Atpakaļ uz skolu | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Atpakaļ uz skolu

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Atvaļinājums beidzies un sākas jaunais mācību gads. Padomājiet par saviem bērniem un iegādājieties viņiem jaunus gaismekļus, lai skolas pienākumu iesākums būtu kaut nedaudz patīkamāks!

Katru gadu vasaras beigās pienāk jauns mācību gads. Iespējams, ka lielākā daļa bērnu nav sajūsmā, taču mēs neko nevaram darīt lietas labā. Pienākumi sauc. Bet pat mācīties, lasīt, rakstīt un skaitīt var būt patīkamāk. Jūs nezināt, kā to izdarīt? Lielisks padoms ir jaunu bērnu gaismekļu iegāde. Un, ja bērni tos izvēlēsies paši, viņi būs vēl laimīgāki.

 

Centrālais apgaismojums

Pirmkārt, ļoti svarīgs ir galvenais tā sauktais centrālais apgaismojums. Mūsu bērnu gaismekļu piedāvājumā ir daudz bērnu lustras un citu griestu gaismekļi. Un visu vecumu bērniem. Lielākajai daļai bērnu ir savi mīļākie supervaroņi. Mēs arī par to domājām. Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet bērnu gaismekļus ar dažādu komiksu varoņu motīviem vai ar dažādiem  motīviem, piemēram, dzīvniekiem, ziediem un daudziem citiem. Zēniem patiks bērnu lustras ar lidmašīnām vai automašīnām. Tas ir vienkārši, ikviens var izvēlēties. Un, runājot par krāsām, iztēlei nav robežu. Pat ja telpa ir rozā vai zilā krāsā, katrai krāsai varat pieskaņot apgaismojumu, lai viss būtu acīm tīkams.Izņemot bērnu griestu gaismekļus, svarīgi padomāt arī par bērnu sienas gaismekļiem. Tāpat kā griestu gaismekļus, jūs varat izvēlēties no plaša bērnu motīvu klāsta. Ja gaismeklis ir nepieciešams vietā, kur nav iespējams pieslēgt elektrību, iegādājieties ar baterijām darbināmu bērnu lampu.


Darba galda apgaismojums

Vēl viena svarīga lieta ir darba galda apgaismojums. Šeit, iespējams, būs nepieciešamas dažādas galda lampas. Labākās ir tās, kuras ir grozāmas vai arī varat izvēlēties kādu no galda lampām ar aptumšotāju. Ar to jūs varat pielāgot gaismas intensitāti. Lampa ir ļoti svarīga bērnu istabā. LED galda lampas var palīdzēt ietaupīt elektroenerģiju. Ja vēlaties ietaupīt pēc iespējas vairāk vietas, mūsdienās populārākās ir LED lampas. Atkal ir ļoti plašs klāsts. Varat to novietot uz galda vai piestiprināt ar fiksatoru jebkurā vietā, kur tas ir nepieciešams. Noderīga ir arī ar baterijām darbināma LED lampiņa. Bet jums nav jābūt klasiska varianta piekritējam. Jūs varat iegādāties LED galda lampu ar displeju, skārienvadāmu galda lampu, USB LED lampu vai regulējamu galda lampu. Vārdu sakot, lampa ir svarīga daudzās aktivitātēs, lai mīļie nesabojātu acis un lieki nenogurtu.
 

Labākam miegam

Līdz ar tuvojošos rudeni arī agrāk sāk palikt tumšāks. Tas nozīmē tikai vienu lietu. Jūsu bērni aizmigs un pamodīsies, kad ārā būs tumšs. Tāpēc jādomā par mierīgu aizmigšanu un patīkamu celšanos. Šiem gadījumiem būs piemērota sienas gaismekļi, kas spīdēs ar blāvu gaismu tieši pie gultas. Pat tie, kuriem nepatīk tumsa aizmigšanas laikā, būs pateicīgi. Tāpat kā aizmigšana, arī piecelšanās būs daudz patīkamāka. Ar vāju sienas gaismekļu gaismu jūs būsiet priecīgi pamosties.
Ja jūsu bērni tumsā dodas uz tualeti vai meklē ceļu pie jums, viņi novērtēs orientācijas gaismekļus vai gaismekļus ar sensoru, kas iedegsies, kad tie uztvers kustību.
 
null
 

Ja vēl neesat atrisinājis bērnu istabas gaismekļu jautājumu, tagad ir īstais laiks. Kā arī izvēloties Jūs iepriecinās cena. Jūs varat iegādāties daudzus bērnu gaismekļus par īpašām cenām.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i