Viedais akvārija apgaismojums Immax Neo | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Viedais akvārija apgaismojums Immax Neo

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Zivju un botānikas cienītājiem vajadzētu pievērst uzmanību tieši tagad. Protams, jūs zināt, ka akvārija un tā apkārtnes uzturēšana dažreiz var būt sarežģīta. Arī apgaismojumam tur ir ļoti liela nozīme. Izmantojot viedo akvārija apgaismojumu, varat atvieglot visus darbus, apkopi un uzraudzību.

Viedie akvārija gaismekļi Immax Neo sniegs jums daudz priekšrocības. Pilnīgs krāsu spektrs, kas nodrošina akvārijam nepieciešamo gaismu. Vēl viena priekšrocība ir to minimālistiskais izskats, kas patiks ikvienam. Liela priekšrocība ir to ilgais kalpošanas laiks, pateicoties LED tehnoloģiju izmantošanai un ar to saistītajiem ietaupījumiem. Turklāt visu var vadīt attālināti.

Botānikas daļa

Rūpējoties par augiem, jums ir jānodrošina piemēroti apstākļi. Ar pareizu apgaismojumu jūs varat radīt vislabākos apstākļus pareizai augu augšanai. Klasiskās spuldzes šiem nolūkiem nav piemērotas. Tātad, jums ir nepieciešamas gaismekļi vai spuldzes ar LED tehnoloģijām. Tie ir vairāk līdzīgi dienasgaismai, kas ir būtiska dažu īpašu augu pareizai augšanai. LED spuldzes, salīdzinot ar klasiskajām, izdala daudz mazāk siltuma, kas varētu būt kaitīgāks augiem. Tā kā šīs ir LED tehnoloģijas, kas ir ļoti ekonomiski apgaismojuma varianti, ar tām tik un tā ietaupīsiet ekspluatācijas izmaksas. Turklāt ziemā, kad nav tik daudz gaismas, biežāk tā būs jāizmanto. Taču ar šiem LED gaismekļiem jums nav jāuztraucas par ekspluatācijas izmaksām. Lai padarītu visu vēl vienkāršāku, esam apvienojuši LED tehnoloģijas ar viedo māju. Tas nozīmē, ka jūs pats varat izlemt, kā un kad gaismekļi ieslēdzas un izslēdzas. Visu var iestatīt tā, lai tas darbotos automātiski saskaņā ar jūsu sastādīto grafiku. Gaismekli var pieslēgt arī multisensoram, pateicoties kuram tā sekos līdzi laikapstākļiem, kas šobrīd ir ārā.

Pareizā lieta akvārijam 

LED apgaismojums ir arī ļoti pieprasīts fanu un zivju audzētāju vidū. Tas ir populārs, pateicoties LED spuldžu zemajai temperatūrai. Ar šādu apgaismojumu nav jāuztraucas par ūdens uzsilšanu, kā arī var būt drošs, ka tas zivīm nav bīstams. Zivīm, kā arī augiem, lielā priekšrocība ir līdzība dienasgaismai, kas tiem ir ļoti labi. Ar šo viedo akvārija apgaismojumu jūs novērtēsiet visu to krāsu spektru, kas ir vēl viena priekšrocība. Jūs varat attālināti ietekmēt to krāsas no jebkuras vietas, kur atrodaties. Jūs varat vadīt un uzraudzīt akvāriju visā pasaulē. Pateicoties tam, jūs varat arī iegūt pārskatu par to patēriņu un līdz ar to arī elektroenerģijas izmaksām.

Jūs novērtēsiet arī īpašās funkcijas

Kā jau minējām, viedais akvārija apgaismojums ir veidots tā, lai pēc iespējas līdzinātos dienas gaismai, kas nepieciešama augiem un zivīm. Izmantojot šo viedo akvārija apgaismojumu, varat izmantot arī to īpašās funkcijas. Tie ir iepriekš iestatīti režīmi. Tā ir Mēness funkcija, kas nodrošina mēness gaismu. Tad ir apgaismojuma režīms, kas atdarina gaismu vētras laikā, un vēl viens ir Cloudy režīms, kas atgādina mākoņainas debesis. Tie ir aspekti, kas var radīt iespaidu par dabu. To īpaši novērtē augi.


Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams apgaismojums savam botāniskajam stūrītim vai akvārijam, viedais akvārija apgaismojums Immax Neo sniegs jums vislabāko.Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i