Viss spēlētājiem | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Viss spēlētājiem

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Virtuālā pasaule notiek datoru ekrānos, bet jūs joprojām sēžat savā istabā. Ieskaujat sevi ar lietām, kas palīdzēs vēl vairāk iesaistīties spēlēs.

Salauztas klaviatūras no Olimpiskajām spēlēm, tūkstoš reižu atkārtotas sacīkstes "vecajā" mafijā, bezmērķīga izjāde ar zirgiem "Red Dead Two". Vai jūs zināt kaut ko no tā? Tad jūs esat īstajā vietā. Ikviens var teikt, ko vēlas, bet virtuālajā pasaulē, tāpat kā šajā reālajā pasaulē, mums būs pieredze, ko atcerēsimies pat gadiem ilgi. Mēs un mūsu datoru un spēļu preču klāsts ir šeit, lai padarītu jūsu spēlēšanu pēc iespējas ērtāku un vienkāršāku.


Lai labāk redzētu spēles

Izslēdziet klasisko gaismekli, izslēdziet lampu. Apgaismojiet savu spēļu zonu pavisam citā veidā, lai nodrošinātu jūsu acu komfortu. Un jūsu spēļu pieredze būs pilnīgi atšķirīga un perfekta. Mums ir daudz komponentu, kas palīdzēs jums to sasniegt. Sāksim no sākuma. Tie ir visaptveroši. Un tiei izskatās fantastiski. Tie ir aptumšojami, viedi un enerģiju taupoši, un tos var vadīt no attāluma. Mēs runājam par LED joslām Philips Hue. Tās ir pieejamas metru un divu metru variantos, un jūs, protams, varat tās pagarināt, kā vēlaties. Ar LED joslām Philips Hue jūsu istaba izgaismosies ar 16 miljoniem krāsu. Arī LED joslas no Nanoleaf ražotāja ir lieliska izvēle. Kā šī. Varat kombinēt spilgtas krāsas vai asākas baltas nokrāsas. Nanoleaf ietver arī adaptīvā apgaismojuma funkciju, kas automātiski pielāgo krāsu temperatūru. Un, protams, tas ir vieds – to var vadīt ar Nanoleaf lietotni vai ar balsi. Jāpiemin arī šis neparastais, bet ļoti aizraujošais aptumšojams panelis trijstūra formā, kas piešķirs jūsu spēļu stūrim īpašu atmosfēru. Jūs to pārvērtīsiet ne tikai vieglā simfonijā, bet arī mūzikas simfonijā, jo tā var vizualizēt jūsu atskaņoto mūziku.

Augsto tehnoloģiju datora iespaids būs nevainojams, ja jums būs zilā LED josla SATA. Vienkārši pielīmējiet to pie sava datora (neatkarīgi no tā, kāds jums ir modelis), un tas ir darīts. Ir pieejamas 50 cm joslas un 100 cm joslas

Iekārtojot vai pielāgojot spēļu istabu, neaizmirstiet izvēlēties pareizo spuldzi. Apskatiet šo lielisko, aptumšojamo spuldzi. Pateicoties tās tehnoloģijai un Nanoleaf lietotnei, varat to ieslēgt un izslēgt no attāluma un atbilstoši savām vajadzībām.

Mūsu e-veikalā domājam arī par pašiem mazākajiem spēlētājiem. Mēs esam pārliecināti, ka viņiem ļoti patiks šis bērnu sienas gaismeklis konsoles formā. Plaukts izgatavots no dižskābarža koka, savukārt lampa krāsota ar dabīgu kazeīna krāsu. Dažas labas bērnu datorspēles un kūka. Tā ir ideāla dzimšanas dienas dāvana jūsu mazajam.


Lai ērtāk sēdēt 

Mūsu biroja krēsli ir šeit, lai jūsu ķermenis nesāpētu naktī, kad jūs sēžat pie datora. Mēs piedāvājam tikai krēslus, kas izgatavoti no patiešām kvalitatīviem materiāliem un to virsmu klāj mikroporas perfektai ventilācijai. Un tagad viena lieliska lieta. Dažiem krēsliem ir iebūvēti LED RGB avoti, kas nozīmē, ka ir fona apgaismojums. Turklāt ar tālvadības pulti var mainīt to krāsu. Apgaismojums tiek lietots vienkārši – caur USB savienotāju. Apskatiet šo skaistumu.

Viss, kas nepieciešams nākamajam līmenim 

Jūs nevarat būt īsts spēlētājs bez labas aparatūras. Turiet veiklu peli uz uzticama paliktņa un tastatūras, kas jūs nepievils. Jūs atradīsiet visu šeit.

Skaņa ir svarīga panākumiem spēlē un mūzika spēles pieredzei. Apskatiet mūsu skaļruņu piedāvājumu. Ja jūs bieži pazaudējat zibatmiņas, tie ir pieejami šeit. Un, protams, mēs jums piedāvājam daudz vairāk. Citu piederumu kategorijā jūs atradīsiet lampas, smalcinātājus, monitoru tīrīšanas līdzekļus un daudz ko citu.

Vai jums ir viss nepieciešamais un vēlamais?

Tātad:

3

2

1

Spēlējam! 

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i