Videi Draudzīga Mājsaimniecība | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Videi Draudzīga Mājsaimniecība

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Mēs visi varam izdarīt kaut ko planētas labā. Vai jūs varat iedomāties, kas tas varētu būt? Varbūt padarīt jūsu māju videi draudzīgu?

Ekoloģiska domāšana

Mēs visi varam ar kaut ko palīdzēt videi un aizsargāt Zemi no dažādām izmaiņām. Sāciet ar savām mājām, padarot tās zaļas. Bet ko tas vispār nozīmē? Zaļā mājsaimniecība tiecas būt cik iespējams videi draudzīga. Tas ir kas vairāk par vienas ierīces nomaiņu ar citu vien. Būt eko nozīmē mainīt savu pašreizējo dzīvesveidu un sākt pilnībā apzināties mūsu ietekmi uz vidi. Pievērsiet vairāk uzmanības tam, ko jūs patērējat visas dienas garumā, cik daudz atkritumu jūs radāt un cik daudz pārtikas jūs nevajadzīgi izmetat. Ko jūs varat ietgūt, kļūstot videi draudzīgāks? Jūs iegūsiet tīru sirdsapziņu, labi jutīsieties aizsargājot mūsu dabu un vidi un papildus jūs saņemsiet arī atlīdzību finanšu ietaupījumu veidā.



Kā padarīt savu māju videi draudzīgu?

Ja vēlaties palīdzēt aizsargāt dabu un kļūt ekoloģiskākam, to var izdarīt daudzos veidos. Pārtrauciet vienreiz lietojamu plastmasas maisiņu lietošanu un lietojiet daudzreizlietojamos iepirkumu maisiņus to vietā. Neizniekojiet ūdeni un pārtiku, atbildīgi šķirojiet savus atkritumus, un lietojiet videi draudzīgu kosmētiku. Ziemā, nesildiet savu  savu mājokli pārmērīgi. Vēl viens plats solis ir jūsu veco elektroiekārtu nomaiņa pret jaunu , kas ietaupa enerģiju. Jūs varat nomainīt visus tradicionālos gaismekļus ar LED gaismas avotiem. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. 



LED gaismekļi ir ļoti ekoloģisks apgaismojuma risinājums. Salīdzinājumā ar klasiskajām spuldzēm, LED apgaismojums var patērēt līdz pat 80% mazāk enerģijas, tie ir saudzīgi pret apkārtējo vidi un atbilst terminam jēdzienam "videi draudzīgs". No otras puses, halogēna spuldzes, piemēram, satur dzīvsudrabu - ļoti kaitīgu vielu, kas skādē dabai. Kad halogēna spuldze vairs nedarbojas, tā jāievieto īpašā atkritumu tvertnē. To iznīcināšanai jābūt pēc iespējas saudzīgākai.



For example, LED lights and LED light bulbs can be used up to 60 sections of the garage. Parast LED lights up to 500,000 hours. The use of this air is generally due to the fact that the carbon emissions of the Earth or the carbonaceous soil will be reduced.



If the videos are video-compliant and comprehensible before they are seen, they can be selected for more than two video-related events. Sets with high-quality LED lights and  LED lights .

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i