Orientācijas gaismekļi ciešam bērnu miegam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Filtrēšana

Filtrs lādējas…

Bērnu orientējošais apgaismojums

Vendor 8
  • Pārdotākais
  • Visvairāk skatīts
Vairāk visvairāk pārdotās preces

Kategorijas apraksts

Apgaismojums bērnu istabai dziļam un mierīgam miedziņam

Lampas bērnu istabai vecāki parasti izvēlas īpaši rūpīgi. Naktslampiņa bērnu istabā nav tikai vienkāršs iekštelpu gaismas avots. Tai ne tikai jādod gaisma, bet arī jāatbilst virknei papildus prasību.

Naktslampiņas bērniem parasti tiek izgatavotas mazajiem lietotājiem draudzībā dizainā – zvēriņu formās, ar košiem un krāsainiem zīmējumiem, pēc multiplikāciju filmu varoņu motīviem. Šādas naktslampiņas bērniem būs kā kompanjoni un rotaļu draugi, kuri rūpējas par bērna labsajūtu, ir kopā ar viņu ikdienas norisēs un sargā sapnīšus un miedziņu nakts laikā.

Ja vecāki dod priekšroku vienkāršam, askētiskam lampa dizainam, plašas iespējas piedāvā LED tehnoloģijas. Šādā gadījumā atbilstošs var būt tā saucamais bērnu projektors – naktslampiņa ar iespēju mainīt gaismekļa krāsas, to intensitāti vai spilgtumu, gaismas gammu no siltas uz aukstu. Projektors bērniem bieži ir aprīkots ar skārienjūtīgu slēdzi, kas nozīmē, ka ar to ir īpaši viegli darboties un mainīt gaismas režīmus.


Nakts lampa projektors bērniem būs lieliska izvēle, ja meklējat apgaismes objektu, kas ir arī atraktīvs un izmantojams kā spēļu objekts. Iespējams izvēlēties lampiņas ar dažādiem sensoriem, kas nodrošina automātisku gaismas izslēgšanos pēc noteikta laika vai reaģē uz kopējā diennakts apgaismojuma maiņu. Šādas lampas ar sensoriem var tikt izmantotas kā naktslampiņa zīdainim.


Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i