Saules enerģijas apgaismojums terasei un dārzam | Lampupasaule
Levý banner
Pravý banner
Izvēlne
0 0,00
70 vairāk, lai saņemtu bezmaksas piegādi
Kategorija

Saules enerģijas apgaismojums terasei un dārzam

Cits mājas apgaismojums

Andris

Tas nav mārketinga triks. Saules enerģijas gaismekļiem patiešām nav vajadzīga pat šķipsniņa elektrības. Tiem vajadzīgs tikai parasts, tomēr brīnumains saules stars.

Tā nav nejaušība, ka mēs šo rakstu ieplānojām aprīļa datumos. Pavasaris ir tieši tas laiks, kad varam atskatīties uz ziemas sezonu, jo visi rēķini par enerģiju atnāks pa pastu. Un nemelosim, pēdējā laikā bieži veram tos vaļā aizturot elpu. Tajā pašā laikā pavasaris ir ideāls gadalaiks, lai pārdomātu, kur varētu ietaupīt naudu. Un, tā kā mums lieliski palīdz saules enerģijas apgaismojuma un saules gaismas kombinācija, tas būs vienkārši.


Saules enerģijas gaismekļi – naudas ietaupīšana nav vienīgais pluss

Naudas taupīšana noteikti nav vienīgais iemesls, kāpēc jums vajadzētu iegādāties āra saules enerģijas gaismekļus. Apskatīsim citus iemeslus: 

1) Vienkārša uzstādīšana – saules enerģijas gaismekļu darbināšanai nav nepieciešams elektriķis, pat ne prasmīgs pašdarbnieks. Saules enerģijas gaismekļos nav vadu vai citu sarežģītu komponentu. Īsumā - jūs vienkārši izvēlaties vietu, kur vēlaties tos novietot, un viss.

2) Funkcionalitāte – saules enerģijas gaismeklis darbojas tikai tad, kad tas ir nepieciešams. Dienas laikā tas uzņem saules enerģiju no saules stariem (un uzkrāj to akumulatorā), un, kad vakarā kļūst tumšs, tas izmanto to (izmantojot diožu maģisko pārslēgšanu), lai apgaismotu jūsu dārzu vai terasi. Tā rezultātā par apgaismojumu nebūs jāmaksā ne centa.

3) Tie ir zaļi — saules enerģijas gaismekļi ir labākie dabas un vides draugi. Izmantojot tos, jūs nekaitēsiet dabai. Un tas vēl nav viss! To, ka tie lieliski sadzīvo ar dabu, var redzēt arī tajā, ka tie viens otram nekaitē. Saules enerģijas gaismekļi parāda augstu izturību pret laika apstākļiem - ūdeni, sauli vai vēju.

4) Sākotnējās izmaksas — jūs varētu domāt, ka saules enerģijas gaismekļi ir dārgi, jo tie ir brīnumaini. Bet tas tā nav. Saules enerģiju gaismekļu cenas tiešām ir patīkamas un piedāvājums ir ļoti plašs. Par to jūs varat pārliecināties šeit.


Izturība, kas ir pelnījusi savu rindkopu

Liels saules enerģijas gaismekļu plus ir to izturība pret ārējo apstākļu ietekmi. Par to gaismekļiem norāda tā sauktā IP aizsardzība un divi cipari. Pirmais cipars norāda aizsardzību pret cietiem priekšmetiem un materiāliem, otrais – pret šķidrumiem (īpaši ūdeni). Saīsinājums IP ir veidots no angļu valodas frāzes ingress protection. Šeit tiek piemērots vienkāršs noteikums: jo lielāks skaitlis, jo lielāka aizsardzība. Saules enerģijas gaismekļi šajā ziņā ir izcili. Mūsu vietnē vienmēr atradīsiet informāciju par konkrēto aizsardzības pakāpi atsevišķām precēm. Ja vēlaties atrast vairāk informāciju par IP aizsardzību, ieskatieties šeit.

