Saules enerģijas apgaismojums terasei un dārzam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Saules enerģijas apgaismojums terasei un dārzam

Cits mājas apgaismojums

Andris

Tas nav mārketinga triks. Saules enerģijas lampām patiešām nav vajadzīga pat šķipsniņa elektrības. Tām vajadzīgs tikai parasts, tomēr brīnumains saules stars.

Tā nav nejaušība, ka mēs šo rakstu ieplānojām aprīļa datumos. Pavasaris ir tieši tas laiks, kad varam atskatīties uz ziemas sezonu, jo visi rēķini par enerģiju atnāks pa pastu. Un nemelosim, pēdējā laikā bieži veram tos vaļā aizturot elpu. Tajā pašā laikā pavasaris ir ideāls gadalaiks, lai pārdomātu, kur varētu ietaupīt naudu. Un, tā kā mums lieliski palīdz saules enerģijas apgaismojuma un saules gaismas kombinācija, tas būs vienkārši.


Saules enerģijas lampas – naudas ietaupīšana nav vienīgais pluss

Naudas taupīšana noteikti nav vienīgais iemesls, kāpēc jums vajadzētu iegādāties āra saules enerģijas lamps. Apskatīsim citus iemeslus: 

1) Vienkārša uzstādīšana – saules enerģijas lampu darbībai nav nepieciešams elektriķis, pat ne prasmīgs pašdarbnieks. Saules enerģijas lampās nav vadu vai citu sarežģītu komponentu. Īsumā - jūs vienkārši izvēlaties vietu, kur vēlaties tās novietot, un viss.

2) Funkcionalitāte – saules enerģijas lampa darbojas tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Dienas laikā tā uzņem saules enerģiju no saules stariem (un uzkrāj to akumulatorā), un, kad vakarā kļūst tumšs, tas izmanto to (izmantojot diožu maģisko pārslēgšanu), lai apgaismotu jūsu dārzu vai terasi. Tā rezultātā par apgaismojumu nebūs jāmaksā ne centa.

3) Tās ir zaļas — saules enerģijas lampas ir labākie dabas un vides draugi. Izmantojot tās, jūs nekaitēsiet dabai. Un tas vēl nav viss! To, ka tās lieliski sadzīvo ar dabu, var redzēt arī tajā, ka tās viena otrai nekaitē. Saules enerģijas lampas parāda augstu izturību pret laika apstākļiem - ūdeni, sauli vai vēju.

4) Sākotnējās izmaksas — jūs varētu domāt, ka saules enerģijas lampas ir dārgas, jo tās ir  brīnumainas Bet tas tā nav. Saules enerģiju lampu cenas tiešām ir patīkamas un piedāvājums ir ļoti plašs. Par to jūs varat pārliecināties šeit.


Izturība, kas ir pelnījusi savu rindkopu

Liels saules enerģijas lampu plus ir to izturība pret ārējo apstākļu ietekmi. Par to norāda tā sauktā IP aizsardzība un divi cipari. Pirmais cipars norāda aizsardzību pret cietiem priekšmetiem un materiāliem, otrais – pret šķidrumiem (īpaši ūdeni). Saīsinājums IP ir veidots no angļu valodas frāzes ingress protection. Šeit tiek piemērots vienkāršs noteikums: jo lielāks skaitlis, jo lielāka aizsardzība. Saules enerģijas lampas šajā ziņā ir izcilas. Mūsu vietnē vienmēr atradīsiet informāciju par konkrēto aizsardzības pakāpi atsevišķām precēm. Ja vēlaties atrast vairāk informāciju par IP aizsardzību, ieskatieties šeit.

Jaunums mūsu mājaslapā – saules enerģijas lampu iedalījums kategorijās

Paplašinoties mūsu piedāvājumam un lielākai skaidrībai jums, mūsu klientiem, esam no jauna sadalījuši āra saules enerģijas lampas vairākās kategorijās. 

Pirmajā var ielūkoties plašā saules enerģijas sienas lampu piedāvājumā. Šeit jūs redzēsiet klasiku, piemēram, šo dizaina lampu ar sensoru, kā arī retāk sastopamu, piemēram, šo LED saules enerģijas mājas numuru.

Saules enerģijas lampas ir ne tikai jūsu dārza rotājums. Un izvēles ir liela. No tām, kas ir lētas, piemēram, šis, līdz modeļiem, kas krietni apsteidz laiku, piemēram, šis lieliskais gabals.

Saules enerģijas rotājumi būs ne tikai jūsu āra zonu odziņa. Viens no tiem ir šī skaistā, dekoratīvā virtene. Un nevar aizmirst arī elegantās lampas.

Pēdējā kategorijā ir tikai viena prece, taču tā noteikti ir pieminēšanas vērta. Tas ir fotoelektriskais panelis JUST ar pašattīrošu stiklu. Īstiem cienītājiem.


 

Kā izvēlēties pareizo? 

Jūs joprojām neesat pārliecināts pat pēc tam, kad esam parādījuši visas mūsu saules enrģiju lampu kategorijas? Tas nav svarīgi, mēs sniegsim dažus padomus, kā izvēlēties saules enerģijas lampas.

1) Spilgtums – attiecas klasika: jo vairāk, jo labāk. Mēs runājam par LED diožu skaitu, kas nosaka gaismas intensitāti. Apsveriet, kādam mērķim vēlaties izmantot saules enerģijas lampu. Piemēram, ap baseinu vai uz piebraucamā ceļa ir vēlams novietot lampu ar vairākām diodēm. Drošības apsvērumu dēļ. Gluži pretēji, akmens dārzam pietiek ar mazāku LED diožu skaitu. Lūmeni ir spilgtuma indikators. Vieglam un siltam apgaismojumam to vērtība svārstās no 15 līdz 35, un daudz spilgtāks apgaismojums ir aptuveni 700 līdz 800 lūmenu.

2) Izturība – dažas saules enerģijas lampas var spīdēt visu vakaru un visu nakti. Ja jums ir nepieciešama saules enerģijas lampa, lai tā darbotos lielāko nakts daļu, noteikti pārbaudiet šo parametru.

3) Dizains – mūsu e-veikalā ir pieejamas saules enerģijas lampas dažādās formās un dizainos. Saskaņojiet tās ar sava dārza vai terases atmosfēru.

4) Funkcijaslampa var reaģēt ne tikai uz dienas un nakts maiņu, bet arī uz kustību. Šajā gadījumā noderēs lampa ar sensoru. Tipisks piemērs ir pie mājas ārdurvīm. Un, protams, dažiem veidiem ir arī viedās funkcijas, piemēram, savienojums ar mobilo tālruni vai viedajām lietotnēm.

Vai esat jau vairāk informēts par saules enerģijas lampām? Ja daži no jūsu jautājumiem joprojām nav atbildēti, rakstiet mums un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Autor článku:

Andris
Andris Diskuze, Recenzent, Zákaznické_zahraničí

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1994 – 2024 Donoci s.r.o., Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i