Brīvdienu ceļošana ar Lampupasaule | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Brīvdienu ceļošana ar Lampupasaule

Jaunumi un paziņojumi

Andris

Lepazīstiet Lampupasaules produktus, kas jūs pavados ceļojumos. No apgaismojuma, caur mugursomām un elektroniku, līdz pat kempinga aprīkojumam.

Vasaras brīvlaiku un atvaļinājumu laiks ir tik tuvu, ka gaisā jau var just saules krēma vai nometnes ugunskura smaržu. Vienkārši nav uz ko gaidīt, ir jāsagatavojas vienam no gada skaistākajiem periodiem. Tāpēc jums ir daudz lielisku padomu par jūsu ceļojumiem, vai jūs dodos uz saulaino jūras piekrasti, augstajiem kalniem vai dabā ar mugursomu.


Apgaismojums katrā solī

Mēs nevaram iedomāties nevienu pārgājēju, kam līdzās kompasam un kabatas nažam nebūtu arī uzticama lukturītis. Tādu tieši jūs atradīsiet pie mums – un tās lielākās priekšrocības ir ne tikai praktiska rokas aizdare, bet arī ilga spilgtuma ilgums, sasniedzot līdz pat sešām stundām.

Vasaras naktīs universāls palīgs ir  kvalitatīva pieres lampa. Tā, ko mēs jums piedāvājam, ietver pat četrus balto un divus sarkano gaismu režīmus. Sarkano staru priekšrocība ir tā, ka tā netraucē acu pielāgošanos tumsai. Tā uzlabo perifēro redzi, ar kuru redzam arī apgaismotas teritorijas apkārtni. Jo pieres lampa ir aprīkota ar lielas jaudas 1 200 mAh bateriju, tā nodrošina līdz pat 4 stundām nepārtrauktas balto gaismu un neticamas 20 stundas sarkanā gaismā. Lai to uzlādētu, tiek izmantota MicroUSB sistēma, tāpēc jums pietiks ar sava mobilā telefona adapteri.


Jūsu nakts iziešanām noderēs pārnēsoša lampa. Šo dizaina gabalu var izmantot arī kā galda lampu, noņemot augšējo vāku un to pakārjot. Tās lielākās priekšrocības ir arī augsta telpas apgaismojuma līmenis, sasniedzot pilnus 360 grādus. 


Vēl viena pārnēsoša uzlādējama lampa mūsu piedāvājumā ir īsti praktisks gabals, ko novērtēs galvenokārt jūsu āda. Lampas un kukaiņu lāča kombinācija ir ģeniāla ideja, kas nodrošinās, ka jūs tiešām neuzsēdīsies neviens kukainis. Lai noņemtu nevēlamo viesu, tiek izmantota ultravioleto staru gaismu, ar kuru piesaista sev uzmanību, un pēc tam kukainis tiek iznīcināts pēc kontakta ar augstsprieguma metāla tīklu.


                


Mūsu āra apgaismojuma pārskatā nevar izlaist iekārtu sportistiem. Īpaši vasaras mēnešos ir nepieciešams koncentrēties uz savu drošību. Riteņbraucējiem nevajadzētu doties uz takām bez aizmugurējās luktura. Tā, ko mēs jums iesakām, ir četri apgaismojuma režīmi - no pilnas gaismas līdz trim mirgošanas variantiem.

                                          


Somu un bagāža

Neuz vienu no ceļojumiem nevar iztikt bez iepakošanas. Vai jūs ceļojuma lietas gatavojat ar nedēļas priekšrocību, vai arī esat viens no tiem, kas visu nepieciešamo iemest somā piecas minūtes pirms iziešanas, kvalitatīvu nesēju jums vajag vienalga. Pie mums jūs varat izvēlēties no plaša klāsta mugursomu visos izmēros un formās, kā arī citiem ceļojuma bagāžas tipiem. Tie ietver ceļojumu, pāršķērsošanas vai sieviešu somas, kā arī riteņu čemodānus. Lai pat lidostā jūs būtu pārliecināti, ka sev līdzi vedat uzticamu partneri.

Kempingš un āra aktivitātes

Ja esam pieminējuši plašu mūsu e-veikala piedāvājumu attiecībā uz somām un bagāžu, par kempinga lietām tas noteikti attiecas divkārši. Piemēram: teltis dažādos izmēros un formās, kempinga krēsli, kabatas naži, ceļojumu spilveni, pārnēsājamie miniledusskapji, guļammaisi, ugunskura izveides komplekti, šūpuļtīkli... un pēc trim punktiem varat ievietot vēl desmitiem un desmitiem produktu šajā kategorijā.

Elektronika ceļojumiem

Modernais laikmets prasa arī jaunus produktus un ierīces, kurus vienkārši ir jābūt pie sevis ceļojot. Runa ir par powerbankām ar bezvadu uzlādi vai ceļojumu adapteriem. Jums nevajag baidīties, ka jūsu ierīcēm ceļojuma laikā izbeigsies enerģija.

Viss māksliniekiem

Ceļojumu atmiņas mums paliek uz visu mūžu. Bet kāpēc tos glabāt tikai savā galvā, kad e-veikalā Světa svítidel ir pieejami tik daudz produktu visiem fotogrāfēšanas un video filmēšanas entuziastiem? Jūs varat izvēlēties no rīcības kamerām āra aktivitātēm, foto somām vai statīviem fotoaparātiem, videokamerām un viedtālruņiem.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i