Jaunums mūsu mājaslapā – saules enerģijas gaismekļu iedalījums kategorijās

Paplašinoties mūsu piedāvājumam un lielākai skaidrībai jums, mūsu klientiem, esam no jauna sadalījuši āra saules enerģijas gaismekļus vairākās kategorijās. 

Pirmajā var ielūkoties plašā saules enerģijas sienas gaismekļu piedāvājumā. Šeit jūs redzēsiet klasiku, piemēram, šo dizaina gaismekli ar sensoru, kā arī retāk sastopamu, piemēram, šo LED saules enerģijas mājas numuru.

Saules enerģijas lampas ir ne tikai jūsu dārza rotājums. Un izvēles ir daudz. No tiem, kas ir lēti, piemēram, šis, līdz modeļiem, kas ir krietni apsteidz laiku, piemēram, šis lieliskais gabals.

Saules enerģijas rotājumi būs ne tikai jūsu āra zonu odziņa. Viens no tiem ir šī skaistā, dekoratīvā virtene. Un nevar aizmirst arī elegantās lampas.

Pēdējā kategorijā ir tikai viena prece, taču tā noteikti ir pieminēšanas vērta. Tā ir fotoelektriskais panelis JUST ar pašattīrošu stiklu. Īstajiem zinātājiem.


 

Kā izvēlēties pareizo? 

Jūs joprojām neesat pārliecināts pat pēc tam, kad esam parādījuši visas mūsu saules enrģiju gaismekļu kategorijas? Tas nav svarīgi, mēs sniegsim dažus padomus, kā izvēlēties saules enerģijas gaismekļus.

1) Spilgtums – attiecas klasika: jo vairāk, jo labāk. Mēs runājam par LED diožu skaitu, kas nosaka gaismas intensitāti. Apsveriet, kādam mērķim vēlaties izmantot saules enerģijas gaismekli. Piemēram, ap baseinu vai uz piebraucamā ceļa ir vēlams novietot gaismekli ar vairākām diodēm. Drošības apsvērumu dēļ. Gluži pretēji, akmens dārzam pietiek ar mazāku LED diožu skaitu. Lūmeni ir spilgtuma indikators. Vieglam un siltam apgaismojumam to vērtība svārstās no 15 līdz 35, un daudz spilgtāks apgaismojums ir aptuveni 700 līdz 800 lūmenu.

2) Izturība – daži saules enerģijas gaismekļi var spīdēt visu vakaru un visu nakti. Ja jums ir nepieciešama saules enerģijas gaismeklis, lai tas darbotos lielāko nakts daļu, noteikti uzraugiet šo parametru.

3) Dizains – mūsu e-veikalā ir pieejami saules enerģijas gaismekļi dažādās formās un dizainos. Saskaņojiet tos ar sava dārza vai terases atmosfēru.

4) Funkcijasgaismekis var reaģēt ne tikai uz dienas un nakts maiņu, bet arī uz kustību. Šajā gadījumā noderēs gaismeklis ar sensoru. Tipisks piemērs ir pie mājas ārdurvīm. Un, protams, dažiem veidiem ir arī viedās funkcijas, piemēram, savienojums ar mobilo tālruni vai viedajām lietotnēm.

Vai esat jau vairāk informēts par saules enerģijas gaismekļiem? Ja daži no jūsu jautājumiem joprojām nav atbildēti, rakstiet mums un mēs ar prieku jums palīdzēsim.

Autor článku:

Andris
Andris Supervisor

Andris ir ne tikai klientu apkalpošanas speciālists bet arī LED apgaismojuma piekritējs.Savos rakstos viņš dos jums padomu kā samazināt elektroenerģijas patēriņa rēķinus vai kā izvēlēties pareizo spuldzi.Tāpat viņš sniegs daudz lietderīgu padomu kā nevainojami izgaismot Jūsu māju vai dārzu

Jautājiet jebko

Andris

Mēs palīdzēsim Jums ar izvēli kā ari ar tehniskām problēmām.

67660665(Pirmdiena-Piektdiena,08:00-16:30)

Jautājiet

Copyright © 1990 – 2022 Lampupasaule.lv, Visas tiesības aizsargātas. Noteikumu un nosacījumu pieņemšana. i