālais apgaismojums. Atpūtai lieliski noderēs grīdas stāvlampas vai galda lampas. Vislabāk tādas, kurās ar aptumšotāja palīdzību var viegli mainīt gaismas intensitāti.  

Guļamistaba

Līdzīgi ieteikumi kā dzīvojamās istabas apgaismojumam attiecas arī uz guļamistabas apgaismojumu. Aptuveni 3 000 K vērtība ir pietiekama. Minimālistiskam apgaismojumam guļamistabā pamatā ir nepieciešami tikai divu veidu apgaismes ķermeņi: centrālais (griestu) apgaismojums un divas lampas uz naktsskapīša. Īpašs apgaismojums var noderēt arī pie skapjiem vai virs gultas. Rabalux piedāvājumā ir arī izstrādājumi ar tālvadības pulti, ar kuru jūs varat tos ieslēgt un izslēgt vai mainīt apgaismojuma intensitāti tieši no savas gultas.


Vannas istaba

Apgaismojumam ūdens tuvumā jābūt ar augstu IP aizsardzību - vismaz 44. Vannas istabas apgaismojuma pamatā atkal ir griestu lampas, bet papildus tām ir nepieciešamas arī sienas lampas vai tiešais spoguļa apgaismojums. Gaismas intensitātei vannas istabā jāsasniedz līdz 6 000 K.

Virtuve

Papildus vannas istabai arī virtuve ir telpa, kurā nepieciešams spēcīgs apgaismojums. Tam jāsasniedz vismaz 4 000 K vērtība. Pamats atkal ir griestu lampa. Tā kā virtuvē notiek dažādas darbības, apgaismojumu ir lietderīgi uzstādīt arī tieši virtuves piekaramajos skapīšos. Regulējamas piekaramās lampas vislabāk piemērotas ēdamistabai un virs ēdamgalda. Tās jānovieto aptuveni 60 cm virs galda virsmas un tieši virs sēdoša cilvēka acu līmeņa. Lai radītu patīkamu atmosfēru pie maltītes, ir piemērota silta gaisma vai gaisma, kuras intensitāti var samazināt. Nebaidieties arī no lampas krāsu toņiem, tie piešķirs virtuvei rotaļīgāku dizainu.  

Bērnu istaba

Bērnu istaba ir vēl viena tipiska vieta, kur notiek dažādas aktivitātes, kurām nepieciešams dažāda veida apgaismojums. Arī bērnu istabā ir nepieciešams kvalitatīvs griestu apgaismojums, kas atradīs savu pielietojumu, īpaši rotaļu laikā. Neaizmirstiet par rotaļīgumu un krāsām, kas patīk ikvienam bērnam. Miega laikā jūsu bērns novērtēs draugu uz naktsgaldiņa nelielas lampas veidā. Taču Rabalux piedāvā daudz vairāk. Jūs atradīsiet arī orientēšanās lampiņas vai mazas lampiņas, kas piemērotas ne tikai pašiem mazākajiem, bet arī pusaudžiem. 

Priekšnams un kāpņu telpa 

Priekšnams un kāpņu telpas ir jāaprīko ar apgaismojumu, lai nodrošinātu jūsu drošību, par ko domā arī zīmols. Kāpņu apgaismojumu var novietot tieši uz atsevišķiem pakāpieniem vai uz sienas blakus tiem. Īpaši tās, kurām ir iebūvēts kustības sensors, ir gaidīts palīgs tumsā. Rabalux piedāvās jums daudz iespēju priekšnama un kāpņu telpu apgaismojumam. Tas, kuru no tiem izvēlēsieties, ir jūsu ziņā.Vai meklējat perfektu dāvanu? 

Dekoratīvā lavas lampa no Rabalax iepriecinās ikvienu.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

SAISTĪTAS preces

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i