Dārza apgaismojums | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Dārza apgaismojums

Eksterjers
Odpověděl:
MonikaMonika

Atbilde:

Izvēlieties no mūsu dārza apgaismojuma piedāvājuma un padariet garās vasaras naktis savā dārzā patīkamākas vai esiet laimīgāks, skatoties uz savu tikko apgaismoto dārzu.

Tagad jums ir lieliska iespēja izgaismot savu dārzu, lai jūs varētu baudīt skatu uz to un tajā pavadīt mirkļus pat pēc saulrieta. Pareizi izvēlēts un novietots dārza apgaismojums piešķirs dārzam skaistumu un atvieglos orientēšanos vakarā. Apgaismojot visus dārza celiņus ar āra lampām, tas kļūs drošāks. Pateicoties augstākai IP aizsardzībai, dārza apgaismojums ir ļoti izturīgs pret tādiem nelabvēlīgiem laikapstākļiem kā sals, lietus, sniegs un vakara un rīta migla. Ar dārza apgaismojumu jūs varat izgaismot dārza dīķa apkārtni, krūmus, kokus un akmeņus, kas iegūs jauku, jaunu pieskaņu. Mēs iepazīstināsim jūs ar mūsu āra apgaismojuma piedāvājumu, kā arī pievienosim savus padomus konkrētajai kategorijai.

Saules enerģijas, LED vai ar sensoru?

Ar dārza saules enerģijas apgaismojumu jūs aizsargāsiet vidi. Gaismeklim nav nepieciešams barošanas avots, jo saules enerģijas gaismeklis dienas laikā savāc saules gaismu un pārvērš to elektrībā. Gaismekļa uzstādīšana ir vienkārša, tikai jānovieto vietā, kur tam būs pietiekams saules gaismas pieplūdums un tas ir darīts. Nav nepieciešams pievienot nekādus vadus. Vairāk par saules enerģijas gaismekļiem varat lasīt mūsu rakstā.Taču ceļš uz jūsu ziedošo un mirdzošo dārzu nebūt nav beidzies ar saules enerģijas gaismekļiem. Papildus saules enerģijas gaismekļiem LED āra apgaismojums ir vēl viena iespējamā atbilde uz jautājumu, kā aprīkot savu dārzu ar kvalitatīvām, bet tajā pašā laikā enerģiju taupošām precēm. Mēs varētu daudz rakstīt par LED apgaismojuma priekšrocībām salīdzinājumā ar klasisko. Bet īsumā vismaz septiņas galvenās priekšrocības:


1) Jūs ietaupāt naudu. Jūsu izmaksas samazināsies līdz pat 90%, salīdzinot ar klasiskajiem gaismekļiem.

2) Tie darbojas ilgu laiku. Līdz pat 50 reizēm ilgāk, nekā esat pieradis.

3) Iedegas 100% uzreiz. Nospiežot slēdzi, LED gaismeklis nekavējoties ieslēdzas ar pilnu jaudu.

4) Tie ir vēja un lietus izturīgi. Pateicoties to izturībai, tie lieliski iederas jūsu dārzā.

5) No tiem nav jābaidās. Tie samazina elektriskās strāvas trieciena risku. 

6) Tie ir zaļi. Tajos neatradīsiet nekādas kaitīgas vielas. Un, kad to darbības laiks būs beidzies, jūs varat tos pārstrādāt. Un tie turpinās darboties.

7) Plaša izvēle mūsu e-veikalā. Izlasiet zemāk esošās rindas. 


Labā ziņa ir tā, ka, lai arī izvēle mūsu e-veikalā ir patiešām plaša, atsevišķas kategorijas ir sakārtotas tā, lai tajās nepazustu. Mēs vēlamies sniegt dažus padomus par precēm. Tāda kā šī (un mēs nepārspīlējam) skaistā LED lampa no zīmola Brilagi. Enerģiju taupoša spuldze, kas atrodas iekšpusē, ar savu jaudu viegli sader ar klasisko spuldzi. Ja vēlaties, lai jūsu zāliens atgādinātu Anglijas līgas stadionu zālienu pat nakts vidū, tad mums ir šī kategorija LED āra prožektori. Tie ir ne tikai praktiski un droši, bet arī mēreni apgaismo apkārtni. Piebraucamā ceļa āra gaismekļi ir tādi.


Tie neiederas nekur labāk kā dārzā. Ir pienācis laiks āra gaismekļiem ar sensoriem. Vai jūs dodat priekšroku tiem, kas izmanto LED tehnoloģiju, vai jums vairāk patīk saules enerģijas? Uzticama un labā nozīmē ērta. Jums pat nevajadzēs izstiept roku, lai tās iedegtu, ejot tām garām. Mēs varētu rakstīt romānus par to izmantošanu. Bet būs labāk, ja paskatīsities uz tiem un pārliecināsieties pats. Tomēr mūsu bestselleram ir visi līdzekļi, ko varat iedomāties. Tas ir LED un saules enerģijas, tajā ir arī kustību un krēslas sensori. Nav nekā vieglāk, kā būt apmierinātam ar labāko.

Palutiniet savu dārzu, un tas jūs atalgos gan dienā, gan naktī.Autor článku:

Monika
Monika E-commerce specialista

Monika má na starost e-commerce oddělení a je fanynkou venkovního osvětlení. Díky ní zjistíte, jaké zrovna frčí trendy ve světě venkovních svítidel. A třeba i to, jak na efektivní osvětlení zahrady a okolí domu.

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i